ترسیمات فنی دقیق در فاز اولیه طراحی بسیاری از محصولات، سازه‌ها و ماشین‌ها حیاتی است. این ترسیمات فنی و مهندسی به مثابه راهنمای تولید محصول واقعی خواهند بود و همانند زبانی وظیفه‌ی انتقال تمامی اطلاعات ضروری برای تولید محصول را برعهده خواهند داشت. برای اینکه نگرش طراح به درستی به تولیدکنندگان منتقل شود، دقت، صحت و کیفیت این ترسیمات اهمیتی بالا دارد. با طراح شید  برای آموزش اتوکد و ترسیم CAD همراه باشید.

تکنولوژی ترسیم و طراحی رایانه‌ای (CAD) به صورت قابل توجهی کارایی را بالا برده و ابزارهای موجود برای کمک به تکنیسین‌های طراحی را ارتقا داده است. همچنین امکان دورکاری برای پروژه‌های ترسیم با کیفیت بالا را فراهم آورده است.

امکان همکاری از راه دور با تکنیسین‌های حرفه‌ای طراحی، زمان و منابع مورد نیاز برای استخدام را کاهش داده و به کارآفرینان و استارتاپ‌ها اجازه می‌دهد که از بودجه‌ی خود حداکثر استفاده را ببرند.

تخصص Cad Crowd این است که کارفرمایان و شرکت‌ها را با خدمات طراحی و ترسیم CAD، با بالاترین کیفیت ممکن مرتبط سازد. ماهیت یا دامنه‌ی پروژه‌ی شما هرچه باشد، ما شما را به کارشناس و متخصصی عالی معرفی خواهیم کرد که با شما همکاری کرده و در زمان مقتضی پروژه‌ی شما را به انجام خواهد رساند و اهداف آن را عملی خواه نمود.

CAD Crowd از طریق شبکه‌ی جهانی طراحان CAD، شیوه‌های کارآمد کسب و کار و هزینه‌های غیرضروری کمتر قادر است سرویس‌های ترسیم با کیفیت بالا را با قیمت بسیار ارزان‌تر نسبت به شرکت‌های معمول ترسیم و طراحی برای شما فراهم کند.

سرویس‌های طراحی و ترسیم CAD دو بعدی و سه بعدی پیشرفته

ما خدمات برون سپاری CAD را بی‌هیچ دردسری برایتان فراهم می‌کنیم و با انتخاب تکنیسین ماهر با توجه به نیازهای شما، احتمال ارائه کیفیت نامناسب را به صفر می‌رسانیم. شما را با تکنسین درجه یک مرتبط می‌کنیم که خدمات سفارشی متناسب با نیازها و ضروریات فنی خاص پروژه‌ی شما را برایتان انجام دهد. خدمات ما متناسب با بودجه و پروژه‌ی شما هستند و ما قادر به انجام پروژه‌هایی با هر سطحی از پیچیدگی و در هر حوزه‌ای هستیم. خدمات ما شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مدلسازی BIM
 • ترسیم دو بعدی CAD
 • خدمات ترسیم اتوکد
 • رویت، مایکرواستیشن، سالید ورکس، اسکچ آپ و اینونتور (نام خاص نرم افزارها)
 • شماتیکس
 • طراحی سه بعدی
 • طراحی معماری CAD
 • طراحی مکانیکی
 • طراحی شهری
 • طراحی الکتریکی
 • تبدیلات CAD
 • ویرایش فایل‌های CAD از مارک‌آپ‌ها
 • ترسیم CAD

دقت کلید ترسیم خوب است. تکنیسین‌های طراحی ما از آخرین تکنولوژی‌های ترسیم کامپیوتری جهت ترسیم طرح‌های صنعتی و معماری دوبعدی و سه بعدی و با دقت خارق‌العاده بهره می‌گیرند. ما همچنین خدمات تبدیل و ترسیم مجدد طرح‌های موجود را برای افزایش خوانایی، دقت، قابلیت ویرایش و تسهیل ذخیره سازی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌ی جهانی متخصصان ترسیم و طراحی Cad Crowd، بهترین‌های حوزه‌ی کاری خود اعم از مهندسی برق، مکانیک و طراحی شهری می‌باشند. ترسیم بخشی از خدمات طراحی جامع و ارتقای محصول ماست که هم برای مشتری‌های حقوقی و هم برای مخترعان و کارآفرینان مستقل، ارائه می‌گردد. هدف شما چه ارائه‌ی گجتی جدید در بازار محصولات اکترونیکی و چه طراحی شهری باشد، متخصصان ما آماده‌اند تا به شما کمک کنند حداکثر بهره را از پروژه‌ی طراحی خود ببرید.

خدمات سریع و مطمئن کارایی طراحی شما را افزایش می‌دهند.

با برون سپاری ترسیمات، تمرکزتان را بر جنبه‌های خلاقانه پروژه‌ی خود معطوف می‌کنید. از منابع و زمان خود بهترین استفاده را برده و کارایی تیم خود را افزایش می‌دهید. کارشناسان ما هم خدمات طولانی مدت و هم خدمات کوتاه مدت قراردادی ارائه می‌دهند. این به شما اجازه می‌دهد که کارشناسان را به طور خاص برای آن کارها و لحظاتی استخدام کنید که نیازشان دارید.

لذا در هزینه‌ی استخدام تمام وقت تکنسین طراح صرفه جویی خواهید کرد و شما و تیمتان قادر خواهید بود، تمرکز خود را بر تولید مخصول به بهترین وجه قرار دهید. تکنسین‌های طراحی CAD و فریلنسرهای ما همگام با آخرین روندها و تکنولوژی‌ها پیش می‌روند و آماده‌اند خدمات را با بهترین نرم افزار متناسب با پروژه‌تان به شما ارائه دهند.

ما هر نوع پروژه‌ی طراحی، تبدیل دو بعدی و سه بعدی، ترسیمات CAD و ترسیم معماری را می‌پذیریم و تحویل کار با کیفیت و دقت بالا را تضمین می‌کنیم. مشاغل زیر تاکنون از خدمات ما استفاده کرده‌اند:

 • معماران
 • مهندسان
 • مالکین و صاحبان خانه
 • طراحان داخلی
 • مخترعین
 • طراحان صنعتی

اتوکد

تبدیل CAD جهت بهبود گردش کار شما

تکنیسین‌های طراح ما آماده انجام هر نوع کار تبدیل مدنظر شما هستند. ما می‌توانیم به شما در تبدیل ترسیمات دو بعدی به سه بعدی و رقومی کردن طرح‌های آنالوگ و دستی کمک کنیم. ما می‌توانیم شما را یاری دهیم تا ترسیمات فنی خود را بروز کرده و وضوح و دقت آنان را بالا ببرید.

روش بایگانی خود را با تبدیل پرونده‌ها به فایل‌های رقومی که به آسانی قابل مدیریت و اشتراک گذاری هستند ارتقا دهید.

ما می‌توانیم به شما در تبدیل هر فایل ترسیم رقومی به یک فایل CAD دقیق، صحیح و چندلایه و یا تبدیل ترسیمات شما از یک فرمت CAD به فرمت دیگر، کمک کنیم. در Cad Crowd خدمات وکتوری (برداری) کردن فایل‌های تصویری و تبدیل بلوپرینت‌ها و هر آنچه برای ارتقای بهره وری نیاز دارید، ارائه می‌شود.

Cad Crowd در ایالات متحده واقع است. ما نیازهای کارآفرینان، توسعه‌دهندگان محصولات جدید و مخترعین را می‌شناسیم. فریلنسرهای کارشناس ما می‌توانند در تمامی جنبه‌های چرخه طراحی محصول و با تخصص‌های مختلف شما را یاری دهند.

با داشتن شبکه‌ای از طراحان مجازی، Cad Coward همان فروشگاه کاملی است که دنبالش هستید و تمامی خدمات طراحی را که نیاز دارید تا به اهداف پروژه‌ی خود برسید، ارائه می‌دهد.

مفتخریم که قادر به ارائه خدمات طراحی و ترسیم مختص پروژه‌ی شما با هر زمان بندی و مقیاسی هستیم. ما خدمات خود را در با زمان بندی سریع و انعطاف پذیر ارائه کرده و ترسیمات دقیق با بالاترین کیفیت را تضمین می‌کنیم.

ما مشتریان را تنها با فریلنسرهای سطح بالا که می‌دانیم انتظارات ارباب رجوع را برآورده می‌کنند، مرتبط می‌کنیم و روی حرف خود می‌مانیم. ما تضمین می‌کنیم که طراحی‌ها دقیقا منطبق بر نیازها و توصیفات پروژه شما هستند. در غیر اینصورت، وجه پرداختی مسترد خواهد شد.

از خدمات طراحی CAD پیشرو ما بهره ببرید. همین حالا یک فرم بردارید و اطلاعات پروژه‌ی خاص خود را در اختیار ما بگذارید. ما با فریلنسرهای حرفه‌ای CAD با شما تماس خواهیم گرفت. پس ار ارزیابی پروژه‌تان، شما را با نقشه کش CAD برجسته‌ای که متناسب با نیازهای پروژه‌ی خاص شما انتخاب شده است، مرتبط خواهیم نمود.