برای چیدمان دکوراسیون اداری، بهتر است از یک تیم حرفه ای دکوراتیو کمک بگیرید؛ چرا که توجه به یکسری نکات ریز می تواند روی زیبایی و کاربردی بودن محیط تاثیر بسزایی داشته باشد. شما باید برای داشتن دکوراسیون اداری لاکچری اول از همه فضای موجود را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید و بعد طرح اولیه چیدمان را طراحی کنید. در بخشی از کاغذ نیازهای خود را از مکان را بنویسید تا بهترین و کاربردی ترین دکور را پیاده سازی نمایید.  در این مقاله به شما خواهیم گفت “دکوراسیون اداری لاکچری؛ 9ایده برای سخت پسندها” و در ادامه با مزیت‌های آن آشنا خواهیم شد.

طراحی دکوراسیون اداری لاکچری

اگر برای راه اندازی کسب و کار خودتان به دنبال طراحی دکوراسیون اداری لاکچری هستید، بدانید که اجرای پارتیشن شیشه ای یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین ایده ها برای بخش بندی محیط اداری است. البته نحوه اجرا پارتیشن شیشه ای اهمیت بسیاری دارد که باید در انتخاب تیم اجرایی حساسیت بیشتری به خرج دهید. زیبایی فضای کار علاوه بر اینکه روی روحیه پرسنل اداره تاثیرگذار است، موجب جذب مشتریان بیشتری نیز می شود.

برای طراحی لاکچری دکور اداره اول از همه باید متراژ اتاق را در نظر بگیرید. نگران کم بودن متراژ فضای داخلی نباشید، با یک طراحی دقیق و هوشمندانه می توانید فضای اتاق را بزرگتر نیز جلوه دهید. نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس با بهترین متریال و قیمت مخصوص اتاق اداری کوچک است؛ چرا که شیشه ها ضخامت کمی دارند و بدون هیچ قاب اضافی در مکان مورد نظر نصب می گردد.

نکات مهم طراحی دکوراسیون اداری دفتر کار لاکچری

نکات مهم طراحی دکوراسیون اداری دفتر کار لاکچری

پیش از طراحی دکوراسیون اداری لاکچری بهتر است با مهمترین نکات چیدمان داخلی اداری آشنا شوید. با خرید پارتیشن شیشه ای تک جداره با قیمت ویژه و بخش بندی اصولی اتاق ها می توانید نظم کافی و حریم خصوصی مورد نیاز را برای هر کارمند ایجاد کنید. انتخاب پارتیشن شیشه ای تک جداره و یا دو جداره به نظر و نیاز شما از فضای اداره بستگی دارد. اگر تمایل به ایجاد حریم خصوصی بالاتر دارید، بهتر است از مزایای پارتیشن شیشه ای دوجداره استفاده کنید. پارتیشن های دوجداره عایق بهتری برای صدا هستند. بنابراین حریم خصوصی بیشتری در اتاق فراهم می شود. توجه داشته باشید که در صورت تمایل می توانید شیشه مات یا رنگی انتخاب کنید تا میزان دید افراد بیرون اتاق نیز کاهش یابد. توجه به اندازه مبلمان اتاق نیز اهمیت زیادی دارد؛ چرا که می تواند فضای اتاق را حتی کوچکتر نشان دهد.

ایده طراحی دکوراسیون اداری لاکچری

طراحی پارتیشن اداری یکی از بهترین و کاربردی ترین ایده ها برای دکوراسیون داخل ادارات است. البته پارتیشن ها انواع مختلفی دارند که بنابر نیاز محیط و بودجه خود میتوانید یکی از انواع پارتیشن اداری را انتخاب و پیاده سازی کنید.  اگر به لاکچری بودن و شیک بودن فضای اداره اهمیت می دهید، در این بخش 9 ایده کاربردی و جذاب به شما ارائه می دهیم تا به بهترین شکل فضای داخل اداره را طراحی کنید.

1-نورپردازی اصولی و شیک

همه ما می دانیم که پخش نور در اتاق های اداری یکی از با اهمیت ترین موضوع در دکوراسیون اداری است. همیشه وجود نور کافی در اتاق، زیبایی را به ارمغان می آورد. مخصوصاً اگر آن نور، نور طبیعی تابیده شده از خورشید باشد. برای نورپردازی شیک می توانید لوسترهای لاکچری و خاص تهیه کنید و یا چراغ های مخصوص روی دیوار نصب کنید. البته با وجود پارتیشن های شیشه ای می توانید نور طبیعی را به کل فضای اداره پخش کنید.

2-انتخاب مبلمان لوکس و شیک

حتما برای پذیرایی از مهمانان و گفتگو با ارباب رجویان یک سری مبلمان جمع و جور شیک تهیه کنید. صرفاً هدفتان نشستن روی صندلی نباشد؛ چرا که وجود هر چیزی در اداره روی زیبایی دکور آن تاثیرگذار است. مبلمان چرم و یا مخمل فضای اداره را شیک و منحصر به فرد می کند. البته مبلمان پایه فلزی یکی از جذاب ترین مبلمان برای ایجاد فضای لوکس و شیک است.

3-پارتیشن بندی اتاق برای قرارگیری مدارک

سعی کنید در کنار میز و صندلی اداری، بخشی را با ام دی اف یا شیشه طبقه بندی کنید تا مدارک به طور منظم در کنار هم قرار بگیرند. به طوری که برای پیدا کردن هر یک، به زمان کمی نیاز داشته باشید. بنا بر نیاز اتاق می توانید از شیشه شفاف، رنگی و یا مات استفاده کنید. البته می توانید به جای شیشه، ام دی اف انتخاب کنید تا با دیگر وسایل موجود در اتاق سازگاری بیشتری داشته باشد.

4- از گیاهان طبیعی برای زیبایی اتاق استفاده کنید

استفاده از گیاهان سبز رنگ نه تنها فضای اتاق را زیبا و شیک می کند، بلکه انرژی مثبت را به سراسر اداره منتقل می کند. می توانید از گلهایی با برگهای بزرگ و سبز استفاده کنید تا جلوه اتاق اداری را دوچندان نمایید. البته وجود گیاهان سبز در قفسه ها و طبقات نیز موجب زیبایی و جذابیت اداره می شود. در واقع گیاهان سبز رنگ زیبایی و طراوت را به اتاق هدیه می دهد.

 5-استفاده از وسایل مدرن

برای خرید وسایل اداره، صرفه جویی نکنید. یعنی تمام لوازم مورد نیاز را مدرن و شیک تهیه کنید. هر چیزی که برای اداره بخرید، مورد توجه مشتری قرار می گیرد. پس توجه به جزئیات لوازم اداره اهمیت زیادی دارد. در انتخاب رومیزی مهمان، خودکار و پارچه مبلمان توجه کنید. برای خرید لوازم اداری مثل دفتر، چسب و هر آنچه که برای اداره نیاز است، بهترین نوع آن را بخرید تا جلوه بی نظیری داشته باشد.

استفاده از وسایل مدرن

6-توجه به رنگ های فضای داخلی

لوازم مورد نیاز اداره را بدون فکر تهیه نکنید. یعنی طوری نباشد که هدفتان فقط خرید لوازم مورد نیاز اداره باشد. شما باید نقشه ای در ذهن داشته باشید و سپس مطابق با همان سبک و همان رنگ ها شروع به خرید کردن کنید. به عنوان مثال اگر مبلمان کرم رنگ خریده اید، برای انتخاب کوسن از رنگ سبز یا قهوه ای استفاده کنید. بهتر است برای فضای اداره رنگ های نزدیک به هم را کنار هم قرار دهید. استفاده از رنگ های متضاد بیشتر برای شاد جلوه دادن محیط منزل است. البته می توانید گوشه ای از اتاقی را با رنگ های شاد پر کنید و آن اتاق را به عنوان اتاق استراحت معرفی کنید. وجود رنگ طلایی و نقره ای هم به شیک جلوه دادن فضای اداره کمک می کند.

7-انتخاب دستگیره های لوکس

شاید تا به امروز توجه نکرده باشید، ولی انتخاب دستگیره های لوکس خیلی روی زیبایی و جذابیت اتاق تاثیرگذار است. همیشه به جزئیات اتاق و وسایل این چنینی بسیار دقت کنید؛ چرا که یکی از مهمترین نکات قابل توجه در هر محیطی است. انتخاب دستگیره های رنگ طلایی، موجب لوکس به نظر رسیدن اتاق می شود. البته بیشتر طرح دستگیره روی شیک جلوه دادن اتاق موثر است.

8-توجه به کاغذ دیواری لوکس و ساده

برای اینکه فضای داخل اداره را شیک و لاکچری نمایش دهید، حتما در انتخاب کاغذ دیواری بسیار دقت کنید. اگر تمایل به نصب کاغذ دیواری طرح دار دارید، طرحی ساده و لوکس انتخاب کنید. حتی انتخاب کاغذ دیواری مشکی طلایی نیز شاید ایده جذابی باشد. بهتر است فضای داخل اداره گرم و خاص جلوه کند و رنگ مشکی این احساس را به کارمندان و مشتریان القا می کند.

9-نصب پرده های لوکس و مجلل

در هر اتاقی وجود پنجره های بزرگ و پرده های لوکس موجب جذابیت آن اتاق می شود. بهتر است از پرده های ضخیم مجلل برای تکمیل طراحی دکوراسیون اداری با ویژگی های آن استفاده کنید. به طوری که از دو طرف امکان باز شدن پرده ها وجود داشته باشد. کنار زدن پرده و ورود نور طبیعی به اتاق موجب القای حس زندگی و طراوت و شادابی می شود. سعی کنید بین رنگ مبلمان و رنگ پرده هماهنگی وجود داشته باشد.

نتیجه گیری

برای اجرای پارتیشن اداری و تفکیک فضای داخل ادارات بهتر است از یک تیم حرفه ای با سابقه درخشان کمک بگیرید. اجرای پارتیشن شیشه ای یا ام دی اف وابسته به رعایت یک سری اصول و الزامات است که اگر رعایت نشوند آنچنان که باید مورد پسند واقع نخواهد شد. پارتیشن ساز آنقدر نمونه های جذاب و حرفه ای در لیست رزومه خود دارد که با خیال راحت می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی، حضوری یا آنلاین ثبت کنید.