ثبت نام

قوانین و چشم انداز

چشم انداز:

وبسایت طراح شید در سال ۱۴۰۰ بزرگترین پایگاه اطلاع رسانی ، طراحی ، خدمات در حوزه طراحی و خالق طراحانی در سطح تراز جهانی خواهد بود.

قوانین عمومی:

۱. حفظ کپی رایت و حقوق : بازدید کنندگان گرامی متعهد میشوند تمامی مطالب طراح شید را خوانده و با اسم تخصصی طراح شید و یا با حفظ و درج منبع انتشار دهند در غیر این صورت از دیدگاه تیم طراح شید شرعا حرام اعلام میشود.

۲. محدودیت استفاده از محصولات: شما با خرید هر محصول فقط مجاز به استفاده خود از این محصولات می باشید مگر در شرایطی خاص و مورد تایید از سوی مدیریت تیم آکادمی طراح شید.

۳.بروز رسانی محصولات: بروز رسانی محصولات خریداری شده تا همیشه رایگان بوده و شما فقط یکبار اقدام به پرداخت می نمایید و دفعات بعدی نیازی به پررداخت هزینه نخواهد بود.

۴. حقوق مشترکین: در صورت قرارگیری مطالب شما اعم از متن ، ویدئو ، عکس ، پکیج و… تمامی حقوق این موارد در اختیار طراح شید بوده و صاحبان آثار ادعایی نخواهند داشت.

۵.محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی محصولات طراح شید در بخش فنی محدود به رفع ایراد در لینک دانلود و یا اشکالی در حیطه ی ارائه فایل قرار دارد و تیم فنی مسئول محتوای محصولات و یا نوشته های درج شده بر روی سایت طراح شید نمی باشد.

۶. ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق ایمیل به آدرس info@tarahshid.com صورت می گیرد و تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت به شما پاسخ داده خواهد شد.

۷.هزینه محصولات: هزینه ی هر محصول با توجه به محتوا و اصول تهیه آن قیمت گذاری می شود و قیمت هر محصول نشان از کیفیت محصول خواهد داشت.

۸.مدت زمان ارائه خدمات: بلافاصله پس از خرید برای شما اعمال خواهد شد.

 

۹. آموزش های رایگان : آموزش های رایگان فقط در قسمت نظرات سایت پشتیبانی خواهد شد و در هیچ شرایطی توسط ایمیل info پاسخ داده نخواهد شد.

 

قوانین خرید از طراح شید

– در انتخاب خود بیشترین دقت را به خرج دهید, هزینه های پرداختی شما فقط در صورتی که مشکل فنی پیش آمده باشد برگشت داده خواهد شد.

– تمامی آموزش های طراح شید تولید مستقیم تیم توسعه طراح شید بوده و هیچ محصولی نمونه ی خارجی ندارد.

– تمامی محصولات دارای پشتیبانی می باشند اما اموزش ها ارتباطی به موضوع کاری نداره و فقط سوالات مربوط به محصول پاسخ داده خواهد شد.

– امکان تغییر محصول خریداری شده وجود ندارد.
– هزینه محصولات  در انتهای پست هر محصول درج شده است.

– بروز رسانی های جدید برای مشتریان هر دوره آموزشی ارسال خواهد شد.

– برای همه محصولات فروشی پیش نمایش آنلاین قرار داده شده است , قبل از خرید کامل این بخش را بررسی کنید.

در صورت وجود گذشتن از تاریخ کدهای تخفیفی و استفاده نکردن از آنها امکان درج دوباره تخفیف وجود نخواهد داشت.

– تمامی محصولات دارای پشتیبانی رایگان می باشند.

– آدرس ایمیل پشتیبانی info@tarahshid.com می باشد , مشکلات محصولات و راهنمایی لازم را فقط از طریق این بخش پیگیری کنید.

طــراح شـــید

طراح شید سال ۱۳۹۵ با هدف به وجود آوردن محلی مطمئن برای یادگیری با تیمی قدرتمند و آگاه آغاز به کار کرد. هدف این گروه پر کردن خلاء بین محیط آموزشی و محیط کاری بود. زیرا که دانش آموختگان مراکز آموزشی کشور با داشتن علم تئوری خوب، قادر به فعالیت در شرکت ها و سازمان ها نیستند. در واقع هدف، آموزش این دانش آموختگان و صد البته علاقه مندان به دنیای طراحی برای لذت بردن از طراحی و علم کاربردی جهت استفاده در محیط کار هستش.

گواهی ها: