آیا شما به دنبال یک نرم افزار سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی هستید؟ در این مقاله به معرفی بهترین سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی می پردازیم ، پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی

همانطور که می دانیم انتخاب بهترین سرویس برای بازاریابی ایمیلی می تواند تاثیر به سزایی در موفقیت کمپین بازاریابی شما داشته باشد. از همین رو در این مقاله سعی بر آن بوده که 7 تا از بهترین سرویس های بازاریابی ایمیلی برای کسب و کارهای کوچک معرفی شود.

چرا انتخاب بهترین سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی اهمیت دارد؟

سوال قابل طرح در این زمینه این است که چرا انتخاب بهترین سرویس بازاریابی ایمیلی اهمیت دارد؟
همانگونه که می دانیم بازاریابی ایمیلی یکی از به صرفه ترین ابزارهای بازاریابی به شمار می رود زیرا مدیریت آن سهل است و از طرفی امکان کنترل کامل و مجوز برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان را فراهم می کند.

• در حالیکه شما می توانید با استفاده از optinMonster به راحتی مخاطبین ایمیل بیشتری دریافت کنید، اما بخش واقعی تحویل ایمیل به سرویس دهنده بازاریابی ایمیلی شما واگذار می شود.

• اگر مراقب نباشید، ممکن است برای امکانات کمتر و قابلیت تحویل بسیار بد هزینه بیشتری کنید (این یعنی از دست دادن پول)
• در یک سرویس بازاریابی ایمیلی خوب شما قادر هستید که یک ایمیل جذاب و کاربر پسند بسازید. این سرویس دهنده ها به شما امکان مدیریت مخاطبین را می دهند به طوریکه بتوانید مخاطبین خود را به گروه هایی تقسیم بندی کنید و عملکرد کمپین های ایمیل خود را پایش نمایید.
• با اهمیت ترین وجه یک سرویس دهنده بازاریابی ایمیلی خوب و مناسب تضمین عدم ارسال پیام شما به پوشه هرزنامه مخاطبین است.
با این اوصاف شناخت برخی از بهترین این سرویس دهنده ها و مقایسه آن ها برای انتخاب درست ضروری به نظر می رسد.

Constant Contact

سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی

Constant Contact یکی از بزرگ ترین و سریع ترین سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی جهان است . از ویژگی های بارز این سرویس دهنده سهولت استفاده آن است و اینکه این سرویس دهنده آغازگر سرویس بازاریابی ایمیلی دوستانه است.

• شما در این سرویس دهنده به آسانی می توانید لیست های ایمیل، مخاطبین، قالب های ایمیل و دیگر موارد را مدیریت کنید.
• هر حساب کاربری در این سرویس دهنده به سهولت به ردیابی و گزارش گیری، ابزارهای اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی کتابخانه ای از تصاویر و یک گیگابایت فضای ذخیره سازی فایل ها دسترسی دارد.
• سرویس دهنده Constant Contact امکانات بی نظیری از قبیل گفتگوی زنده، ایمیل، پشتبان جامعه و کتابخانه وسیعی از منابع را ارائه می دهد.
• همچنین این ابزار قابلیت آموزش های انلاین و سمینارهای زنده محلی را دارد. مزیت این قابلیت یادگیری سریع اصول بازاریابی ایمیلی برای کسب و کارهای کوچک و بکارگیری حرفه ای آن است.
• با توجه به دلایل ارائه شده می توان گفت که Constant Contact بهترین سرویس دهنده بازاریابی ایمیلی برای کسب و کارهای کوچک است. سرویس دهنده Constant Contact به مدت 60 روز امکان استفاده آزمایشی رایگان را فراهم می کند(بدون نیاز به پرداخت هزینه). پس از این دوره قیمت گذاری آن با قیمت پایه 20 دلار درماه شروع خواهد شد.

Drip

سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی

Drip یک پلتفرم قدرتمند بازاریابی ایمیلی برای تجارت الکترونیک، وبلاگ نویسان و بازاریابان است که طیف گسترده ای از ابزارها را با پلتفرم های هوشمند بازاریابی ایمیلی ارائه می دهد. این سرویس دهنده یکی از محبوب ترین سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی است که افزونه های یکپارچه ای برای همه سازندگان وب سایت های عمومی مانند WooCommerce و WordPress در دسترس قرار داده است.

آنچه که Drip را در رقابت سرویس دهنده ها متمایز می کند ابزارهای خودکار بازاریابی هوشمند، امکان بخش بندی هوشمند ایمیل، لیست بندی گروه ها و امکان درج مخاطبین خاص در لیست ایمیل شما است. این ابزار توسط گفتگوی زنده، Webinars، آموزش خودکار، دوره های تفصیلی و راهنماهای رایگان و مستندات مفید پشتیبانی می شود. Drip یک حساب آموزشی رایگان برای 100 مخاطب دارد و پس از آن با 41 دلار در ماه شروع می شود.

ConvertKit

سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی

ConvertKit یک پلتفرم بازاریابی قدرتمند برای وبلاگ نویسان حرفه ای ، نویسندگان و بازاریابان است. این ابزار در عین سهولت استفاده بسیار قدرتمند است. ConvertKit امکان ارتقا محتوا را به راحتی با فرم های ثبت نام ایمیل فراهم می اورد. همچنین با مدیریت خودکار پاسخ اجازه ارسال ایمیل های drip شما به سادگی فراهم می شود. با ConvertKit به راحتی می توانید مخاطبین خود را به دو بخش علاقه مندان و خریداران تقسیم کنید که ویژگی عالی برای بازاریابی خودکار محسوب می شود. سرویس دهنده ConvertKit پشتیبانی مبتنی بر ایمیل را ارائه می دهد و پایگاه دانش گسترده ای با یادگیری اساسی دارد. قیمت گذاری ای سرویس دهنده از 29 دلار با بازپرداخت 30 روزه آغاز می شود.

AWeber

سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی

AWeber یکی از محبوب ترین سرویس دهندگان بازاریابی ایمیلی جهان است که ابزارهای گستره ای را برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط و مدیریت بازاریابی ایمیلی فراهم می کند. شروع کار با AWeber آسان است و به راحتی با پلتفرم های معمول مانند وردپرس ارتباط برقرار می کند. برای اطلاعات بیشتر درباره این موضوع راهنمای چگونگی اتصال AWeber را به وردپرس مطالعه کنید.
در این سرویس دهنده شما به قالب های آماده استفاده ایمیل، مدیریت لیست، ردیاب ایمیل و پاسخ گیرندگان دسترسی خواهید داشت. پشتیبانی این سرویس دهنده توسط گفتگوی زنده، تلفن، ایمیل، webinars زنده و کتابخانه وسیعی از آموزش ها و روش ها انجام می شود. دوره آزمایش رایگان AWeber به مدت 30 روز است و پس از آن با ماهیانه 19 دلار شروع می شود.

GetResponce

سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی

GetResponce نیز یکی دیگر از سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی محبوب است که برای کسب و کارهای کوچک مناسب است و به دلیل سهولت استفاده نیز برای مبتدیان پیشنهاد می شود. این سرویس به همراه برخی از اتوماسیون های بازاریابی شگفت انگیز ارائه شده است که به شما امکان ایجاد کمپین های خودکار هوشمند را می دهد. شما می توانید با یک سازنده drag and drop (کشیدن و رها کردن) کمیپن ها را ایجاد کنید، مخاطبین را گروه بندی کنید و محتوای طراحی شده برای یک گروه خاص از مخاطبان را ارسال کنید. این ابزار برای ایجاد کمپین هایی برای افزایش سود موثر است. GetResponce یک فرم پاسخگویی زیبا، آزمایش A/B ، امکان ردیابی، صفحات فرود و آزمایش پاسخ گیرنده دارد. این سرویس دهنده با نرم افزارهای تولید کننده نسل سوم مانند OptinMonster، SalesForce، Google Docs، ZenDesk و غیره ادغام شده است. پشتیبانی از GetResponce توسط تلفن، گفتگوی زنده و ایمیل ارائه می شود. در help این مجموعه آموزش های رایگان از قبیل فیلم ها، Weninars، راهنماها و غیره گنجانده شده است. GetResponce به مدت 30 روز آزمایش رایگان را فراهم می کند و قیمت آن نیز از 15 دلار در ماه شروع می شود.

MailChimp

سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی

MailChimp هم دیگر سرویس دهنده محبوب بازاریابی ایمیلی است که با یک رابط بسیار ساده و ابزارهای قدرتمند پشتیبانی عالی را فراهم می کند. این سرویس دهنده با WordPress، Magento، Shopify و دیگر پلتفرم ها به خوبی ادغام شده است. اگر شما از وردپرس بهره می برید می توانید راهنمای این سرویس دهنده را در وردپرس به طور دقیق مطالعه کنید.
MailChimp با یک سازنده ایمیل ساده، برچسب های ادغام، پاسخ گیرندگان خودکار، بخش بند مخاطبین به گروه ها و ردیابی و تحلیل ساده همراه است. در این سرویس دهنده شما قادر هستید که زمان تحویل ایمیل را بر اساس محدوده زمانی کاربر تنظیم کنید و حتی تقسیم بندی مخاطبان را بر اساس موقیعیت جغرافیایی آن ها انجام دهید.پشتیبانی از این سرویس دهنده توسط ایمیل، گفتگوی زنده و یک پایگاه اطلاعاتی عظیم با راهنماها و فیلم ها خواهد بود. MailChimp برای همیشه اجازه ارسال 12000 ایمیل را برای 2000 مخاطب به طور رایگان دارد و پرداخت آن از 10 دلار در ماه شروع می شود. به دلیل هزینه رایگان MailChimp می توان آن را بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیلی انسان دوستانه(خیریه) دانست.

ActiveCampaign

سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی

ActiveCampaign بازاریابی ایمیلی را با اتوماسیون ، CRMو فروش ادغام کرده است. این سرویس دهنده تمام ابزارهایی که شما برای ایجاد برنامه های بازاریابی ایمیلی هوشمند نیاز دارید را دارد. ActiveCampaign با یک ویرایشگر قالب ایمیل و فرم ثبت نام کاربر پسند همراه است. در این سرویس دهنده مجوز تقسیم بندی کاربران بر اساس عملکرد، موقعیت، رفتار و داده های اجتماعی آن ها وجود دارد. همچنین این سرویس دهنده می تواند اطلاعات بیشتری از مخاطب را توسط آدرس ایمیل جمع آوری کند.
ActiveCampaign به خوبی با بسیاری از نرم افزارها از قبیل وردپرس ادغام شده است. ویژگی این سرویس دهنده امکان ارسال پیامک به مخاطبین برای دنبال کردن کمپین است. طرح های ActiveCampaign با قیمت 9 دلار در ماه شروع می شود و همچنین شما می توانید یک نسخه آزمایشی را با ویژگی های محدود برای تست درخواست کنید.
با اینکه قیمت ActiveCampaign نسبتا بالاست اما برای هدف بازاریابی ایمیلی صرف این هزینه ارزشمند است.

هدف از این مقاله آشنایی شما با بهترین سرویس دهنده های بازاریابی ایمیلی برای کسب و کارتان بود که امیدواریم مفید واقع شده باشد. برای مطالعه بیشتر میتوانید به بخش مقالات آموزشی وب سایت ما مراجعه نمایید.