پروژه مهندسی

مخصوص پروژه های پیچیده

۴۹۹ هزار تومان
 • – انجام پروژه اتوکد در کمتر از ۱ ماه
 • – طراحی با بهترین طراحان اتوکد
 • – شروع پروژه پس از پرداخت وجه
 • – ارتباط با طراحان زبده شرکت
 • – امکان ادیت و اعمال نظر شما
 • – ارتباط تلفنی مجموعه با شما
 • – مخصوص پروژه های مهندسی

پروژه دانشجویی

مخصوص پروژه های ساده اتوکد

۱۴۹ هزار تومان
 • – انجام پروژه اتوکد در کمتر از ۱ هفته
 • – طراحی با بهترین طراحان اتوکد
 • – شروع پروژه پس از پرداخت وجه
 • – ارتباط مستقیم با طراح
 • – امکان ادیت و اعمال نظر شما
 • – ارتباط تلفنی مجموعه با شما
 • – مخصوص پروژه های دانشجویی

اگر فرصت کمی دارید و به فکر انجام پروژه اتوکد خود هستید ما برای شما خدمتی را ارائه می‌دهیم که می‌توانید ثبت سفارش انجام پروژه اتوکد خود را انجام دهید و پروژه خود را کمتر از ۴۸ ساعت دریافت نمایید. برای شروع، ثبت سفارش کرده و منتظر تایید کارشناسان ما بمانید تا با شما ارتباط برقرار کرده و فرآیند طراحی شما آغاز شود.

ثبت سفارش ۱- ثبت سفارش توسط شما

تایید پرداخت ۲- تایید پرداخت شما

جزئیات پروژه ۳- دریافت جزئیات پروژه

تماس کارشناسان ۴- تماس کارشناسان ما با شما

شروع فرآیند طراحی ۵- شروع فرآیند طراحی

تحویل پروژه ۶- تحویل پروژه در زمان مقرر

ادیت پروژه ۷- ادیت و تحویل نهایی

چرا مشتریان ما طراح شید را برای انجام پروژه اتوکد انتخاب کرده‌اند؟

کیفیت

تضمین بالاترین کیفت

به شما این تضمین را می‌دهیم که طراحان ما پروژه شما را با بالاترین استانداردهای ممکن تحویل شما دهند.

قیمت

تضمین بهترین قیمت ها

تحقیق بهترین کاره! راجع به قیمت ها تحقیق کنید و با قیمت‌های ما مقایسه کنید. ما به دنبال مشتری همیشگی هستیم!

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کارشناسان ما در طراح شید ۲۴ ساعته منتظر دریافت نقطه نظرات شما بوده و پشتیبانی کامل محصول شما را می‌کنند.

بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

ما به شما این تضمین را می‌دهیم که در صورت نارضایتی شما کل مبلغ پرداخت شده توسط شما را بازگردانیم.

انجام پروژه اتوکد چیست؟

همانطور که احتمالا می دانید؛ نرم افزار اتوکد AutoCAD  ، نرم افزاری به منظور طراحی و رسم نمودن نقشه های مهندسی و صنعتی است که از جانب کمپانی بزرگ اتودسک ساخته شده است که مقر آن در کشور آمریکا می باشد. با ساخت نرم افزار اتوکد AutoCAD  ، به کاربران امکان انجام پروژه اتوکد دو بعدی و سه بعدی را با هدف ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی ارائه شده است که گام مهمی در حوزه های مذکور قلمداد می شود. بدون تردید در حال حاضر نرم افزار حرفه ای اتوکد AutoCAD   به عنوان مهمترین و پرکاربرد ترین نرم افزار ترسیم نقشه های صنعتی و فنی می باشد که توانسته است؛ محیط های دو بعدی و سه بعدی را در اختیار طراحان قرار دهد. دیگر نگران پروژه های دانشگاهی خود نباشید. طراح شید به عنوان اولین و بهترین پایگاه طراحی در کشور راهنما و کمک‌رسان پروژه‌های شما در هر ابعاد و اندازه ای خواهد بود و پس از ثبت سفارش این تضمین را به شما می‌دهیم که در کمترین زمان ممکن به وسیله بهترین طراحان انجام پروژه اتوکد شما را به عهده خواهد گرفت. پس رویاهایتان را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

انجام پروژه اتوکد 1 نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ کارشناسان ما در طراح شید ۲۴ ساعته پاسخگوی تمامی ابهامات و مشکلات شما خواهند بود، برای شروع مشاوره رایگان و گفتگو با اپراتور خود با شماره تماس مقابل تماس حاصل نمایید: ۰۲۱۵۵۲۶۶۹۰۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۶۲۰۲

انجام پروژه اتوکد

دیگران درباره ما چه می‌گویند؟

سوالات متداول

کدام پلن انجام پروژه اتوکد مناسب من است؟

جزئیات هر پلن زیر آن آمده است دقت کنید به درستی انتخاب و پرداخت کنید اگر به اشتباه انتخاب پرداخت صورت بگیرد باید به پلن دیگری انتقال داده شده فرآیند پرداخت انجام و پس از آن شروع پروژه را خواهیم داشت.

تحویل پروژه من به چه صورت است؟

پروژه شما در کمترین زمان ممکن طراحی شده و در قالب فایل برای شما ارسال می‌گردد.

چگونه می توانیم سفارش انجام پروژه اتوکد منحصر به فردی را با تیم طراح شید داشته باشیم؟

کاربران عزیز به سادگی قادرند با استفاده از پل های ارتباطی درج شده در وب سایت مجموعه طراح شید؛ با کارشناسان و متخصصان این مجموعه تماس حاصل نموده و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان و همچنین رفع پرسش ها و ابهامات شان در رابطه با انجام پروژه اتوکد AutoCAD  ، نسبت به ثبت سفارش طراحی پروژه های اتوکد AutoCAD   مد نظرشان اقدام داشته باشند.

هزینه طراحی پروژه های اتوکد در مجموعه طراح شید به چه میزان است؟

با توجه به کیفیت و میزان زمانی که در رابطه با طراحی پروژه های اتوکد AutoCAD   برای مشتری های گوناگون در زمینه های فعالیتی، از جانب متخصصان طراحی پروژه های اتوکد AutoCAD   مجموعه طراح شید صرف می شود، طبعا هزینه نهایی پروژه انجام شده نیز متغیر می باشد. اما به طور کلی هزینه طراحی پروژه های اتوکد AutoCAD   در مجموعه تراشید در مقایسه با دیگر وب سایت ها و مجموعه های خدمات دهنده در این حوزه، بسیار پایین تر و مرقون به صرفه تر لحاظ شده است.

آیا می‌توانم با طراح پروژه ام به طور مستقیم در ارتباط باشم؟

بله شما در هر مرحله از آغاز پروژه تا پایان آن با طراح خود در ارتباط خواهید بود و تمامی نقطه نظرات خود را می‌توانید به آن انتقال دهید و با مشارکت یکدیگر بهترین خروجی را داشته باشید.

مبلغ پروژه چه زمانی دریافت می‌شود؟

در ابتدای هر پروژه مبلغ آن به صورت آنلاین دریافت گردیده و پس از پرداخت شما فرآیند طراحی آغاز می‌شود.

بعد از انجام پروژه اتوکد ادیتی روی طرح انجام می‌دهید؟

بله هدف ما از انجام پروژه اتوکد رضایت و انجام درست پروژه شماست پس تا حدی که طرح به کل تغییر نکند برای شما ویرایش خواهد شد.

وجه تمایز مجموعه طراح شید چیست؟

✔ بدون تردید؛ تخصص اساسی ترین شاخص ارزشمند و حیاتی برای هر چارچوب فعالیتی به شمار می آید که متخصصان طراحی پروژه های اتوکد AutoCAD  مجموعه طراح شید از آن برخوردار می باشند.

✔ قیمت نهایی انجام پروژه اتوکد AutoCAD  برای مشتریان مجموعه حرفه ای طراح شید؛ در قیاس با سایر مجموعه ها و وب سایت های خدمات دهنده دیگر در حوزه طراحی پروژه های اتوکد AutoCAD  ، به نسبت پایین تر بوده و از منظر مالی، مرقون به صرفه لحاظ گشته است و ابعاد مالی هزینه کرد مشتریان محترم مورد توجه قرار گرفته است.

✔ با واگذاری انجام پروژه اتوکد AutoCAD  خود به مجموعه حرفه ای طراح شید؛ نگرانی ها و دغدغه هایی که در خصوص، رعایت مباحث فنی و کیفیت پروژه های اتوکد AutoCAD   طراحی شده برای متقاضیان وجود دارد، به میزان زیادی ریشه کن می شود. چرا که طراحان پروژه های اتوکد AutoCAD   مجموعه طراح شید؛ با در نظر گرفتن اصول فنی و تخصصی طراحی  پروژه های اتوکد AutoCAD  ، رعایت اصول علمی و تخصصی پروژه های اتوکد AutoCAD   را ، به صورت حرفه ای لحاظ می دارند.

انجام پروژه اتوکد 6

چرا “طراح شید” را برای انجام پروژه اتوکد انتخاب کنیم؟

همانطور که عنوان نمودیم؛ انجام پروژه اتوکد AutoCAD نیاز به برخورداری تخصص و تسلط کامل بر محیط نرم افزاری اتوکد است. در سالیان اخیر تعدادی از طراحان اتوکد به صورت انفرادی و یا در قالب مجموعه‌ های کاری، اقدام به ارائه خدمات به متقاضیان محترم می نمایند که تا حدودی توانسته اند به نیازها و خواسته های مشتریان خود پاسخ مناسب ارائه داشته باشند. در همین راستا و به دلیل ضرورت های اساسی در خصوص ارائه خدمات با کیفیت و با رعایت مباحث مالی، مجموعه طراح شید اقدام به ارائه خدمات مربوط به انجام پروژه اتوکد به کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی نموده است و در سالیان اخیر توانسته موجبات رضایتمندی متقاضیان محترم را فراهم نماید.

انجام پروژه اتوکد 7

فرآیند انجام پروژه اتوکد دانشجویی

همانطور که در تمامی مقالات منتشر شده در وبسایت طراح شید برای شما عنوان نمودیم پروژه اتوکد از پیچیدگی هایی برخوردار است که شما می‌توانید به کمک کارشناسان ما این پیچیدگی ها را برای خود رفع کرده و به بهترین نحو انجام پروژه اتوکد دانشجویی یا دانشگاهی خود را به ما بسپارید. ابتدا اقدام به ثبت سفارش می‌نمایید و بعد از چند ساعت کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود تا در کمترین زمان ممکن برای انجام پروژه اتوکد شما اقدام نمایند. از اینکه طراح شید را برای پروژه های اتوکدی خود انتخاب می‌نمایید خرسندیم.

بالاترین کیفیت