برنامه های طراحی لوگو

بهترین نرم افزار طراحی لوگو

نیاز به طراحی لوگوی جدید دارید؟ هر آنچه را که  قبل از راه اندازی پروژه ی اصلیت نام تجاری باید بدانید ما به شما خواهیم گفت. چه چیزی لوگوی بزرگی می سازد؟ و مهمتر از همه، چگونه می توانید  بهترین لوگو را برای یک نام تجاری یا محصول طراحی کنید؟ در این مقاله، ما به این دو سوال و خیلی بیشتر از آن پاسخ خواهیم داد. دیوید آیری، متخصص طراحی لوگو منحصرا ۱۰ قانون طلایی را که باید دنبال کنید، نشان می دهد، سپس ما به بررسی بیشتر جزئیات هر عنصر طراحی لوگو می پردازیم: تحقیق و استراتژی، تایپوگرافی، شکل و نمادگرایی، نظریه رنگ و در نهایت استفاده از طراحی لوگوی شما.  شما همچنین می توانید از لینک های سریع زیر استفاده کنید تا مستقیما به قسمت مورد علاقه خود بروید.

اما ابتدا متوجه می شویم که برخی از افرادی که از این صفحه بازدید می کنند، به دنبال یک ابزار طراحی لوگو هستند تا یک لوگو برای کسب و کار جدید خود ایجاد کنند، گاهی اوقات نیز ممکن است تا زمانی که به اندازه کافی در کسب و تجارتشان پیشرفت نکرده اند برای لوگوی خود به  طراحی حرفه ای نیاز نداشته باشند.  بنابراین در پایین، ما بهترین برنامه های طراحی لوگو برای ایجاد لوگوهای های عالی – که این ابزارها پولی و اغلب رایگان میباشند- را برای شما لیست می کنیم.

طراحی لوگو

 چرا طراحی لوگو مهم است

لوگوی شما اولین نقطه تماس شما یا کسب و کار شما با جهان خارج است. اگر افراد با نام تجاری شما ارتباط برقرار کنند، این احتمال وجود دارد که لوگوی شما آنها را به آنچه که به آنها ارائه می شود مشتاق تر کند. طراحی لوگوی عالی نیاز به ترکیبی پیچیده از مهارت های طراحی، ایده ای خلاق و استفاده ای ماهرانه دارد.

هر طراح به اندازه ی توانایی خود می تواند یک لوگو مناسب برای یک هدف را ایجاد کند، اما واقعا تسلط به تمام جنبه های هنر و صنعت زمان می برد. البته، طراحی لوگو فقط یک زیر مجموعه کوچک از نام تجاری است، اما لوگو یا علامت تجاری، بعنوان مرکزیت اصلی بسیاری از طرح های برندهای  تجاری باقی می ماند.

 بهترین سازندگان لوگو

یک برنامه طراحی لوگو قصد ایجاد یک علامت تجاری شاهکار را ندارد – اما شما این را می دانید. برخی افراد به دنبال یک لوگوی سریع و ارزان هستند که نشان دهنده نام تجاری خودشان باشد  تا اینکه روزی که کسب و کارشان به اندازه کافی گسترش داده شد آنموقع است که به دنبال ایجاد یک لوگو با اصلیت کامل نام تجاری توسط یک فرد حرفه ای می باشند. در اینجا پنج –نرم افزار- طراح لوگو معرفی میشوند که سریع، پیچیده و ارزشمند هستند.

طراحی لوگو

 

 ۱- کانوا (Canva)

کانوا یک مجموعه ی کامل، طراحی گرافیک مبتنی بر مرورگر است که شامل یک ابزار عالی طراحی لوگو میباشد. خوب، کانوا قابلیت های طراحی نرم افزار Adobe Creative Cloud را ارائه نمی دهد، اما سادگی کانوا، انواع ابزارهای مفید و عوامل آموزشی الهام بخش، آن را به عنوان یک روش عالی برای طراحی نام تجاری خودتان معرفی میکند.

خواندن این مقاله را هم به شدت پیشنهاد می‌کنیم!
10 عدد از برجسته ترین طراحی لوگوی المپیک در طول تاریخ

طراحی لوگو

 ۰۲. تیلور برندس (TailorBrands)

تیلور برندس نه تنها یک طراحی لوگو، بلکه یک بسته کامل نام تجاری را با نرم افزار مبتنی بر مرورگر را ارائه میدهد. این ابزار ساده برای استفاده است و هیچ لوگوی پیش ساخته ای ندارد – به جای آن، پلتفرم آن توسط AI طراحی شده است تا لوگوی منحصر به فردی را برای هر کاربر طراحی کند. این امر شامل هزینه میباشد، اما در مقایسه با استخدام یک آژانس، قیمت آن از ۲.۹۹ دلار در ماه برای بسته پویای لوگو است و به قیمت ۱۰.۹۹ دلار در ماه برای بسته کامل حق پاداش افزایش می یابد.

طراحی لوگو

   ۳.  هچ فول (Hathchful)

هچ فول یک ژنراتور لوگوی مبتنی بر مرورگر ساده است که به شما اجازه می دهد لوگوی خود را از صدها قالب، ترکیب آیکون و ترکیبات رنگ سفارشی کنید. شما می توانید تغییرات لوگو را تست کنید و یک لوگو یک نوع خاصی را که مناسب نوع کسب و کار شما می باشد را ایجاد کنید و ژنراتور لوگو بسیار ساده است که از آن بهره مند شوید و در عرض چند دقیقه به فردی ماهر تبدیل شوید. لوگوی تولید شده برای تمام سیستم عامل های بزرگ رسانه های اجتماعی اندازه گیری میشود و بهتر از هرچیزی آدرس ایمیل شما را نیز شامل میشود.

طراحی لوگو

 ۴. لوگوشی (Logoshi)

لوگوشی یک ابزار فوق العاده ساده است که به نظر می رسد کمی شبیه  وب ۱.۰ میباشد، اما یک طراحی منظم و ساده را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد. لوگوشی نسخه های مربع، شفاف و بریده شده از لوگوی شما را پس از تایید شدن، ارائه میدهد، و نسخه ی بیت مپ و وکتور(bitmap and vector) از لوگوی شما تنها با یک هزینه در اختیارتان قرار داده میشود.

طراحی لوگوی منحصر به فرد

 ۵. یو کرافت (Ucraft)

یو کرافت نیز یکی از بهترین برنامه های طراحی لوگو  است که احتمالا به عنوان یک سازنده وب سایت شناخته شده است، اما در میان ابزارهای مبتنی بر مرورگر آن، شما یک سازنده ی لوگوی عالی را نیز پیدا خواهید کرد. این نیز کاملا رایگان است! این طرح ها با تمام حساب های اجتماعی مهم اینستاگرام، فیس بوک، پینترست، لینکدین یا حتی توئیچ سازگار است و شما می توانید آن را به صورت پی ان جی(PNG) یا یک فایل اس وی جی (SVG)دانلود کنید (اگر چه این امر ۱۲ دلار برای شما هزینه می شود).

5 (100%) 2 votes
۰
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب علیرضا قزوینی
برای دستیابی به آرزوها باید تلاش کرد امیدوارم شتاب دهنده ای به تلاش های شما باشم .

بدون دیدگاه