تولید محتوا

امروزه موضوع تبلیغات و بازاریابی به عنوان یک علم محسوب شده که شاخه تولید محتوا در آن نیازمند شناخت کافی و تسلط به ساز و کار اجرایی و مباحث دیگر پیرامون موضوع معرفی محصولات و خدمات است که در قالب تخصصهای بازاریابی و تبلیغات گنجانده شده است.

تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا

با توجه به نیاز خود و مطالعه دقیق موارد انجام طراحی یکی از تعرفه‌های زیر را انتخاب کنید

۱۹ هزارتومان

تولید محتوا به صورت عکس

۴۹ هزارتومان

تولید محتوا به صورت متن

۹۹ هزارتومان

تولید محتوا به صورت ویدئو

۴۹ هزارتومان

تولید محتوا ریپورتاژ

۲۹۹ هزارتومان

تولید موشن گرافی و گیف

۱۴۹ هزارتومان

تولید محتوا صوتی

آیا برای انتخاب محصول سوالی دارید؟

آیا می‌دانید
تولید محتوا اصولی دیگر رویا نیست؟

حتما تا به امروز این مثل را شنیده‌اید که محتوا پادشاه است، بله دقیقا محتوا پادشاه است اما ته هر محتوایی، امروزه محتوای ساده و غیر اصولی می‌تواند تبعات مخربی را برای یک وبسایت رقم بزند، پس دیگر برای پیشرفت محتوای سایت خود نگران هیچ چیز نباشید و رویای خود را به راحتی تبدیل به حقیقت کنید.

تولید محتوا

تولید محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدیویی

موضوع مهم در بحث بازاریابی محتوایی، بر اساس عنصری به نام افزایش بازدید وب سایت مد نظر پایه ریزی شده است. ما می دانیم که وب سایت ها، به منظور دیده شدن از جانب جامعه هدف و حتی عموم مردم بایستی اقدام به تولید محتوای صوتی، متنی، تصویری و ویدیویی نمایند. موتورهای جستجوگر نظیر گوگل و یاهو برحسب میزان بازدید وب سایت ها اقدام به رتبه بندی این وب سایت ها برای مخاطبان خود می نمایند. از سوی دیگر بسیاری از وب سایت ها اقدام به تجزیه و تحلیل و رتبه بندی وب سایت های گوناگون( مثل الکسا) بر حسب میزان بازدید ‌می کنند که باعث شناساندن و معرفی وب سایت مربوطه به کاربران اینترنتی خواهد شد. بدیهی می باشد که در صورتی که بازدید یک وب سایت افزایش یابد؛ محصولات و خدمات آن کسب و کار بیشتر دیده شده و در ادامه شانس فروش آنها به کاربران رشد خواهد یافت. به همین دلیل کسب و کارهای حرفه ای اقدام به تشکیل تیم محتوایی و بهینه سازی مطالب وب سایت شان می نمایند تا بتوانند بهترین محتوا را تولید نموده و در فضای رقابتی گام مثبتی بردارند. تولید محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدیویی یک حرفه تخصصی قلمداد شده که نیاز به شناخت از ابزارهای اینترنتی و تسلط به مبحث بازاریابی محتوایی دارد.

چرا باید محتوا تولید کنیم؟

در بازاریابی محتوایی شاخص های زیادی همچون سئو وب سایت، جذابیت ذاتی محتوای تولید شده و موارد دیگر موثر می باشند که غفلت از این موارد سبب هدر رفت زمان و منابع مالی کسب و کارها خواهد شد.

 به همین منظور مجموعه حرفه ای طراح شید در راستای خدمات دهی به کلیه کسب و کارهای خرد و کلان؛ اقدام به تشکیل تیم محتوایی حرفه ای در زمینه تولید محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدیویی نموده است که خدمت ارزنده ای در حوزه کسب و کارهای اینترنتی به حساب می آید. با این اوصاف؛ دیگر نگران تولید محتوا برای وب سایت های تان بنا بر اهداف گوناگون نباشید و کافی است با برقراری ارتباط با مجموعه حرفه ای طراح شید، مراحل ثبت سفارش محتوای مورد نظرتان را به انجام رسانید.

تولید محتوای متنی

به چه دلیل بایستی مجموعه "طراح شید" را به عنوان خدمات دهنده تولید محتوا انتخاب نماییم؟

همانطور که عنوان نمودیم مبحث تولید محتوا یک موضوع فنی بوده که نیازمند آگاهی و شناخت از جنبه ‌های تأثیرگذاری و مفید بر فایده واقع شدن محتوا، نزد جامعه هدف می باشد. مجموعه حرفه ای طراح شید به عنوان یکی از مجموعه های تشکیل شده از تیم حرفه ای و متخصص در زمینه های مختلف تولید و طراحی در ایران می باشد که خدمات ارزنده ای در حوزه های مختلفی ارائه می نماید. یکی از خدمات مهم مجموعه طراح شید؛ بحث تولید محتوا حرفه ای برای وب سایت کسب و کارهای گوناگون است که خوشبختانه توانسته رضایت بخش اعظمی از مشتریان خود را جلب نماید.

خدمات تولید محتوا

وجه تمایز مجموعه طراح شید چیست؟

✔ قیمت نهایی تولید محتوا برای مشتریان مجموعه حرفه ای طراح شید؛ در قیاس با سایر مجموعه ها و وب سایت های خدمات دهنده دیگر در حوزه تولید محتوا ، به نسبت پایین تر بوده و از منظر مالی، مرقون به صرفه لحاظ گشته است و ابعاد مالی هزینه کرد مشتریان محترم مورد توجه قرار گرفته است.

✔ با واگذاری تولید محتوا خود به مجموعه حرفه ای طراح شید؛ نگرانی ها و دغدغه هایی که در خصوص، رعایت مباحث فنی و کیفیت محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدیویی تولید شده برای وب سایت ها وجود دارد، به میزان زیادی ریشه کن می شود. چرا که تولید کنندگان محتوا مجموعه طراح شید؛ با در نظر گرفتن اصول فنی و تخصصی تولید محتوا ، رعایت اصول علمی و تخصصی تولید محتوای یونیک را ، به صورت حرفه ای مد نظر قرار می دهند.

سوالات متداول

ابهامات قبل از سفارش خود را در سوالات زیر پیدا کنید

کاربران عزیز به سادگی قادرند با استفاده از پل های ارتباطی درج شده در وب سایت مجموعه طراح شید؛ با کارشناسان و متخصصان این مجموعه تماس حاصل نموده و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان و همچنین رفع پرسش ها و ابهامات شان در رابطه با تولید محتوا ، نسبت به ثبت سفارش تولید محتوا  مد نظرشان اقدام داشته باشند.

با توجه به کیفیت و میزان زمانی که در رابطه با تولید محتوا  برای مشتری های گوناگون در زمینه های فعالیتی، از جانب متخصصان تولید محتوا مجموعه طراح شید صرف می شود، طبعا هزینه نهایی پروژه انجام شده نیز متغیر می باشد. اما به طور کلی هزینه تولید محتوا  در مجموعه تراشید در مقایسه با دیگر وب سایت ها و مجموعه های خدمات دهنده در این حوزه، بسیار پایین تر و مرقون به صرفه تر لحاظ شده است.

بله. خوشبختانه تیم تولید محتوای مجموعه حرفه ای طراح شید؛ مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسوی، روسی، عربی و… بوده و می توانند محتوای وب سایت تان را بر حسب زبان های مختلف تولید نمایند. برای کسب اطلاع بیشتر؛ با کارشناسان مجموعه طراح شید تماس حاصل فرمایید.

بله. نکته اساسی در تولید محتوا، بحث بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو همچون گوگل است که تولید کنندگان محتوای مجموعه طراح شید؛ نسبت به مفاهیم سئو تسلط کامل دارند. محتواهای تولید شده در تیم طراح شید؛ یونیک و سئو شده می باشند.

نگران نباشید. تیم محتوایی طراح شید؛ از توانایی های لازم جهت تولید محتواهای صوتی، تصویری و ویدیویی برخوردار بوده و محتوای مد نظرتان را به شکل ایده آل تهیه و در اختیارتان قرار می دهد.  برای کسب اطلاع بیشتر؛ با کارشناسان مجموعه طراح شید تماس حاصل فرمایید.