به لطف طراحی طراح شید می‌توانید کسب و کارتان را گسترش دهید و یک محصول زیبا را به بازار ارائه دهید. در حقیقت با نوآورانه‌تر شدن وسایل و فناوری‌‌ها مواردی همچون ماشین‌‌ها، وسایل رباتیک و حتی ویژگی‌‌های مسکونی و تجاری از منظر تولید پیچیده‌تر می‌‌شوند. در زمان طراحی سخت‌افزار‌ها ساختار‌ها و عناصر فناوری درگیر به جزئیات با دقت بیشتری نیازمند هستند. بنابراین خدمات طراحی و طراحان نیازمند ابزاری هستند که به آن‌ها اجازه مدل‌ سازی دقیق این اشیا در دنیای واقعی را بدهند. خوشبختانه نیازهای جدید باعث به وجود آمدن منابع نوآورانه برای مدیریت این امور شده است. در ادامه با طراح شید همراه باشید.

Cad Crowd’s

خدمات طراحی برای کمپانی‌ها و کارآفرینان

طراحی کامپیوتری داخل (CAD) روندی است از تولید مدل‌‌ها و نقشه‌‌های تکنیکی که می‌تواند برای توسعه ماشین‌آلات، کالا‌های مصرفی، ساختمان و سایر اشیاء پیچیده استفاده شود. در گذشته طراحان این کار ها را با دست انجام می‌دادند اما با ظهور کامپیوتر طراحان توانستند با استفاده از نرم‌افزار این مدل‌‌های پیچیده را به وجود آورند.

برنامه‌‌های طراحی کامپیوتری طراحان را قادر می‌سازند تا مدل‌ ها را با درستی و کارآمدی بیشتری تولید کنند. این نرم‌افزار ها سرعت کار را افزایش می‌‌دهند، داده‌ها را جمع‌آوری می‌‌کنند و کار طراح را برای برآورده ساختن نیاز های کارفرما راحت می‌ کنند ایجاد می‌‌کند. با وجود اینکه نرم‌افزار طراحی کامپیوتری بیش از هر زمان دیگری در دسترس است، بسیاری از شرکت‌‌ها زمان یا منابع کافی برای کنترل طراحی توسط خود را ندارند. بنابراین خیلی از این شرکت‌‌ها می‌توانند از کارشناسان آزاد طراحی کامپیوتری استفاده کنند که می‌توانند طراحی‌ها را باصرفه‌تر و کارآمدی بیشتری تولید کند.

سرویس‌‌های طراحی طراح شید، کارآفرینان و مشتریان تجاری را به کارشناسان طراحی کامپیوتری آزاد متصل می‌‌کنند. هدف ما کمک کردن به شما برای یافتن کسانی است که مناسب‌ترین گزینه برای نیازهای طراحی شما است. شما اگر نیاز به طراحی ماشین‌آلات صنعتی یا پروژه ساختمانی و یا کالا‌های مصرفی داشته باشید، گروه جهانی ما آماده کمک هستند. حالا یک طراحی کامپیوتری چه‌ کارهایی می‌تواند برای شرکت شما انجام دهد؟

کارکرد طراح کامپیوتری در خدمات طراحی

معمولا یک شخص حرفه‌ای طراح کامپیوتری در یک حرفه مهندسی مشغول به کار است. بیشترین طراحان در مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، مهندسی معماری و مهندسی ساختمان فعالیت می‌‌کنند. هدف آن‌ها کار کردن با افراد حرفه‌ای برای آوردن ایده‌‌های طراحی از مرحله ایده پردازی به مرحله عملیاتی است. به‌طور کلی، طراحی کامپیوتری می‌تواند بهره‌وری روند طراحی را برای افراد شاغل در حرفه مهندسی، افزایش دهد.

همچنین بسیاری از طراحان در ساختن ساختمان‌‌ها، طراحی تکنیکی، خواندن برنامه، طراحی معماری و طراحی ماشینی مسلط هستند. دانستن این مفاهیم به آن‌ها اجازه می‌‌دهد تا یک کار عملی و محکم را به برنامه طراحی کامپیوتری ارجاع دهند. به‌جای کشیدن نقشه‌های تکنیکی روی کاغذ طراحان می‌توانند از مزیت ویژگی‌‌های طراحی مختلف که توسط برنامه‌ های طراحی را می‌شود استفاده کنند. با توجه به طراحی سرویس طراحی کامپیوتری دو بعدی طراحان می‌توانند به‌سرعت منحنی‌ها را تولید کنند، مدل‌ها را بچرخانند و یا از مقیاس بندی استفاده کنند، طراحان کامپیوتری سه‌ب عدی می‌توانند از حالت‌های هندسی استفاده نمایند و مدل‌های با دقت بالا که اشیای واقعی را مدل‌سازی می‌‌کنند، بهره ببرند.

همچنین این برنامه‌ها سرعت کار طراحان را با استفاده از ویژگی‌‌های ارائه‌ شده افزایش داده و اجازه اتوماسیون سازی می‌‌دهند. برای مثال برنامه‌هایی همچون Autodesk این اجازه را به طراحان می‌دهد تا با استفاده از تصویرسازی واقعی طرح کلی را مجسم سازند و ببینند که یک طرح چگونه در دنیای واقعی دیده می‌‌شود و با دیگر اعضای گروه مشورت کنند. طراحانی که در معماری و ساختمان فعالیت می‌‌کنند، می‌‌توانند محل ساختمانی خود را به‌صورت دیجیتالی در بیاورند و نقشه‌‌های طراحی خود را در فضای واقعی مجسم کنند. طراحی کامپیوتری روند طراحی را به‌شدت ساده‌تر می‌ کند و یک‌روند کاملا ساده را برای پیاده‌ سازی ایده‌‌های طراحی در زندگی واقعی ارائه می‌‌دهد.

Cad Crowd’s

خدمات طراحی طراح شید

گروه طراحان کامپیوتری آزاد ماهر و از پیش آزموده‌ی ما و همچنین سرویس‌‌های طراحی کامپیوتری شرکت ما می‌‌تواند گزینه‌های طراحی مختلفی بر اساس نیازهای پروژه شما ارائه دهند. در این قسمت فقط تعدادی از سرویس‌های طراحی که کارشناسان ما می‌‌توانند ارائه دهند آورده شده است:

 • سرویس‌‌های طراحی دو بعدی و سه‌ بعدی
 • سرویس‌های طراحی سه‌ بعدی معماری
 • طراحی پنل خورشیدی pv
 • طراحی مکانیکی
 • سرویس طراحی Revit
 • طراحی پرینت سه‌بعدی
 • توسعه نوآوری‌ های جدید
 • طراحی عمران
 • طراحی الکتریکی
 • طراحی اتوکد
 • انجام پروژه اتوکد

زمان یک طراحی درست لازم است که شما بهترین شخص را برای این کار انتخاب کنید. خوشبختانه گروه طراح شید از این امر به‌خوبی مطع است. ما می‌ دانیم که نیازهای شما ممکن است متغیر باشد و این همان دلیلی است که ما مشتاق هستیم که تا حد ممکن سرویس‌‌های متفاوتی را ارائه دهیم. بنابراین ما گروه درون‌سازمانی خود متشکل کارشناسان مهندسی که با کارآفرینان و شرکای تجاری کار می‌‌کنند، جمع کردیم تا بتوانیم بهترین پیمانکاران طراحی را پیدا نماییم.

سرویس‌ های طراحی کامپیوتری ما این تضمین را به شما می‌دهند که شما با توجه به بودجه خود بهترین شخص را انتخاب کنید. همچنین ما مفتخر هستیم تا اعلام کنیم طراحان طراحی کامپیوتری ما از طراحان خبره دو بعدی و سه‌ بعدی تشکیل‌ شده‌اند. بنابراین چه شما یک طراحی خانه دو بعدی و یا یک طراحی ماشین‌ آلات سه‌بعدی نیاز داشته باشید کارشناسان ما آماده کار کردن با شما برای تولید بهترین نقشه‌ ها هستند.

چرا خدمات طراحی طراح شید بهترین انتخاب برای شرکت شما است

پیدا کردن شخص مناسب برای طراحی یک کار چالش‌ برانگیز است. دانستن این‌که باید به کجا رفت و یا توافق روی قیمت و تصمیم‌گیری در مورد به‌ صرفه‌ترین روش می‌تواند یک تصمیم دلهره‌آور باشد. پیدا کردن طراح مناسب نمی‌تواند کار سختی باشد. سرویس‌‌های طراحی کامپیوتری طراح شید روند استخدام یک طراح را میسر می‌سازند. ما کارشناسان مهندسی درون‌ سازمانی خود را برای پیدا کردن بهترین شخص برای یک پروژه شرکتی با توجه به بودجه به کار می‌‌گیریم. بنابراین شرکت‌‌ها می‌توانند با خیال راحت بدانند که کارشناس طراحی آن‌‌ها از میان کارشناسان مهندسی کارکشته انتخاب‌ شده است. در اینجا چند دلیل برای انتخاب سرویس‌های طراحی طراح شید ارائه می‌دهیم:

 1. طراحان رده‌ بالای ما در برنامه‌‌های نرم‌ افزاری پرکاربرد امروزی بسیار خبره هستند. این برنامه‌ها شامل AutoCad, solid work, Autodesk, Inventor, Maya, 3ds Max, CATIA و چند ابزار دیگر هست.
 2. سرویس‌‌های طراح شید روی روند استخدامی برای شرکت‌ها توجه می‌‌کنند. بنابراین شما وقت بیشتری دارید تا روی مسئله مهم‌تری تمرکز کنید یعنی: محصول نهایی.
 3. ما سابقه کار با برندهای مختلف را داریم. بنابراین چه یک شرکت بزرگ همچون تیفانی و یا یک شرکت تازه تأسیس استارتاپی باشید ما آماده هستیم تا نیازهای شما را در هر سطحی پوشش دهیم.
 4. شرکت‌ ها می‌توانند از این واقعیت که همه ابعاد روند طراحی آن‌ها پوشش داده می‌ شود، مطمئن باشند.
 5. شما می‌ توانید مطمئن باشید که بهترین گزینه طراحی برای شما ارائه خواهد شد، چراکه ما به بیش از ۲۱ هزار کارشناس طراحی جهانی متصل هستیم.
 6. با بیش از ۱۵ هزار طرح انجام‌ شده و دسترسی به ۱۵۰۰ کارفرما، شرکت ما دارای رکورد دار ارتباط برقرار کردن بین کارآفرینان و شرکت‌‌ها با طراحان خبره است.

بر اساس نیاز‌های طراحی شما گروه کارشناسان سازمانی ما با شما کار خواهند کرد تا بهترین طراحان را برای پروژه شما پیدا کند. ما به بسیاری از شرکت‌ها کمک کرده‌ایم تا طراح مناسب خود را برای نقشه‌ های پروژه مربوطه استخدام کنند.

چگونه خدمات طراحی طراح شید می‌تواند کمک کند

سرویس‌‌های طراحی طراح شید خود را بانه تنها ارائه‌ی بازی وسیعی از امکانات طراحی بلکه با ارائه امکانات مختلفی برای استخدام بهترین شخص برای پروژه شما از دیگر سرویس‌‌های طراحی جدا کرده است. طراح شید می‌تواند به کمپانی شما کمک کند تا بهترین شخص مرتبط با پروژه خود را با استفاده از روش‌های زیر پیدا کنید

Cad Crowd’s

استخدام طراح سه‌بعدی

اگر شما یک کمک محرمانه می‌خواهید گروه داخلی ما می‌تواند با شما از طریق یک مشورت این اطمینان را به شما بدهد که بهترین شخص را پیدا خواهید کرد. ابتدا شما برای نیازهای پروژه خود با ما تماس بگیرید و ما از طریق یک کارشناس از پیش تعیین‌شده با شما ارتباط برقرار می‌کنیم. سپس  شما وقت دارید تا پیشرفت پروژه خود را مرور کنید.

طراحی رقابتی

اگر شما و گروه شما دنبال گزینه‌های بیشتری هستید می‌توانید به طراحی رقابتی ما توجه فرمایید. با انتخاب این گزینه شما می‌توانید چندین ایده طراحی از شبکه طراحان جهانی ما دریافت کنید و از میان آن‌ها طراحی دلخواه خود را انتخاب کنید این گزینه به شما این امکان را می‌دهد تا ایده‌های مختلفی را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

سرویس‌های ساعتی

یک سرویس ساعتی برای کسانی مناسب است که یک ایده که دنبالش هستند را پیدا کردند و نیاز به کمک بیشتر دارند. برای جلوگیری از هدر دادن وقت شما در پیدا کردن شخص مناسب گروه ما می‌تواند این وظیفه را به عهده بگیرد. ما می‌‌توانیم شما را با افراد حرفه‌ای طراحی کامپیوتری برای کارهای ساعتی آشنا کنیم ابزار کمک‌های ساعتی ما این امکان را به شما می‌‌دهد تا با استفاده از عکس‌‌ها پروژه خود را کنترل کنید با این گزینه شما فقط برای زمان‌‌هایی که نیاز دارید هزینه پرداخت می‌‌کنید.

کلام آخر

راه‌‌های بسیار زیادی هستند که طراح شید می‌تواند شرکت شما را به شخص مناسب وصل کند. دوباره تأکید می‌ کنیم که ما به شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی برای پیدا کردن گزینه مناسب خود کمک کرده‌ایم. بنابراین چه شما به دنبال یک فرد حرفه‌ای برای یک بیزنس کوچک باشید و چه یک کمک بلند مدت نیاز داشته باشید یا کوتاه مدت، گروه داخلی ما نیاز شما را برآورده خواهد کرد.