۶ دلیل برای اینکه Enscape بهترین پلاگین رندر در رویته

در حالیکه VR اخیرا توجه زیادی رو به خودش جلب کرده، تونسته در تجسم معمارانه تاثیر زیادی بذاره. حالا سوال اینه که چرا باید ۱۰ ساعت صرف رندرگیری کنیم در حالیکه میتونیم تو اون زمان روی بهتر شدن پروژه وقت بذاریم؟

Enscape

من تمام پلاگین‌های رندرینگ رو با این ویژگی‌ها برای رویت استفاده کردم: Lumion ، Enscape و .Autodesk Live
همه این‌ها عالین و قدرت خودشون رو دارن. من قصدم اینه که یه بررسی مختصر از هر کدوم از اون‌ها براتون بنویسم.

البته اگه نظر من رو میخواین، با اختلاف و بدون شک پلاگین‌های انسکپ مورد علاقه منه. من از اون برای ارائه به مشتری‌هام استفاده می‌کنم و تا الان واکنش‌هایی که دریافت کردم فوق‌العاده و چشمگیر بوده.

برای دیدن وب سایت انسکپ اینجا کلیک کنین.

1- ENSCAPE خیلی سادست!

انسکپ کامل‌ترین، پیچیده‌ترین یا زیبا پلاگین رندر نیست، اما از باقی پلاگین‌ها خیلی ساده‌تره. سادگی مهم‌ترین عامل در قضاوت پلاگین رندره.
ساده‌ترین ابزار رندرگیری اونیه که بتونه سیل عظیم کاری که رو سرمون ریخته رو از بین ببره و طراحان بتونن با اون کنترل رندرشون رو در دست بگیرن.
در Revit، به سربرگ انسکپ برین، نمای سه بعدی را انتخاب و روی شروع کلیک کنین. ENSCAPE باز میشه. شما الان آماده‌این که در طرحتون قدم بزنین و مثل بازی ویدئویی، با استفاده از کنترل‌های مشابه، اولین تیرانداز باشین.

شما نیازی به اکسپورت کردن فایل یا طی کردن فرآیند پیچیده‌ای ندارین.

2- به طور مداوم ENSCAPE رو با مدل رویتتون هماهنگ کنین.

می‌خواین تغییرات رو روی پروژتون امتحان کنین؟ نیازی نیست که مدل رو دوباره اکسپورت کنین یا رندرتون رو ری استارت کنین. تغییر در رویت بلافاصله در Enscape همگام‌سازی میشه.
سادگی این ویژگی اینه که رندرینگ میتونه در تمام طول پروژه استفاده بشه، و نه فقط در انتهای اون.