طراحی چهره

تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید دوستان خود را سورپرایز کنید و یا بهترین کادوی تولد برای آنها چیست؟ ما شما را راهنمایی می‌کنیم شما می‌توانید توسط بهترین اساتید طراحی چهره عزیزانتان را به آنها هدیه دهید.

طراحی چهره

تعرفه طراحی چهره

با توجه به نیاز خود و مطالعه دقیق موارد انجام طراحی یکی از تعرفه‌های زیر را انتخاب کنید

۹۹ هزارتومان

قاب عکس

۱۹۹ هزارتومان

سریع و با کیفیت کمتر

۲۹۹ هزارتومان

وقت بیشتر و کیفیت بالاتر

آیا برای انتخاب محصول سوالی دارید؟

آیا می‌دانید
بهترین هدیه برای عزیزانتان چیست؟

یکی از هنرهایی که بشر به شدت به آن علاقه مند بوده است و در حال حاضر نیز می باشد؛ هنر نقاشی است که خود به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود. یکی از این حوزه ها مربوط به طراحی چهره بوده که طرفداران ویژه ای برای خود دارد.

طراحی چهره ارزان

طراحی چهره چیست؟

به طور کلی طراحی چهره هنری است که در آن هنرمند و متخصص با استفاده از تکنیک های هنری و همچنین ابزار و آلات سنتی و مدرن اقدام به رسم چهره اشخاص به صورت زیبا و مناسب می نمایند. بالطبع طراحی چهره به دلیل اهمیت هایی که در خصوص استفاده از تکنیک های هنر نقاشی در خود جای داده است، نیازمند تخصص و ذوق هنری طراح بوده و نمی ‌توان این موضوع را یک فعالیت ساده و صرفاً سرگرم کننده تلقی نمود.

 امروزه بسیاری از اشخاص به دلایل مختلف به دنبال طراحی چهره ی خود و یا سایرین می باشند و به همین منظور به هنرمندان این زمینه مراجعه می ‌کنند.

توجه داشته باشید که در طراحی چهره، بایستی اصول فنی در مورد هر یک از اجزای صورت اعم از لب، چشم ها، بینی، ابرو ها، گونه و غیره رعایت شده تا پروژه نهایی شده از لحاظ ابعاد هنری و مسائل مربوط به مخاطب موجبات رضایتمندی وی را به همراه داشته باشد.

چرا طراحی چهره؟

با این اوصاف به نظر می رسد که طراحی چهره یک موضوع تخصصی بوده که نیازمند برخورداری از تکنیک های لازم در حوزه طراحی می باشد. علاقه مندان به طراحی چهره بایستی نسبت به سپری نمودن دوران آموزش طراحی چهره اقدام نموده تا بتوانند تخصص های لازم در این زمینه را فرا گرفته و پس از آن، نسبت به ارائه خدمات به متقاضیان اقدام مناسبی داشته باشند توصیه می ‌شود؛ هنرجویانی که در بدو ورود به حوزه طراحی چهره می باشند ، قبل از آنکه اقدام به معرفی خود به عنوان یک طراح چهره به صورت رسمی نمایند، در خصوص گذراندن آموزش های مورد نیاز اقدام نموده تا مراحل گام به گام حرفه ای شدن در زمینه نقاشی و طراحی چهره را به صورت دستی و گرافیکی رعایت داشته باشند.

چرا "طراح شید" را بایستی به عنوان خدمات دهنده طراحی چهره انتخاب نماییم؟

بسیاری از مردم این سوال را در ذهن شان دارند که چرا بایستی مجموعه طراح شید را به عنوان خدمات دهنده در زمینه طراحی چهره انتخاب کنیم و اساساً این مجموعه چه مزایا و فواید ای نسبت به سایر طراحان چهره دارد که انتخاب آن را تداعی کننده یک انتخاب درست و حساب شده می ‌سازد. همانطور که می ‌دانید در هر حوزه کاری، مجموعه ای از اشخاص اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به متقاضیان می نمایند که از لحاظ گوناگون قابل بررسی است. نکته حائز اهمیت می باشد که اکثریت این طراحان در حد و اندازه خودشان کاربلد بوده و دارای تخصص لازم برای طراحی چهره می باشند ولی زمانی که مجموعه حرفه ای همچون طراح شید، اقدام به ارائه خدمات در زمینه طراحی چهره می نماید؛ چندین متخصص و طراح حرفه ای بر فرایند نهایی شدن پروژه طراحی چهره نظارت نموده و ابعاد تکنیکی و فنی موضوع را مورد توجه قرار می دهند که همه این موارد باعث ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان خواهد شد که بخش اعظمی از مطالبات مردم در این حوزه همین موضوع می باشد.

طراحی چهره
نقاشی چهره

وجه تمایز مجموعه طراح شید چیست؟

 تخصص اولین و شاید اساسی ترین مولفه ارزشمند و حیاتی برای هر حوزه کاری می باشد که متخصصان طراحی چهره مجموعه طراح شید از آن بهره مند می باشند.

✔ قیمت نهایی پروژه های طراحی چهره برای مشتریان مجموعه طراح شید؛ در قیاس با سایر شرکت ها و وب سایت های خدماتی دیگر در حوزه طراحی چهره، به مراتب پایین تر بوده و مرقون به صرفه مقرر شده است تا ابعاد مالی هزینه کرد مشتریان محترم، رعایت شود.

✔ با سپردن طراحی چهره خود به مجموعه طراح شید؛ نگرانی ها و دغدغه های در خصوص تاثیرگذاری چهره طراحی شده ، به میزان زیادی کاسته خواهد شد. به این دلیل که طراحان چهره مجموعه طراح شید؛ با لحاظ اصول حرفه ای طراحی چهره، تاثیر گذاری و جذابیتی ذاتی طراحی را برای مخاطبان ، به صورت ایده آل مد نظر قرار می دهند.

سوالات متداول

ابهامات قبل از سفارش خود را در سوالات زیر پیدا کنید

این سوال مهمی می باشد که سوال بسیاری از علاقه مندان به حوزه طراحی چهره نیز است. در این خصوص باید اذعان داشت که طراحی چهره به عنوان یک تخصص هنری برشمرده می ‌شود که همچون دیگر تخصص ها نیازمند گذراندن دوره های آموزشی از جانب هنرجو می باشد. از این رو علاقه مندان عزیز می توانند در دوره های آموزشی آنلاین و همچنین کلاس های آموزشگاه های طراحی چهره حضور یابند تا مقدمات و روند آموزش و فراگیری طراحی چهره را کسب نمایند.

امروزه با توسعه ی نرم افزارهای کامپیوتری در زمینه طراحی گرافیکی در خصوص طراحی چهره نیز بسیاری از نرم افزارهای کاربردی و ارزشمند از جانب شرکت ها و کمپانی های بزرگ دنیا ارائه شده است که علاقه مندان می ‌توانند با فراگیری متد های این نرم افزارها و استفاده از ابزارهای کاربردی شان، اقدام به طراحی چهره به صورت گرافیکی و زیبا نمایند. بدون شک طراحی چهره با دست دارای ضرورت های مختص به خود بوده که از لحاظ هنری حائز اهمیت است.

به طور کلی نمی توان قیمت و ارزش ثابتی برای طراحی چهره تعیین نمود، به این دلیل که هر طراحی چهره با توجه به طراحی که فعالیت های مربوط به پی ریزی و طراحی آن را به انجام می رساندو البته استفاده شدن از تکنیک ها و زمانی که صرف به اتمام رسیدن پروژه نهایی می‌شود؛ از قیمت نهایی متغیری می تواند، برخوردار باشد. لذا بایستی برای محاسبه قیمت نهایی طراحی چهره ؛ به کیفیت کاری و متخصصی که امور مربوط به طراحی چهره را انجام می دهد، توجه ویژه ای داشته باشیم.

کاربران عزیز به سادگی قادرند با استفاده از پل های ارتباطی درج شده در وب سایت مجموعه طراح شید؛ با کارشناسان و متخصصان این مجموعه تماس حاصل نموده و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان و همچنین رفع پرسش ها و ابهامات شان در رابطه با طراحی  کارت چهره، نسبت به ثبت سفارش طراحی  چهره مد نظرشان اقدام لازم را داشته باشند.