پلاگین وردپرس

ثبت نام

شهر با قانونش خوبه!

چشم انداز

وبسایت طراح شید در سال ۱۴۰۰ بزرگترین پایگاه اطلاع رسانی ، طراحی ، خدمات در حوزه طراحی و خالق طراحانی در سطح تراز جهانی خواهد بود.

قوانین عمومی

۱. حفظ کپی رایت و حقوق : بازدید کنندگان گرامی متعهد میشوند تمامی مطالب طراح شید را خوانده و با اسم تخصصی طراح شید و یا با حفظ و درج منبع انتشار دهند در غیر این صورت از دیدگاه تیم طراح شید شرعا حرام اعلام میشود.

۲. محدودیت استفاده از محصولات: شما با خرید هر محصول فقط مجاز به استفاده خود از این محصولات می باشید مگر در شرایطی خاص و مورد تایید از سوی مدیریت تیم آکادمی طراح شید.

۳.بروز رسانی محصولات: بروز رسانی محصولات خریداری شده تا همیشه رایگان بوده و شما فقط یکبار اقدام به پرداخت می نمایید و دفعات بعدی نیازی به پررداخت هزینه نخواهد بود.

۴. حقوق مشترکین: در صورت قرارگیری مطالب شما اعم از متن ، ویدئو ، عکس ، پکیج و… تمامی حقوق این موارد در اختیار طراح شید بوده و صاحبان آثار ادعایی نخواهند داشت.

۵.محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی محصولات طراح شید در بخش فنی محدود به رفع ایراد در لینک دانلود و یا اشکالی در حیطه ی ارائه فایل قرار دارد و تیم فنی مسئول محتوای محصولات و یا نوشته های درج شده بر روی سایت طراح شید نمی باشد.

۶. ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق ایمیل به آدرس info@tarahshid.com صورت می گیرد و تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت به شما پاسخ داده خواهد شد.

۷.هزینه محصولات: هزینه ی هر محصول با توجه به محتوا و اصول تهیه آن قیمت گذاری می شود و قیمت هر محصول نشان از کیفیت محصول خواهد داشت.

۸.مدت زمان ارائه خدمات: بلافاصله پس از خرید برای شما اعمال خواهد شد.

۹. آموزش های رایگان : آموزش های رایگان فقط در قسمت نظرات سایت پشتیبانی خواهد شد و در هیچ شرایطی توسط ایمیل info پاسخ داده نخواهد شد.


قوانین خرید از طراح شید

قوانین خرید از طراح شید

۱. در انتخاب خود بیشترین دقت را به خرج دهید, هزینه های پرداختی شما فقط در صورتی که مشکل فنی پیش آمده باشد برگشت داده خواهد شد.

۲. تمامی آموزش های طراح شید تولید مستقیم تیم توسعه طراح شید بوده و هیچ محصولی نمونه ی خارجی ندارد.

۳. تمامی محصولات دارای پشتیبانی می باشند اما اموزش ها ارتباطی به موضوع کاری نداره و فقط سوالات مربوط به محصول پاسخ داده خواهد شد.

۴. امکان تغییر محصول خریداری شده وجود ندارد.
۵. هزینه محصولات  در انتهای پست هر محصول درج شده است.

۶. بروز رسانی های جدید برای مشتریان هر دوره آموزشی ارسال خواهد شد.

۷. برای همه محصولات فروشی پیش نمایش آنلاین قرار داده شده است , قبل از خرید کامل این بخش را بررسی کنید.

در صورت وجود گذشتن از تاریخ کدهای تخفیفی و استفاده نکردن از آنها امکان درج دوباره تخفیف وجود نخواهد داشت.

۸. تمامی محصولات دارای پشتیبانی رایگان می باشند.

۹. آدرس ایمیل پشتیبانی info@tarahshid.com می باشد , مشکلات محصولات و راهنمایی لازم را فقط از طریق این بخش پیگیری کنید.

تماس با ما

اگه به نظرتون جایی از قوانین ما ایراد داره و یا پیشنهادی برامون داری فرم زیر رو پر کن و برامون ارسال کن.

پلاگین وردپرس

info@tarahshid.com

خدمات ما

قوانین ما

خانواده ما