ثبت نام

پکیج تهران پلاس برای اولین بار در ایران

pack-tehran
ب

وقتی می دیدیم که خیلی از دانشجویان رشته های مختلف از جمله شهرسازی و معماری یا حتی رشته‌های مختلف دیگر مثل نقشه برداری جغرافیا و … شدیدا نیازمند اطلاعات غنی و نقشه های دقیق برای کار خود می باشند به این فکر افتادیم که بهترین کار برای این دسته از افراد پک تهران پلاس می باشد و برای اینکه به روزترین طرح تفصیلی تهران را تهیه کنیم ماه ها روی این پکیج ارزشمند تحقیق کردیم که نتیجه ی این تحقیقات و این جمع آوری اطلاعات پک تهران پلاس ( طرح تفصیلی تهران ۲۲ منطقه تهران در یک پکیج ) می باشد که برای شما برای اولین بار در ایران روی سایت طراح شید قرار گرفته است.

تهران پلاس

در این پکیج با چه چیزی روبرو خواهیم شد؟

در پکیج تهران پلاس شما می‌توانید اطلاعات و مدارک مهم ۲۲ منطقه تهران را با آخرین ورژن منتشر شده طرح تفصیلی تهران دریافت کنید به گونه‌ای که شما را در تمام دوران تحصیلات خود بی نیاز خواهد کرد.

پکیج طرح تفصیلی تهران برای چه کسانی مفید است؟

پکیج تهران پلاس به گونه ای طراحی شده است که شما را از کارهای متفرقه برای پروژه های خود بی نیاز می سازند به گونه ای که شهرسازان و معماران به خوبی می‌توانند به کمک پکیج تهران پلاس نقاط ضعف پروژه خود را به روز رسانی کنند و از نکات مثبت آن استفاده کنند. بسیاری از این طرح ها به آخرین ورژن موجود طرح های تفصیلی مجهز شده اند. پک تهران پلاس به شما کمک می کند در برداشت های میدانی خود به خوبی جمع آوری اطلاعات کرده و بلافاصله با فایل‌های خود تطبیق دهید و به نتیجه گیری موثری دست پیدا کنید.

تهران پلاس

به صرفه و نامحدود !

در بسیاری از موارد دیده شده است که این پکیج به صورت تکی و با قیمت های بسیار گزاف به فروش رسیده است که نه از کیفیت مناسب بهره می‌برد و نه فایلهای به روز می باشد. ولی در پکیج تهران پلاس شما تمامی فایل ها را در یک پکیج به راحتی دریافت کنید و در پروژه های خود استفاده نمایید.

برای دانلود این پکیج ارزشمند روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود کلیه طرح های تفصیلی تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طــراح شـــید

طراح شید سال ۱۳۹۵ با هدف به وجود آوردن محلی مطمئن برای یادگیری با تیمی قدرتمند و آگاه آغاز به کار کرد. هدف این گروه پر کردن خلاء بین محیط آموزشی و محیط کاری بود. زیرا که دانش آموختگان مراکز آموزشی کشور با داشتن علم تئوری خوب، قادر به فعالیت در شرکت ها و سازمان ها نیستند. در واقع هدف، آموزش این دانش آموختگان و صد البته علاقه مندان به دنیای طراحی برای لذت بردن از طراحی و علم کاربردی جهت استفاده در محیط کار هستش.

گواهی ها: