ثبت نام

فراخوان نویسندگی در طراح شید

توضیحات

از علاقه مندان به شرکت در فراخوان خواهشمند هستیم به دقت قوانین را مطالعه کرده و در صورت تمایل فرم انتهای این صفحه را تکمیل و ارسال کنند.

تیم طراح شید در راستای تکمیل تیم تولید محتوای خود در بخش های مختلف اعم از آموزشی نرم افزار ، دکوراسیون ، معماری و… علاقمند به جذب نویسندگانی با انرژی بالا می باشد. به همین منظور از اساتید ، دانشجویان و علاقمندانی که توانایی نویسندگی، ویراستاری و ترجمه مطالب را دارند دعوت به همکاری مینماییم. نحوه همکاری به صورت غیر حضوری در مجموعه و با توجه به شرایط و قابلیت‌های افراد بصورت حق التحریر میباشد و مبلغ تعیینی به ازای هر پست با توجه به این موارد تنظیم میگردد.

ما روی روی همکاری مداوم با شما حساب باز خواهیم کرد!

قوانین:

  1. پست ها به صورت تلفیقی از متن و عکس های تولید شده توسط خود نویسنده میباشد که باید متن مطالب کاملا دست اول و بروز باشد و همچنین بصورت کپی برداری از سایتهای ایرانی نباشد.
  2. داشتن نظم کاری در ارسال پست و حداقل سه پست در هفته
  3. حداقل اندازه مورد قبول برای هر پست ارسالی ۶۰۰ کلمه می باشد.
  4. مطالب تولید شده باید دارای کیفیت لازمه بوده و از چندین فیلتر توسط مدیران هر بخش رد خواهد شد.
  5. به نسبت درجه بندی محتوا و کیفیت آن برای هر پست مبلغی در نظر گرفته میشود که این مبلغ با توجه به توانایی های شما قبل از شروع همکاری تعیین میگردد همچنین تسویه در پایان هر ماه و به صورت کارت به کارت خواهد بود.

امتیازات:

  1. تولید ویدئو مرتبط با آموزش مبلغ تعیینی هر پست شما را افزایش خواهد داد.
  2. تسلط به زبان انگلیسی
  3. سابقه ی نویسندگی و تدریس در حوزه ی آنلاین

 

ارتباط با ما : info@tarahshid.com

 

توجه: 

۱- لطفاً دقت نمایید تمام مواردی که با علامت ستاره مشخص شده اند را تکمیل نمایید.

۲- پس از پایان تکمیل بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید. فرم شما ارسال خواهد شد ولی صفحه تکان نخواهد خورد. تیم طراح شید برای تمام کسانی که فرم تکمیل نمایند ایمیل ارسال خواهند کرد.

۳- در صورتی که در تکمیل فرم به مشکل برخوردید با ایمیل info@tarahshid.com یا به کانال طراح شید و مدیریت مراجعه نمایید. https://t.me/ tarahshidteam

  • مشخصات

  • درخواست همکاری

طــراح شـــید

طراح شید سال ۱۳۹۵ با هدف به وجود آوردن محلی مطمئن برای یادگیری با تیمی قدرتمند و آگاه آغاز به کار کرد. هدف این گروه پر کردن خلاء بین محیط آموزشی و محیط کاری بود. زیرا که دانش آموختگان مراکز آموزشی کشور با داشتن علم تئوری خوب، قادر به فعالیت در شرکت ها و سازمان ها نیستند. در واقع هدف، آموزش این دانش آموختگان و صد البته علاقه مندان به دنیای طراحی برای لذت بردن از طراحی و علم کاربردی جهت استفاده در محیط کار هستش.

گواهی ها: