• – انجام طراحی در ۴۵ روز کاری
 • – طراحی به وسیله بهترین هنرپردازان
 • – شروع پروژه پس از پرداخت وجه
 • – ارتباط با طراحان زبده شرکت
 • – امکان ادیت و اعمال نظر شما
 • – ارتباط تلفنی مجموعه با شما
 • – مخصوص مدیران بالارده مشاغل
 • – انجام طراحی در ۴۵ روز کاری
 • – طراحی به وسیله بهترین هنرپردازان
 • – شروع پروژه پس از پرداخت وجه
 • – ارتباط مستقیم با طراح
 • – امکان ادیت و اعمال نظر شما
 • – ارتباط تلفنی مجموعه با شما
 • – مخصوص کارمندان و مدیران میان‌رده

طراحی امضا شخصیت شما را می‌سازد و تخصص ما در این زمینه است. شما می‌توانید به کمک طراحان خبره طراح شید طراحی امضا رایگان داشته باشید و هزینه جزئی را برای طراحی پرداخت کنید. طراحی امضا آنلاین یکی از اصلی ترین امور کاری این وب‌سایت است و حتی شما می‌توانید طراحی امضا با اسم خود را تجربه کنید.

ثبت سفارش ۱- ثبت سفارش توسط شما

تایید پرداخت ۲- تایید پرداخت شما

جزئیات پروژه ۳- دریافت جزئیات پروژه

تماس کارشناسان ۴- تماس کارشناسان ما با شما

شروع فرآیند طراحی ۵- شروع فرآیند طراحی

تحویل پروژه ۶- تحویل پروژه در زمان مقرر

ادیت پروژه ۷- ادیت و تحویل نهایی

چرا مشتریان ما طراح شید را برای طراحی امضا انتخاب کرده‌اند؟

تضمین بالاترین کیفت

به شما این تضمین را می‌دهیم که طراحان ما پروژه شما را با بالاترین استانداردهای ممکن تحویل شما دهند.

تضمین بهترین قیمت ها

تحقیق بهترین کاره! راجع به قیمت ها تحقیق کنید و با قیمت‌های ما مقایسه کنید. ما به دنبال مشتری همیشگی هستیم!

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کارشناسان ما در طراح شید ۲۴ ساعته منتظر دریافت نقطه نظرات شما بوده و پشتیبانی کامل محصول شما را می‌کنند.

گارانتی بازگشت وجه

ما به شما این تضمین را می‌دهیم که در صورت نارضایتی شما کل مبلغ پرداخت شده توسط شما را بازگردانیم.

طراحی امضا آنلاین

فرآیند طراحی امضا آنلاین شما به این صورت است که شما به کمک طراحان زبده ما که تحصیل کرده و فعال رشته‌های هنری هستند پروژه امضای خود را شروع کرده و به خوبی امضای جدید شما متولد می‌گردد. آماده یک تغییر بزرگ در دنیای خود هستید؟

حتماً تا حدودی با مفهوم طراحی امضا آنلاین آشنایی دارید؛ امضاء از دیرباز در تمدن بشری به شکل و شمایل متفاوتی، مورد استفاده در مسائل شخصی و اجتماعی مردم شده است.

 امروزه طراحی امضا آنلاین به مفهوم و نمایندگی منحصر به شخصیت حقیقی و حقوقی به حساب می ‌آید که به منزله تایید نوشته و سند مربوطه قلمداد می شود. اشخاص در هر جایگاهی که حضور دارند؛ ‌بایستی از یک طراحی امضا آنلاین ویژه و مختص به خود برخوردار باشند تا مسائل حقوقی و مالی خود را انجام دهند. اگرچه اثر انگشت، از منظر حقوقی دارای وجاهت قانونی بالاتری نسبت به امضا می باشد ولی به طور کلی در مباحث اقتصادی و مسائل حقوقی اشخاص بایستی از طراحی امضا آنلاین منحصر به فرد برخوردار بوده تا اسناد و نوشته های که بار مالی و حقوقی دارند را به امضا رسانند.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ کارشناسان ما در طراح شید ۲۴ ساعته پاسخگوی تمامی ابهامات و مشکلات شما خواهند بود، برای شروع مشاوره رایگان و گفتگو با اپراتور خود با شماره تماس مقابل تماس حاصل نمایید: ۰۲۱۵۵۲۶۶۹۰۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۶۲۰۲

دیگران درباره ما چه می‌گویند؟

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][cdb_testimonials css=”.vc_custom_1564832226525{background-image: url(https://tarahshid.com/wp-content/uploads/2019/08/412.png?id=17609) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;}”][cdb_testimonial_item image=”17613″ name=”محمد سام” user_role=”کارشناس” img_size=”thumbnail”]فقط می‌خوام یک چیز رو راجع به طراح شید بگم، سرویس‌های متنوع و پشتیبانی آنلاین بی‌نظیری که از شروع پروژه تا انتهای اون با ما همراهی کرد. کارتون درسته. درست بمونید![/cdb_testimonial_item][/cdb_testimonials][cdb_testimonials css=”.vc_custom_1564832226525{background-image: url(https://tarahshid.com/wp-content/uploads/2019/08/412.png?id=17609) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;}”][cdb_testimonial_item image=”17626″ name=”رها ماهین” user_role=”دانشجو” img_size=”thumbnail”]خدمات طراحی امضا شما واقعا رقمی نداره در مقابل کاری که می‌کنید. واقعا به جد این رو به همه بازدیدکنندگان‌تون توصیه می‌کنم برای یک بار هم که شده با خودتون و امضا تون اهمیت بدید.[/cdb_testimonial_item][/cdb_testimonials][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][cdb_testimonials css=”.vc_custom_1564831566776{background-image: url(https://tarahshid.com/wp-content/uploads/2019/08/412.png?id=17609) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;}”][cdb_testimonial_item image=”17594″ name=”شادی راد” user_role=”دانشجو” img_size=”thumbnail”]طراحی امضا شما یکی از جالب‌ترین چیزهایی بود که در سطح وب می‌شد پیدا کرد و این خیلی اتفاق خوبیه که شما می‌تونید این خدمات رو به صورت آنلاین به ما ارائه بدید.

[/cdb_testimonial_item][/cdb_testimonials][cdb_testimonials css=”.vc_custom_1564831566776{background-image: url(https://tarahshid.com/wp-content/uploads/2019/08/412.png?id=17609) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;}”][cdb_testimonial_item image=”17630″ name=”برنا ساکی” user_role=”دانشجو” img_size=”thumbnail”]خوشحالی یعنی داشتن یک امضای منحصر به فرد که هر جایی می‌زنی با همه متفاوت باشه. طراح‌های طراح شید برای من این امکان رو فراهم کردند و من واقعا از سفارشم راضی ام.

سوالات متداول

[/vc_column_text][vc_toggle title=”چگونه می توانیم سفارش طراحی امضا منحصر به فردمان را از تیم طراح شید داشته باشیم؟” style=”round” color=”green” size=”lg”]

کاربران محترم به راحتی می توانند از طریق پل های ارتباطی تعیین شده در وب سایت مجموعه طراح شید؛ با کارشناسان و متخصصان این مجموعه تماس حاصل فرموده و ضمن کسب مشاوره رایگان و مرتفع ساختن سوالات و ابهامات پیرامون طراحی امضا، اقدام به ثبت سفارش امضای منحصربه ‌فرد شان نمایند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”هزینه طراحی امضا در مجموعه طراح شید به چه میزان است؟” style=”round” color=”green” size=”lg”]

بسته به کیفیت و میزان کاری که در خصوص طراحی امضا برای شخصیت های مختلف در زمینه های زندگی شغلی و شخصی توسط متخصصان طراحی امضا مجموعه طراح شید انجام می گیرد، هزینه نهایی نیز متفاوت می باشد. ولی به طور کلی هزینه طراحی امضا در مجموعه تراشید نسبت به مجموعه های دیگر بسیار مناسب تر می باشد.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”طراحی امضا با اسم نمایانگر چه موضوعاتی است؟” style=”round” color=”green” size=”lg”]

این سوال بسیار سوال کلی می باشد ولی به طور کلی امضای هر شخص نمایانگر ویژگی های شخصیتی و روحی و روانی وی بوده و رابطه مستقیمی با منظم بودن، ثابت قدم بودن و…شخص دارد. همانطور که عنوان نمودیم؛ امضاء هر فرد، به منزله اعتبار و هویت شخصی اش است.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”منظور از امضاء منحصر به فرد چیست؟” style=”round” color=”green” size=”lg”]

در واقع امضای هر شخص، نماینده و تأییدیه وی در ذیل اسناد و نوشته ها می باشد که از لحاظ حقوقی دارای بار قانونی می باشد. بنابراین بایستی امضای هر فرد دارای وجه تمایز های ویژه ای با سایر اشخاص باشد تا بتوان، تفکیک مشخصی بین امضاها قائل شد.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا می‌توانم با طراحی امضا خودم به طور مستقیم در ارتباط باشم؟” style=”round” color=”green” size=”lg”]بله شما در هر مرحله از آغاز پروژه تا پایان آن با طراح خود در ارتباط خواهید بود و تمامی نقطه نظرات خود را می‌توانید به آن انتقال دهید و با مشارکت یکدیگر بهترین خروجی را داشته باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مبلغ پروژه چه زمانی دریافت می‌شود؟” style=”round” color=”green” size=”lg”]در ابتدای هر پروژه مبلغ آن به صورت آنلاین دریافت گردیده و پس از پرداخت شما فرآیند طراحی آغاز می‌شود.[/vc_toggle][vc_toggle title=”بعد از انجام طراحی امضا ادیتی روی طرح انجام می‌دهید؟” style=”round” color=”green” size=”lg”]بله هدف ما از انجام پروژه اتوکد رضایت و انجام درست پروژه شماست پس تا حدی که طرح به کل تغییر نکند برای شما ویرایش خواهد شد.[/vc_toggle][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_single_image image=”19763″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space][vc_column_text]

طراحی امضا چیست؟

در صورتی که بخواهیم طراحی امضا را به صورت ساده تعریف نماییم، می توانیم این چنین داشته باشیم که؛ « طراحی امضا یک نمایش دست ‌نویس از اسم، لقب، یا حتی یک علامت ضربدر ساده ‌امی باشد و اشخاص روی اسناد می ‌نویسند به منظور اینکه مدرکی باشد دال بر نیت و هدف آن شخص.»

نمی توان منکر این موضوع شد که امروز طراحی امضا به منزله شخصیت و اعتبار امضا کننده به حساب می‌ آید و از همین رو، امضا کننده بایستی در تعیین و انتخاب نوع امضاء اش با دقت اقدام نماید. اگر چه عدم زیبایی و شکیل بودن امضاء، از نظر قانونی تاثیری به حال جایگاهش ندارد ولی به نظر می رسد که بهتر است، اشخاص امضاء منحصر به فرد خاص و یونیکی داشته باشند تا مورد تحسین و احترام بیننده و مخاطب قرار گیرد. بدون شک، داشتن یک دست خط خوب و امضاء مناسب باعث ایجاد تاثیرات مثبتی برای صاحبان خط و امضا می ‌شود. اشخاص به منظور اعتبار بخشیدن حقوقی به اسناد، انواع نامه ها می ‌بایست از طراحی امضا استفاده نمایند. از سوی دیگر در مسائل شخصی همچون ارسال کارت تبریک، تقدیر نامه های خصوصی، ارسال هدایا و … شخص این اسناد، هدایا و دیگر موارد را به امضا می رساند. بنابراین چه خوب می باشد که امضای زیبا و مناسب را در ذیل این موارد به ثبت رساند.

 از منظر قانونی؛ طراحی امضا عبارت است از نوشتن نام یا نام خانوادگی (یا هر دوی نام و نام خانوادگی باهم) یا رسم علامت ویژه‌ای که مبین هویت مالک علامت است، در ذیل اوراق و اسناد عادی یا رسمی که ضمانت کننده وقوع معامله یا تعهد یا قرار یا شهادت و مانند آنها می باشد، یا بعداً باید روی آن اوراق تعهد یا معامله ‌ای ثبت شود.

قانونگذار در قانون مدنی، در خصوص تعریف و ابعاد قانونی طراحی امضا تعیین و تکلیف کرده است:

ماده 1301 قانون مدنی: «امضایی که بر روی نوشته یا سندی باشد بر ضرر امضا کننده دلیل است. ۱. ادعای سفید امضاء دادن باید اثبات شود و ظاهر این است که سند پس از نوشتن یا پر شدن جاهای خالی (در مورد فرم) امضاء می شود. ۲. اثبات سفید امضاء دادن با بی اعتباری سند ملازمه ندارد و ممکن است چنین معتبر شود که امضاء کننده به متصرف نمایندگی داده است که آن را به دلخواه یا به مصلحت امضاء کننده پر کند.»

با این اوصاف؛ لزوم طراحی امضا برای شخصیت های حقیقی و حقوقی مختلف بسیار آشکارتر می ‌شود. از این رو؛ تیم تخصصی طراح شید، اقدام به ارائه خدمات در زمینه طراحی امضا نموده است که توانسته موجبات رضایت مشتریانش را فراهم نماید.

[/vc_column_text][vc_btn title=”ثبت سفارش طراحی امضا کارمندی” style=”outline” color=”blue” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftarahshid.com%2F%3Fadd-to-cart%3D11412|||”][vc_btn title=”ثبت سفارش طراحی امضا مدیریتی” style=”outline” color=”blue” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftarahshid.com%2F%3Fadd-to-cart%3D11415|||”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space height=”52px”][vc_single_image image=”19768″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”19770″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space][vc_column_text]

دلایل انتخاب “طراح شید” برای طراحی امضا

طراحی امضا یک موضوع نسبتاً تخصصی و دارای ابعاد فنی مختص به خود می باشد. در طراحی امضا حرفه ای، متخصصان بر اساس شرایط شخصی و شغلی شخصیت های گوناگون، اقدام به طراحی بهترین امضای منحصر به فرد آن شخص می ‌نمایند؛ در سالیان اخیر تعدادی از اشخاص و مجموعه ها، اقدام به فعالیت در زمینه طراحی امضا نموده اند که با لحاظ مسائل تخصصی نمره نسبتا قابل قبولی دریافت نموده اند. ولی تاکید می ‌شود که این مجموعه‌ ها بایستی با لحاظ مباحث تخصصی تری در زمینه طراحی امضا، اقدام به افزایش سطح خدماتی خود به مخاطبان شان نمایند.

 اگر بخواهیم مهم ترین فواید و مزایای دریافت خدمات طراحی امضا از مجموعه طراح شید را عنوان نماییم موارد ذیل بسیار قابل توجه است:

 • بدون تردید؛ تخصص اساسی ترین شاخص ارزشمند و حیاتی برای هر چارچوب فعالیتی به شمار می آید که متخصصان طراحی امضاء مجموعه طراح شید از آن برخوردار می باشند.
 • قیمت نهایی پروژه های طراحی امضاء برای مشتریان مجموعه حرفه ای طراح شید؛ در مقایسه با دیگر مجموعه ها و وب سایت های خدمات دهنده دیگر در حوزه طراحی امضاء، به نسبت پایین تر بوده و از منظر مالی، مرقون به صرفه لحاظ گشته است و ابعاد مالی هزینه کرد مشتریان محترم در آن لحاظ شده است.
 • با واگذاری طراحی امضاء خود به مجموعه حرفه ای طراح شید؛ نگرانی ها و دغدغه هایی که در خصوص، تاثیرگذاری و کیفیت امضاء طراحی شده بر دیدگاه بیننده و مخاطبان وجود دارد، به میزان زیادی ریشه کن می شود. چرا که طراحان امضاء مجموعه طراح شید؛ با در نظر گرفتن اصول فنی و تخصصی طراحی امضاء، تاثیر گذاری و جذابیت ذاتی امضاء را برای مخاطبان آن، به صورت حرفه ای لحاظ می دارند.