طراحی رزومه

 در دست داشتن رزومه شغلی قوی به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای جویندگان کار تلقی می‌شود که بایستی کارجو در تنظیم و تکمیل آن توجه لازم را صرف نماید. به همین منظور مبحث مهمی در این حوزه به نام طراحی رزومه به وجود آمده است.

طراحی رزومه

تعرفه طراحی رزومه

با توجه به نیاز خود و مطالعه دقیق موارد انجام طراحی یکی از تعرفه‌های زیر را انتخاب کنید

۴۹ هزارتومان

به ازای یکبار طراحی

۹۹ هزارتومان

به ازای یکبار طراحی

۱۹۹ هزارتومان

یکبار طراحی و آپدیت

آیا برای انتخاب محصول سوالی دارید؟

آیا می‌دانید
داشتن رزومه خوب چه مزیتی دارد؟

آیا می‌دانید داشتن رزومه تخصصی شخصی‌سازی شده به شما کمک می‌کند تا ۸۰٪ بیشتر دیده شوید؟ طراحی رزومه نیازمند برخورداری از توانایی و تخصص لازم جهت تاثیرگذاری بالای رزومه ارسالی برای کارفرما و یا سازمان مربوطه می باشد که در قالب تخصص طراحی رزومه گنجانده می شود.

طراحی رزومه خوب

طراحی رزومه چیست؟

فعالان اقتصادی، کسب و کارهای خرد و کلان و سازمانهای دولتی و یا غیر دولتی همواره جهت استخدام و به کارگیری نیروهای مورد نیازشان از سیستم دریافت رزومه متقاضیان استفاده می نمایند.

 در این فرآیند، متقاضیان جویای کار، رزومه خود به این نهاد ها ارائه داده تا کارشناسان این نهادها با مطالعه و ارزیابی فنی و تخصصی رزومه شخص مربوطه، نسبت به استخدام و یا عدم استخدام وی تصمیم گیری کنند.

 رزومه هر شخص متشکل از اطلاعات فردی و مشخصات تحصیلی و سایر توانمندی های آن شخص می باشد و به عنوان نماینده آن شخص در سیستم استخدامی به حساب می آید. بنابراین اشخاص بایستی در طراحی رزومه خود به صورت جدی توجه به عمل آورند تا در رقابتی که بین آنها و سایر متقاضیان برای به دست آوردن عناوین شغلی وجود دارد سربلند و پیروز شوند.

چرا باید رزومه شخصی طراحی کنیم؟

با این اوصاف به خوبی مشخص می ‌شود که طراحی رزومه از اهمیت ویژه ای به سبب تاثیر گذاری و موفقیت شخص در حوزه مربوطه برخوردار می باشد و نیازمند صرف هزینه و تخصص در آن زمینه است. رزومه موفق و تاثیر گذاری که جنبه‌ های مربوط به طراحی ظاهری و داخلی را رعایت نموده باشد؛ می تواند تضمین گر قبولی و پذیرش شخص مربوطه در حوزه مد نظرش باشد.

امروزه نرم افزارهای زیادی به صورت رایگان و یا با صرف هزینه بسیار کم در اختیار عموم مردم قرار گرفته است که بتوانند رزومه مد نظرشان را طراحی نمایند و یا اینکه بسیاری از سایت ها به صورت رایگان اقدام به این موضوع می نمایند، ولی طبعاً زمانی که مبحث طراحی رزومه از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و رقابت در کسب جایگاه شغلی مد نظر بسیار شدید است؛ ‌بایستی طراحی رزومه را با استفاده از طراحان حرفه ای همچون مجموعه طراح شید به انجام رساند تا شانس موفقیت مان را تا میزان زیادی ارتقا بخشیم.

طراحی رزومه طراح شید

به چه دلیل بایستی مجموعه "طراح شید" را به عنوان خدمات دهنده طراحی رزومه انتخاب نماییم؟

همانطور که عنوان نمودیم مبحث طراحی رزومه یک موضوع فنی و نیازمند آگاهی و شناخت از جنبه ‌های تأثیرگذاری و مفید بر فایده واقع شدن رزومه نزد، نهاد مربوطه می باشد. مجموعه حرفه ای طراح شید به عنوان یکی از مجموعه های تشکیل شده از تیم حرفه ای و متخصص در زمینه های مختلف طراحی در ایران می باشد که خدمات ارزنده ای در حوزه های مختلفی ارائه می نماید. یکی از خدمات مهم مجموعه طراح شید؛ بحث طراحی رزومه حرفه ای برای شخصیت های حقیقی و حقوقی گوناگون است که خوشبختانه توانسته رضایت بخش اعظمی از مشتریان خود را به دست آورد.

طراحی رزومه خوب
طراحی رزومه شخصی

وجه تمایز مجموعه طراح شید چیست؟

✔ قیمت نهایی طراحی رزومه برای مشتریان مجموعه حرفه ای طراح شید؛ در قیاس با سایر مجموعه ها و وب سایت های خدمات دهنده دیگر در حوزه طراحی رزومه ، به نسبت پایین تر بوده و از منظر مالی، مرقون به صرفه لحاظ گشته است و ابعاد مالی هزینه کرد مشتریان محترم مورد توجه قرار گرفته است.

✔ با واگذاری طراحی رزومه خود به مجموعه حرفه ای طراح شید؛ نگرانی ها و دغدغه هایی که در خصوص، رعایت مباحث فنی و کیفیت رزومه  طراحی شده برای متقاضیان وجود دارد، به میزان زیادی ریشه کن می شود. چرا که طراحان رزومه  مجموعه طراح شید؛ با در نظر گرفتن اصول فنی و تخصصی طراحی رزومه ، رعایت اصول علمی و تخصصی رزومه  را ، به صورت حرفه ای لحاظ می دارند.

سوالات متداول

ابهامات قبل از سفارش خود را در سوالات زیر پیدا کنید

کاربران عزیز به سادگی قادرند با استفاده از پل های ارتباطی درج شده در وب سایت مجموعه طراح شید؛ با کارشناسان و متخصصان این مجموعه تماس حاصل نموده و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان و همچنین رفع پرسش ها و ابهامات شان در رابطه با طراحی رزومه ، نسبت به ثبت سفارش طراحی رزومه  مد نظرشان اقدام داشته باشند.

با توجه به کیفیت و میزان زمانی که در رابطه با طراحی رزومه  برای مشتری های گوناگون در زمینه های فعالیتی، از جانب متخصصان طراحی رزومه مجموعه طراح شید صرف می شود، طبعا هزینه نهایی پروژه انجام شده نیز متغیر می باشد. اما به طور کلی هزینه طراحی رزومه  در مجموعه تراشید در مقایسه با دیگر وب سایت ها و مجموعه های خدمات دهنده در این حوزه، بسیار پایین تر و مرقون به صرفه تر لحاظ شده است.

بله. متخصصان و طراحان رزومه مجموعه طراح شید، از این توانایی برخوردارند که رزومه های بین المللی تان را برای دانشگاه ها، سازمان ها و شرکت های خارج از کشور بر اساس شاحص های مربوط به هر حوزه طراحی نمایند.

بسیاری از پلتفرم ها و وب سایت ها در زمینه خدمات طراحی رزومه رایگان فعالیت می نمایند که شما با یک جستجو ساده در اینترنت می توانید از خدمات طراحی رزومه رایگان بهره ببرید. در نظر داشته باشید که طبعا سطح کاری طراحی رزومه رایگان پایین می باشد و نمی توان در زمینه های حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد.