ثبت نام

V-Ray 3.6 برای Revit عرضه شد

vray-3.6-revit
ب

وی ری ۳.۶ برای Revit با رابط جدید، رندر هیبرید و چهار برابر سریع تر از قبل می آید.

بین نرم‌افزارهای مدلینگ ساختمانی، رویت از سال ۲۰۰۲ به کلمه‌ای کلیدی در جامعه AEC تبدیل شده است. در کنار همکاری مدل‌سازی اطلاعات ساختمان (BIM) و مدلینگ سه بعدی، رویت طراحی معماری، drafting و فرآیند مدلینگ رو تغییر داده است. تعداد فروش این نرم‌افزار بالا بوده و مجموعه رویت Autodesk دارای بالاترین سهم بازار در بخش نرم‌افزاری BIM است، که نشان از پذیرش و محبوبیت آن در بین معماران دنیا دارد.

مدلسازی اطلاعات ساختمان

مدلسازی اطلاعات ساختمان در نوامبر سال ۲۰۱۰ میلادی یک نوآوری بزرگ در صنعت معماری به حساب می‌آید و رویت مانند اکسیژن به این نوآوری شگفت انگیز زندگی می‌دهد. دلایل زیادی پشت محبوبیت رویت در صنعت معماری وجود دارد.

امکانات جدید وی ری ۳.۶

رابط کاربری به روز شده و ساده تر است و کمک می کند تا کار کردن با آن راحت تر باشد. به عبارتی کاربرپسندتر است. همچنین اشتراک تنظیمات بین پروژه ها را تسهیل کرده است.

اگر کارت Nvidia دارید که از تکنولوژی CUDA بهره می برد، اکنون می توانید بر روی هر دو CPU و GPU رندر کنید.

وی ری ۳.۶ از قبل بهینه تر شده است و از حافظه هوشمندی استفاده می کند که زمان رندر را تا چهار برابر افزایش می دهد.

ورژن جدید همراه با Asset Browser ارائه می شود که نه تنها برای انتخاب مدل های سه بعدی کاربردی است، بلکه برای انتخاب مواد و اشیای پروکسی هم کاربردی است. می توانید اشیای بسیاری را همزمان به صحنه خود اضافه کنید.

رنگ های جدید همراه با گزینه های انعکاس، براق بودن و شفافیت ارائه می شوند.

همچنین،وی ری ۳.۶ همراه با رندر چمن و خزه های واقعی و Infinite Ground Plane است.

Infinite Ground Plane شامل کنترل های جدید و رابط کاربری بهبودیافته است و در حالت رندر تعاملی پشتیبانی می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طــراح شـــید

طراح شید سال ۱۳۹۵ با هدف به وجود آوردن محلی مطمئن برای یادگیری با تیمی قدرتمند و آگاه آغاز به کار کرد. هدف این گروه پر کردن خلاء بین محیط آموزشی و محیط کاری بود. زیرا که دانش آموختگان مراکز آموزشی کشور با داشتن علم تئوری خوب، قادر به فعالیت در شرکت ها و سازمان ها نیستند. در واقع هدف، آموزش این دانش آموختگان و صد البته علاقه مندان به دنیای طراحی برای لذت بردن از طراحی و علم کاربردی جهت استفاده در محیط کار هستش.

گواهی ها: