ترمیم عکس‌های قدیمی

تا به حال به این فکر کرده‌اید که دستی به سر روی  عکس قدیمی خود بکشید؟ شما می‌توانید به راحتی عکس قدیمی خود که مخدوش و یا سیاه و سفید است را تبدیل به عکسی مدرن با رنگ‌بندی دلخواه خود به روز کنید. آماده این تغییر هستید؟

ترمیم عکس های قدیمی

تعرفه خدمات ترمیم عکس های قدیمی

با توجه به نیاز خود و مطالعه دقیق موارد انجام طراحی یکی از تعرفه‌های زیر را انتخاب کنید

۷۹ هزارتومان

رنگی کردن عکس قدیمی

۱۷۹ هزارتومان

رتوش و ترمیم عکس رنگی قدیمی

۲۹۹ هزارتومان

رتوش، ترمیم و رنگی کردن عکس سیاه سفید قدیمی

آیا برای انتخاب محصول سوالی دارید؟

آیا می‌دانید
عکس‌های قدیمی شما به راحتی قابلیت ترمیم دارند؟

به واقع خاطرات؛ مهم‌ ترین بازمانده زندگی گذشته همه اشخاص می باشد که آثار و مزایای خود را تا آخرین روز زندگی هر فرد به جا می گذارد. خاطرات تلخ و شیرین که به دلیل تصمیمات و سرگذشت ما ایجاد شده است ، مورد توجه همه ما می باشد.

رنگی کردن عکس قدیمی

ترمیم عکس های قدیمی، مخدوش شده و آسیب دیده چگونه صورت می پذیرد؟

همانطور که عنوان نمودیم؛ ترمیم عکس های قدیمی آسیب دیده و مخدوش شده یکی از نیازهای همه ما می باشد. در صورتی که ما از عکس های قدیمی و یا آلبوم هایی برخوردار می باشیم که در معرض نابودی کلی هستند، بایستی با استفاده از روش های نوین و نرم افزارهای کامپیوتری نسبت به ترمیم و حفظ آنها اقدام نماییم. نرم افزار های حرفه ای در این زمینه وجود دارند که متخصصان با استفاده از این نرم افزار ها، می توانند عکس هایی که دارای آسیب های کوچک و بزرگ هستند را با استفاده از ابزار های گرافیکی ترمیم نمایند. ترمیم عکس‌ های لک  گرفته، پاره شده، ترک خورده، محو شده و عکس‌ هایی که در مواجهه با آب آسیب پذیرفته اند، نیازمند تسلط به نرم افزار های ترمیم عکس می باشد. بنابراین با اینکه در بسیاری از موارد در ترمیم عکس هایی که مشکلات و آسیب های جزئی را دارا می باشند؛ اشخاص می ‌توانند با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دارد، مشکل خود را مرتفع سازند.

طراح شید چه کمکی به شما می‌کند؟

 ولی بدیهی می باشد که ترمیم بسیاری از عکسهای قدیمی و آسیب دیده آلبوم‌های ما، نیازمند به کارگیری از تکنیک های نوین و ابزارهای کاربردی گرافیکی است که طبعا خارج از توانایی های عموم مردم می باشد. مجموعه حرفه ای طراح شید در راستای خدمات دهی در زمینه های گوناگون، این بار تصمیم گرفته است که به این نیاز مهم و اساسی مردم ایران پاسخ گفته و اقدام به ارائه خدمات ترمیم عکس های آسیب دیده، مخدوش شده، قدیمی، پاره شده، ترک خورده، و… نماید.

ترمیم عکس قدیمی

به چه دلیل بایستی مجموعه "طراح شید" را به عنوان خدمات دهنده ترمیم عکس های قدیمی، مخدوش شده و آسیب دیده انتخاب نماییم؟

به طور کلی به دلیل اهمیت مبحث ترمیم عکس های قدیمی آسیب دیده و مخدوش شده که به دلایل مختلفی کیفیت ذاتی خود را از دست داده و تحت خطر نابودی قرار دارد، متخصصان گوناگونی در زمینه ترمیم این عکس‌ها فعالیت می نمایند. متخصصینی که در قالب فعالیت های انفرادی و یا در ساختار مجموعه های گوناگون اقدام به خدمات دهی در زمینه ترمیم عکس های قدیمی می کنند.

 در سالیان اخیر مجموعه حرفه ای طراح شید به عنوان یکی از مجموعه ‌های قوی و حرفه ای در زمینه ترمیم عکس های آسیب دیده و قدیمی به حساب می آید که توانسته موجبات رضایت مشتریان محترم را تا میزان زیادی فراهم نماید.

وجه تمایز مجموعه طراح شید چیست؟

✔ قیمت نهایی ترمیم عکس های قدیمی، مخدوش شده و آسیب دیده، برای مشتریان مجموعه حرفه ای طراح شید؛ در قیاس با سایر مجموعه ها و وب سایت های خدمات دهنده دیگر در حوزه ترمیم عکس های قدیمی ، به نسبت پایین تر بوده و از منظر مالی، مرقون به صرفه لحاظ گشته است و ابعاد مالی هزینه کرد مشتریان محترم مورد توجه قرار گرفته است.

✔ با واگذاری ترمیم عکس های قدیمی خود به مجموعه حرفه ای طراح شید؛ نگرانی ها و دغدغه هایی که در خصوص، رعایت مباحث فنی و کیفیت عکس ترمیم شده برای متقاضیان وجود دارد، به میزان زیادی ریشه کن می شود. چرا که متخصصان ترمیم عکس های قدیمی و آسیب دیده مجموعه طراح شید؛ با در نظر گرفتن اصول فنی و تخصصی ترمیم عکس ، رعایت اصول علمی و تخصصی ترمیم عکس  را ، به صورت حرفه ای لحاظ می دارند.

سوالات متداول

ابهامات قبل از سفارش خود را در سوالات زیر پیدا کنید

در حال حاضر این امکان موجود نیست.

کاربران عزیز به سادگی قادرند با استفاده از پل های ارتباطی درج شده در وب سایت مجموعه طراح شید؛ با کارشناسان و متخصصان این مجموعه تماس حاصل نموده و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان و همچنین رفع پرسش ها و ابهامات شان در رابطه با ترمیم عکس های قدیمی و آسیب دیده ، نسبت به ثبت سفارش ترمیم عکس های قدیمی و آسیب دیده مد نظرشان اقدام داشته باشند.

با توجه به کیفیت و میزان زمانی که در رابطه با ترمیم عکس های قدیمی و آسیب دیده  برای مشتری های گوناگون در زمینه های فعالیتی، از جانب متخصصان ترمیم عکس های قدیمی و آسیب دیده مجموعه طراح شید صرف می شود، طبعا هزینه نهایی پروژه انجام شده نیز متغیر می باشد. اما به طور کلی هزینه ترمیم عکس های قدیمی و آسیب دیده  در مجموعه طراح شید در مقایسه با دیگر وب سایت ها و مجموعه های خدمات دهنده در این حوزه، بسیار پایین تر و مرقون به صرفه تر لحاظ شده است.

بله. عکس ها به مرور زمان دچار آسیب ها و لکه های مختلفی می شوند که سبب مخدوش شدن عکس مربوطه می شود. تیم تخصصی مجموعه طراح شید؛ با استفاده از ابزارهای گرافیکی و قابلیت های فنی نرم افزارهای کامپیوتری، لکه های عکس مورد نظر را از بین می برد.