امروز به معرفی هفت وبسایت کاربردی برای معماران میپردازیم ، در گذشته یک لیست از 22 وبسایت معماری را منتشر کردیم که به شما در روند ساده کردن کار معماری کمک می‌کرد. از انتخاب رنگ مناسب و پیدا کردن ارزان‌ترین اجناس برای خرید گرفته،تا حل مشکلات فنی و یا تنظیم خواب و مصرف کافئین روزانه‌ی شما ، لیست گذشته به دنبال یافتن راه حلی برای انواع مشکلات کاری برای همه‌ی افراد تنظیم شده بود.

در این مطلب با افزودن هفت سایت دیگر به کمک و کاهش استرس زندگی روزمره معماران می‌پردازیم. از استفاده لوازم جانبی برای املاک و مستغلات تا دریافت روزانه اخبار معماری و یا تبدیل فایلهای PDF به DWG ها و اضافه کردن مقیاس به مدل ها، صحبت خواهیم کرد.

 

وبسایت کاربردی برای معماران

scale-figures.com

‎ این سایت مقیاس‌های مختلف ۱:۲۵،۱:۵۰،۱:۸۷،۱:۱۰۰ را ‎در اختیار کاربران خود قرار داده تا انواع فیگور‌ها و مجسمه‌های معماری را به راحتی به مدل خود اضافه کنند

 

modelo.io

این سایت یک پلتفرم همکاری سه بعدی می‌باشد که انقلابی در صنعت نرم افزار‌های کَد ایجاد کرده است، ابزار‌های مدلو از بهترین فناوری ها و تفکر طراحی برای کاهش چالش های ارتباطی، ارائه و مدیریت پروژه استفاده می کند.

 

sketchfab.com

‏Sketchfab یکی از رهبران در صنعت واقعیت افزوده (VR) میباشد ، این سایت یک پلتفرم مبتنی بر مرورگر می‌باشد که به منظور اشتراک گذاری و مشاهده مدل‌های سه بعدی طراحی شده است .Sketchfab با هدف همه گیر شدن استفاده از این تکنولوژی همانند رسم دیجیتالی و رندر کردن در بین معماران فعالیت می‌کند.

 

cadsofttools.com/pdf-to-dwg-online

این ابزار آنلاین فایل‌های PDF را به فایل های DWG با قابلیت ویرایش کلیه خطوط ، تقاطع‌ها ،هاشور‌ها و منحنی‌ها، آرک‌ها و تصاویر خام در اتوکد فراهم می‌کند.

 

pimpmydrawing.com

اگر نیاز به کاراکترهای مبتنی بر بردار برای زیبایی رندر خود دارید سایت PimpMyDrawing.com طرحهای بسیار دقیقی از مدلها را برای تکمیل طرحهای شماتیک شما به صورت رایگان ارائه می دهد.

 

archnews.io

این وبسایت ۵ تا از مهمترین اخبار ۱۹ وب‌سایت معماری را به طور روزانه در یک ایمیل برای شما ارسال می‌کند.

 

www.duetdisplay.com

این ابزار به شما این قابلیت را میدهد تا با تبدیل آیپد یا سایر دستگاه های جانبی خود به مانیتور دوم ایمیل ‌های مهم،پیغام‌ها و یا مقاله‌های مختلف را از دست ندهید و در پایان روز، تبلت خود را دوباره به همان شکل قبل تبدیل کرده و استفاده کنید.

ما در این مقاله به معرفی چند وبسایت کاربردی برای معماران پرداختیم ، برای اطلاعات بیشتر به بخش مقالات آموزشی وبسایت طراح شید مراجعه کنید.