سلام به دوستان طراح شیدی عزیز. امروز تصمیم داریم یک اپلیکیشن اتوکد برای اندروید را به شما همراهان معرفی کنیم.
همانطور که همه ی ما می دانیم و همه جا راجع به این نرم افزار معروف دیده و شنیده ایم اتوکد یک نرم افزار بسیار پر کاربرد برای مهندسین معماری و عمران است و علاوه بر این برای ترسیم هر نقشه ی صنعتی و مهندسی دیگر هم از این نرم افزار استفاده می شود.

آموزش اتوکد ۲۰۲۰ در واقع می توان گفت نرم افزار اتوکد یک نرم افزار بسیار مهم درترسیم های فنی و انواع مدل های دو و سه بعدی می باشد و همان طور که در تاریخچه ی این نرم افزار ذکر شده اولین نسخه ی رسمی آن در سال 1982 برای کامپیوترایجاد شد. با طراحی این نرم افزار ترسیم نقشه ها و ایجاد اشیای دو بعدی و سه بعدی و … توسط کاربران بسیار راحت تر از قبل شد.

 

اما جالب است بدانیم که امروزه دیگر نیاز نخواهیم داشت که برای کار کردن با این نرم افزار و اجرای آن ساعت ها پشت کامپیوتر بنشینیم چرا که کمپانی Autodesk با طراحی اپلیکیشن اندروید اتوکد برای گوشی ها و تبلت های هوشمند به دارندگان این گوشی ها امکان داده تا بتوانند طراحی های مورد نظر خودشان را در کمترین زمان و به ساده ترین روش در این برنامه انجام دهند و هم چنین از همه ی امکانات نسخه ی کامپیوتری این نرم افزار در موبایل خود هم بهره مند شوند.

 

نام این اپلیکیشن AutoCAD360 است .
با استفاده از این برنامه می توانیم یک فایل جدید را ایجاد کنیم و شروع به طراحی بکنیم و یا اینکه فایل های کار شده ی قبلی با فرمت DWG را از کامپیوتر خود و حتی با حجم بالا به آسانی در این برنامه وارد کنیم و با ابزارهای مختلف به اصلاح و ویرایش آن بپردازیم ومحیط نقشه هایی که طراحی کرده ایم را به صورت رنگی یا سیاه و سفید نمایش دهیم و حتی طراحی های خود را از طریق دراپ باکس – باکس و… به دیگران نشان بدهیم ودر شبکه های اجتماعی و وب ها و… Share کنیم .
این اپلیکیشن بسیارقوی رایگان است و هم چنین در نسخه های جدید این اپلیکیشن با رفع یک سری اشکالات و افزودن تعدادی ویژگی به آن عملکرد را بهبود بخشیده اند.
خبر خوش آخری که باید متذکر شوم این است که این اپلیکیشن به صورت آفلاین و بدون اینترنت کارمی کند و نیاز به کوچکترین آموزشی هم نیست چرا که محیط و عنوان ها کاملا” شبیه به نسخه ی کامپیوتریش می باشد.
امیدوارم کار کردن با این برنامه برایتان لذت بخش باشد در ضمن قیمت نسخه پرو این برنامه 99.99$ است که می تونید در ادامه رایگان دانلود نمایید.

 

[dlbox title=”دانلود اتوکد آندروید” link=”dl.tarahshid.com/Omid/Autocad/Files/AutoCAD_360_Pro_Plus_v4.0.7_tarahshid.com.apk” type=”apk” size=”29Mb” pass=”بدون پسورد”]

 

[app_link title=”دانلود از پلی استور” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.autodesk.autocadws” store=”android”]