نرم افزار لومیون یک نرم افزار Real Time است که بیشتر در کارهای پرزانته معماری و بستن پروژه های معماری در زمینه رندرینگ و انیمیشن استفاده می شود. راحتی و سرعت این نرم افزار یکی از دلایل پیشرفت سریع این نرم افزار بوده است. در این پکیج به آموزش لومیون 8 می‌پردازیم.
شاید شما هم از افرادی باشید که با اینکه کلی وقت و هزینه گذاشتید با این حال نمی توانید رندرهای خوب و مورد نظرتان را بگیرید. عمل رندرگیری در نرم افزار های معماری کار بسیار دشواری است و بی شک نیازمند دانش و تجربه چندین ساله در نرم افزارهای همچون پلاگین وی ری ، آرنولد و … است. در پی همین مشکلات، نرم افزار قدرتمند لومیون که در چند سال اخیر پای به عرصه معماری گذاشته است توانسته مشکلات و پیچیدگی رندرها و انمیشن سازی معماری را به طور کلی برطرف کرده و جوابگوی همه سختی ها و مشکلات رندرینگ مدل های سه بعدی و تری دی معماران باشد.

آموزش لومیون

به کمک آموزش لومیون شما به راحتی و در کوتاه ترین زمان می توانید خروجی های تصویری حرفه ای و با کیفیتی را تجربه کنید.

برخی از ویژگی‌های پکیج آموزش لومیون 8

۱- در این پک آموزش لومیون صفر تا صد نرم افزار لومیون نسخه 8 به شما آموزش داده می شود و تکنیک های استفاده از آن برای رندرگیری حرفه ای معماری نیز بررسی خواهد شد و در پایان با یک پروژه علمی ساخت ویلا هر انچه آموزش داده شده است به کار گرفته میشود و شمابصورت عملی همراه با مدرس این پروژه را پیاده سازی خواهید کرد.

۲- در این آموزش لومیون گام به گام تمامی جزئیات نرم افزار توضیح داده می شود تا شما بتوانید از پروژه ها و مدل های سه بعدی خودتان بهترین خروجی ها و رندر را تهیه نمایید.

۳- در خلال این آموزش لومیون به توضیح کامل سربرگ متریال ، بررسی قسمت Movie و انمیشن سازی ، توضیح تمامی افکت های لومیون ، توضیح جامع جزئیات سربرگ objects ، معرفی محیط و ابزارهای لومیون ، توصیف جزییات سربرگ weather و Landscape و … می پردازیم.

۴-لازم به ذکر است که کار با نرم افزار لومیون بسیار ساده است و با تمرین و مطالعه به صورت Self Study میتوانید به تسلط در این نرم افزار برسید اما تا آموزش های لازم را نبینید نمی توانید خروجی باکیفیتی از پروژه خود بگیرید ، علاوه بر این پیشنهاد میکنیم به جای صرف زمان برای یادگیری نرم افزارهای پیچیده و دشوار نیمی ازین زمان را صرف یادگیری به کمک این پک کنید و نیم دیگر را به اجرای پروزه های عملی در لومیون بپردازید تا به سطح عالی در این نرم افزار برسید.

۵- لومیون از جمله نرم افزارهای معماری ، برای ارائه ی کار نهایی است که طرفداران زیادی در میان دانشجویان و معماران دارد. همانطور که وعده داده بودیم به علت سادگی و جذاب بودن محیط کاربری و ویژگی های خاص لومیون و نبود آموزش جامع و کامل آن به زبان فارسی ، طراح شید تصمیم به تولید آموزش این نرم افزار قدرتمند گرفت و بعد از گذشت مدت کوتاهی این پروژه به سر انجام رسید و هم اکنون شما دوست عزیز میتوانید این آموزش را بصورت دیجیتالی خریداری کرده و بعد از پایان دوره نظرات خود را در همین پست برای دوستان دیگر به اشتراک بگذارید.

6- این آموزش لومیون برای دانشجویان , مهندسان , طراحان معماری و علاقه مندان به نرم افزارهای تری دی و افرادی که میخواهند به سرعت رندرگیر و انمیشن ساز حرفه ای باشند مناسب می باشد.

7- امروز شما در این قسمت با یک محصول آموزشی کاربردی و جامع همراه با یک پروژه عملی مواجه هستید، که با پرداختی به مراتب کمتر از یک چهارم آموزشی های مشابه در بازار میتوانید به سطح حرفه ای از مهارت در لومیون و رندرینگ برسید.

8- پس از مشاهده این محصول شما می توانید پروژه های خود را به سادگی و بی دغدغه انجام دهید.

9- نرم افزار لومیون به تنهایی قادر به مدلسازی نیست و فقط به شما اجازه می دهد تا فایل های برنامه هایی چون : Revit، 3D Max،Autocad ،Rhino ،Sketchup و .. را در نرم افزارImport کرده و کارهای خروجی و رندر را انجام دهید. نرم افزار لومیون با داشتن یک Library عظیم از درخت ها، انسان ، اشیا و وسایل حمل و نقل و … سبب می شود یک پروژه در زمان بسیار کوتاه تهیه شود.

10- محصول آموزش لومیون شامل گارانتی و پشتیبانی 24 ساعته می باشد و در صورت هر گونه سوال یا مشکل میتوانید با استاد این دوره در تماس باشید.

11- همچنین می توانید در بخش نظرات سوالات ، پیشنهادات و انتقادهای خود را بیان کنید.

دانلود پک لومیون 8