معمار بودن کار دشواری است چرا که به عنوان یک معمار از شما انتظار می رود که همه چیز را از یک طراح گرافیک گرفته تا یک داده‌پرداز اطلاعات و نویسنده، یا یک برنامه نویس کامپیوتری و سخنران عمومی، را انجام دهید و انتظار دارند تا برای صرفه‌ی اقتصادی همه این کارها را با بی خوابی و دستمزد بسیار پایین انجام دهید اما نباید نگران باشید چرا که اینترنت برای کمک به شما اینجاست و ما قصد دارم چندین سایت معماری که به شما کمک می‌کند را به شما معرفی کنیم.

وب سایت کاربردی برای معماران

22 سایت معماری برای معمارتر شدن

در این مقاله ما 22 سایت معماری رایگان را جمع آوری کرده‌ایم تا شما را در کسب کار، دانش و سلیقه‌ مناسب کمک کنیم.
اگر در انتخاب طرح و رنگ مناسب برای ارائه یا گراف، تخمین قیمت خرید بعدی خود، حل مشکلات فنی و یا تعادل بین خواب و مصرف کافئین خود، نیاز به کمک دارید حتما این متن را بخوانید.

color.adobe.com

اگر شما از طرفداران ریچارد مایر هستید معماری که هر روز سیاه به تن میکند ، احتمالاً شما هم با انتخاب رنگ مشکی دارید.این سایت معماری به شما کمک کرده و این مشکل را برای شما حل می‌کند. در این سایت معماری شما میتوانید از شش روش مختلف برای ایجاد یک طرح رنگی و مجموعه ای از پنج رنگ برای نمودارها و ارائه‌های خود استفاده کنید

www.screenr.com

اگر شما یک متخصص BIM در حرفه خود هستید و یا مشکلات فنی متعددی را حل کرده اید .حتماً تا به حال به این فکر افتاده‌اید که یک ویدیو آموزشی از نحوه‌ی کار خود ضبط کرده و به جای چندین بار توضیح تنها از آن برای همکاران خود استفاده کنید.با Screenr، شما می توانید صفحه خود را برای به اشتراک گذاشتن آموزش های نرم افزاری بین دوستان و همکاران خود ضبط کرده و در اختیارشان قرار دهید.

camelcamelcamel.com

خرید‌کردن وسایل خوب با قیمت مناسب کار سختی است. با استفاده از این سایت معماری می توانید قیمت کتاب، لنز، دوربین و یا رایانه ای را که قصد خریدش را دارید شناسایی و اخطار تخفیف آن‌ها را دریافت کنید.

www.writewords.org.uk/word_count.asp

بسیاری از معماران نویسندگان ذاتی خوبی نیستند. با استفاده از این سایت معماری میتوانید کلماتی که بیش از اندازه در توصیف پروژه خود استفاده کردید شناسایی کرده و مهارت نوشتاریتان را افزایش دهید.

www.caffeineinformer.com/death-by-caffeine

با بررسی مصرف کافئین خود با استفاده از این ابزار مفید، می‌توانید بازده‌ و توانایی خود را برای کار کنترل کنید.

www.librivox.org

نما‌های پیچیده یک ایده عالی در طراحی هستند البته تا زمانی که مجبور نباشیم آن‌ها را در CAD رسم‌کنیم. شما به حفظ آرامش ذهن خود در این زمان نیاز دارید ،پس برای پیدا کردن یک کتاب صوتی در حالی که کار می کنید این سایت معماری میتوانند کمک باشد.

www.sleepyti.me

بیدار شدن در پایان یک چرخه ی خواب منظم می‌تواند شما را سر حال‌تر کند تا خوابیدن برای مدتی طولانی، پس برای یک خواب مناسب Sleepytime، با محاسبه زمانی که شما باید به رختخواب بروید مدت زمان خواب شما را بهینه سازی می‌کند.

www.productchart.com/flashdrives

دنیای فلش درایور‌ها مانند یک معدن می‌باشد.شما نمیتوانید تصمیم بگیرید که با بودجه مورد نظرتان حجم بیشتری بگیرید یا قابلیت ‌های متنوعی و این موارد شما را در انتخاب گمراه می‌کنند نکته مهم در این‌جا این است که بدون این فلش درایور‌ها نمیتوانیم کار خود را پیش ببریم پس برای راحت شدن انتخاب ما این سایت معماری ۱۹۵ مدل از‌ فلش درایور‌ها را مقایسه و برای انتخاب به شما معرفی کرده است.

search.creativecommons.org/?lang=en

بسیاری از سایت معماری‌ها مانند ویکیمدیا و فلیکر عکسهای رایج خلاقانه‌ای که شما مجاز به استفاده مجدد آنها در ارائه‌ها خود هستید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد‌، اما با این سایت معماری شما می‌توانید همه این کتابخانه‌ها را در یک زمان بررسی کرده و محتوایی را برای استفاده، ریمیکس و اشتراک گذاری پیدا کنید.

tools.medialab.sciences-po.fr/iwanthue

این سایت معماری یکی دیگر از ابزار ‌های تولید رنگ می‌باشد با این تفاوت که این بار به جای ایجاد یک طرح رنگی صرفا جذاب تولید کند، رنگی را برای نمودارها و جداول به صورت بصری تولید می کند. برای متخصصین داده ساخته شده است، این روش رنگ‌پردازی شما را به صورت یک حرفه‌ای در کار نشان می‌دهد.

www.mapchart.net

در این سایت معماری می‌توانید نقشه های جهان، اروپا، ایالات متحده و یا انگلستان را با رنگ ها و توصیف های دلخواه خودتان ایجاد کنید.

www.zamzar.com

شما می توانید آنچه را که می توانید برای حفظ فایل های خود در فرمت مناسب،انجام دهید اما همیشه ممکن است که به مشکلی بر خورد کنید.
شاید شما یک پی دی اف از ارائه قدیمیتان داشته باشید، ولی حالا به یک jpegs از آن نیاز دارید،این سایت معماری شما را در این راه کمک می‌کند.
زامازار بیش از 1200 تبدیل کننده فایل‌های مختلف را پشتیبانی می کند و برای تبدیل های بزرگ این قابلیت را دارد که وقتی فایل شما آماده شد،با یک ایمیل شما را مطلع می کند.

incompetech.com/graphpaper

با اینکه به عنوان یک معمار، بیشتر وقت خود را در میان کوهی از کاغذ‌ها صرف کرده‌اید. اما ممکن است کاغذ شطرنجی نداشته باشید. از این سایت معماری شما می توانید انواع کاغذ‌های شطرنجی قابل چاپ را دانلود کنید . با این سایت معماری دیگر نیازی به خرید کاغذ‌های شطرنجی ندارید.

bulkresizephotos.com

اگر آلبومی از عکس داشته باشید و نیاز دارید هر یک را تغییر سایز بدهید با استفاده از این ابزار، می توانید عکس ها را به صورت دسته جمعی تغییر دهید، حتی با استفاده از این ابزار سایت معماری نیازی به آپلود عکس‌ها نداشته و کل کار در مرورگر شما انجام می‌شود.

thistothat.com

اضافه کردن مواد غیر معمول به مدل شما به طوری که کاملاً منعکس کننده‌ی مضمون ساختمان شما باشد بسیار عالی است تا زمانی که چسب شما از کار جدا شده و به کلی کار شما را خراب کند.برای اجتناب از این رویداد با استفاده از این پایگاه داده چسب مناسب را برای متریال‌های خود انتخاب کنید.

www.flaticon.com

نمودار‌های تفسیری اغلب زمانی خوب طراحی میشوند که آیکون های استفاده شده در آن‌ها به طور مناسب انتخاب شده باشند. با استفاده از این سایت معماری پتانسیل طراحی نمودارهای خود را با بزرگترین پایگاه اینترنتی افزایش دهید.

www.bonanza.com/background_burner

سایت معماریی ایده آل برای ایجاد و اضافه کردن پس زمینه‌های خالی از انسان به فتوشاپ و رندرهای شماست، ابزار‌های موجود در این سایت معماری به شما کمک میکنند تا هر عکس را با حذف پس زمینه‌ها‌ی مبهم آن انتخاب ‌کنید .

www.degraeve.com/color-palette

اگر یک تصویر کلیدی دارید که پایه اساسی ارائه شماست نیاز دارید تا یک طرح رنگی که کاملا با آن مطابقت دارد پیدا کنید.

mondrian.io

اگر ‏Adobe Illustrator را نمی توانید تهیه کنید با استفاده از این ابزار آنلاین شما می توانید طراحی‌های برداری را ترسیم کرده و به صورت png یا svg دانلود کنید.

www.draw.io

همانند ابزار‌های Mondrian، این ابزار نیز می تواند به شما در ایجاد نمودارها و فلوچارت و کمک کند، و مستقیما بر روی Dropbox، Google Drive یا هارد دیسک شما ذخیره کند.

ezgif.com

گیف‌ها در فضای اینترنت بسیار محبوب هستند.Ezigif یک سازنده Gif است که شامل مجموعه ای از ابزارها برای ایجاد، تغییر اندازه، برش، معکوس، بهینه سازی و اعمال جلوه های مختلف به گیف‌ها می‌باشد.

 

چه کسی می داند که کدام واقعیت عجیب و غریبی ممکن است الهام بخش پروژه بعدی شما باشد. آیا داده های وام‌های خارجی ایالات متحده خواهد بود؟ آمار گردشگری در اروپا؟ شاخص قیمت مصرف کنندگان در استرالیا؟ این ابزار نه تنها اطلاعات را از صدها ارائه دهنده داده عمومی جمع آوری می کند بلکه نتایج را به طور خودکار نمودار کرده و در اختیار کاربران قرار می‌دهد.