شرکت Deck House به موفقیت‌های فوق العاده‌ای دست یافته است، بیش از ۲۰۰۰۰ خانه ‌ی مدرن کلاسیک به سبک قرون وسطی ساخته است – این شرکت در سال ۱۹۵۹ تاسیس شد و عمدتا فعالیت های خود را در ماساچوست و کارولینای شمالی گسترش داد، در سال ۲۰۰۵ این شرکت شروع به ادغام سازه های آکولن کرد. این شرکت تنها خانه‌ای بر روی عرشه نمی‌ساخت بلکه به معنای واقعی خانه های ساحلی می سازد که می‌توان آن را مترادفی برای طراحی قرون وسطی در انگلیس جدید تعریف کرد، این سازه های معادل با خانه‌ی ایکلر در کالیفرنیا هستند. اکنون، با توجه به احیای مستمر و علاقه فزاینده به طراحی ، خانه های ساحلی دارای تقاضای بالایی است و کیفیت ساخت و ساز آنها نیز همواره تحت آزمایش قرار میگیرد.

ویلیام برک و رابرت براونل، بنیانگذاران شرکت Deck House تحت تاثیر طراحی پیشگامان قرون وسطی مانند والتر گروپیوس بوده اند که یکی از خانه‌های قدیمی مدرن در لینکولن ماساچوست را ساخته است. اما این خانه‌های مدرن اغلب در بازارهای ساحل شرقی بسیار زیبا و چشم‌نواز هستند بنابراین این شرکت شروع به کار بر روی طراحی این سبک از خانه ها کرد و رفته رفته تقاضا برای خرید این دست از خانه‌ها افزایش یافت.

سبک مدرن

شرکت Deck House خانه‌هایی با شباهت های بی نظیر به خانه ی ایکلر طراحی کرده است، خانه‌های پیش ساخته‌ی محبوب جوزف ایکلر که در دهه‌های ۱۹۵۰ و ۶۰ در کالیفرنیا ساخته شده است، که شباهت زیادی با اصل خانه دارد. در حالی که مورخان باید بررسی کنند که کدام شرکت بر سایرین تاثیرگذاری داشته است، شرکت Eichler House نیز ۱۰ سال قبل از شرکت Deck House تاسیس شده است.

شیروانی‌های شیشه‌ای

هر دو شرکت به طور معمول از شیروانی های شیشه ای برای خانه هایی با پانل های شیشه ای برزگ استفاده کرده اند که بیان گر قاب ساختار ساختمانی است. Deck House دارای اشکال ساده ای است که به سادگی قابل تشخیص هستند و بلافاصله مفهوم خانه را در ذهن تلقی می‌کند. در کنار شیشه، این خانه‌ها دارای مشرف به مکان‌های دیگر هستند که حسی مانند برگی از کتاب فرانک لوید رایت را به شما القا می‌کند. این خانه مثالی کلاسیک از طراحی است مانند شیشه های متقارن و درازه های گسترده ی انتهایی، درهای کشویی و دیوارهای سفت و محکم که به سبک دیگ دادگلاس کراس رنگ شده است.

مدرن

فریم بندی چوبی

هر دو شرکت از سازه های سنگین استفاده می‌کنند. این تیرهای سنگین دادگلاس بیشتر در معرض نور قرار داند. پوشش شقف این خانه بین تیرچه های چوبی و شیارهای تمیز قرار گرفته است. ساختار بیرونی و چوب طبیعی به خانه نمایی از طراحی مدرن را می دهد. این خانه نمونه ای کلاسیک از فریم بندی چوبی است که در آن سقف بر روی چوب های مربوط به طراحی داخلی خانه قرار میگیرد.

نوآوری های اب و هوایی. شکایت معمول از خانه های اصلی ایکلر عدم انعطاف پذیری سازه های آنها حتی در شرایط جوی کالیفرنیا بوده است. خانه های deck ساخته شده در اب و هوای سواحل شرقی از این اشتباه اجتناب کرده است. دیوارها و سقف های آن به خوبی نصب شده اند و تا جای امکان پنجره ها رو به شرق برای دریافت گرمای آفتاب طراحی شده اند. ساختارهای سقفی ارتقا یافته نیز باعث می‌شود در زمان بارندگی انگلیس سرمای کمتر جذب خانه شود.

طراحی الهام گرفته از Deck House

در بسیاری از خانه‌های مدرن که توسط معماران انگلیسی طراحی شده است می‌توان زیبایی الهام گرفته از طراحی شرکت Deck House را مشاهده کرد. مشتریان می‌توانند خارج از عرشه خانه‌ای با معماری دلخواه خود داشته باشند. این خانه‌های مدرن بسیار جسور تر از سنت‌های کلونی معمول در انگلیس می‌باشد.

در اصل این خانه توسط شرکت معماری Soep و Berliner در سال ۱۹۶۷ طراحی شده است که نمونه‌ای کامل از یک خانه بوده است. در این جا، از شومینه های سنگی عظیم استفاده شده است که دقیقا در مرکز خانه قرار دارد و اتاق نشمین را از اتاق مطالعه جدا می‌کند.

مدرن

اتاق نشمین دارای همان ویژگی های خانه های کلاسیک است: پرتوهای نور بر روی سقف‌های گسترده و پوشش کف چوبی ساختاری آنها. پرتوهای نور بر روی ستون های چوبی گسترانده می‌وند. بازسازی خانه در سال ۲۰۱۳ نشان می‌دهد که دیوارهای بیرونی به خوبی عایق بندی شده اند و عایق‌های سفت و سخت برای بالای سقف تعبیه شده است.

خانه ماساچوست توسط معماری به نام هنری هوور در سال ۱۹۵۸ طراحی شده است. ساختارهای بیرونی، پانل های شیشه‌ای و کاج های عمودی دادگلاس یا ساختمان‌های کلاه مانند ویژگی مشترک سازه های هر دو شرکت Deck و Eichler می باشد. واقعیت این است که یک سال قبل از تاسیس شرکت deck موسسان شرکت ایکلر پیشنهاد کرده بودند که از معماری مدرن برای جامعه مدنی استفاده شود.

پیمانکاران سفارش بوچانان، تمام تلاش خود را در طراحی انبارهای ماساچوست به کار گرفته‌اند. این امر ادای احترامی به شرکت deck house است که با زیرکی تمام از پنجره هایی برجسته برای پوشش دادن دیوارهای خانه استفاده کرده است.