آیا شما هم وقت نوشتن تیتر ها اذیت می‌شوید؟

شما روز ها صرف ساختن یک پست وبلاگ کامل می‌کنید تا مطمئن شوید خوانندگان دوست دارند بارها منابع و حقایق آنان رابررسی کنند . شما این کار را انجام می‌دهید تا اطمینان حاصل شود که پست شما توجه ی رسانه ای که شایسته ی آن است را دریافت می‌کند. اما وقتی نوبت به نوشتن سرفصل می‌شود، شما نمی‌دانید آن را چگونه بهتر و عملی تر بسازید.

اهمیت تیتر پست‌ها

تیترها مهم هستند، اگر شما تیتر قدرتمندی که بتواند توجه مردم را به خود جذب کنید نداشته باشید، ۸۰ درصد افراد ممکن است پست شما را نخوانند. تیتر تصور اولیه را در خواننده ایجاد می‌کند و معلوم می‌کند که آنها به خواندن ادامه خواهند داد یا نه‌. دراصل‌، عنوان شما باید حس کنجکاوی خواننده را به اندازه‌ی کافی تحریک بکنید تا مایل باشند درباره اش بیشتر بدانند‌. در حقیقت تیتر شما تا ۵۰۰ درصد در ترافیک تغییر ایجاد می‌کند که این امر رسانه‌ای می‌باشد.

بنابراین، حتی اگر بهترین پست وبلاگ را هم داشته باشید، اگر تیتر تان فوق العاده بودن پست تان را به نمایش نگذارد، هیچ کس محتوای شما را نخواهد خواند. این تصور را نداشته باشید که شما تنها کسی هستید در زمان سختی را جهت یافتن تیتر خوب سپری می‌کنید، حتی بهترین کپی رایترها هم چندین عنوان را قبل پیدا کردن تیتر برنده بیرون می‌ریزند.

با اینکه بهترین گزینه برای پیدا کردن تیتر مخصوص خود صرف وقت کافی است، اما وقت شما فشرده است یا اینکه ایده ندارید و یک وبلاگ نویس بلاک دارید، پس چرا از ژنراتور و تحلیل گر‌های تیتر کمک نگیرید‌؟

۷ ژنراتور و تحلیل گر تیتر که باعث جرقه‌ی صدها ایده می‌شوند

1.ژنراتور تیتر وبلاگ اینباند نو

این ژنراتور تیتر رایگان تحت عنوان اینباند نو به قدری ساده است که کافی است روی دکمه‌ی ( ایده ی تیتر بساز ) کلیک کنید و بلافاصله از عنوان‌های آماده‌، الهام بگیرید. تنها کاری که لازم است این است که کلمات کلیدی خود را وارد کرده و یک تیتر مناسب اس ای او به شما ارائه می‌دهد؛ این ها چند نمونه تیتر هستند که ژنراتور اینباند نو به پیشنهاد داد:

تیتر

از (مشکل مشترک کشتری ها‌) آگاه شوید و راه مشخص کردن آنها را بدانید = مراقب حسادت خود باشید و علائم آن را تشخیص دهید.

جای خالی راه خود را به موفقیت [نتایج مطلوب کلمات کلیدی] = نظر راه خود را به یک وبلاگ موفق بگویید.

اگر نیاز به کمک بیشتری جهت دست یابی به عنوان وبلاگ نیاز داشتید‌؛ اینباند نو دکمه ی (الهام بیشتر) را هم دارد. وقتی شما کلمه ی کلیدی را در جعبه ی جست و جو گر گوگل تایپ می‌کنید با لیستی از مقالات که تا‌کنون در ازینرآرتیکن ارائه شده، روبه رو می‌شوید. با این حال؛ برنامه وب هر بار به شما یک تیتر متناسب با اس سی او می‌دهد، پس برای ده مقاله باید ده بار دکمه‌ی ( ایده تیتر بساز ) را فشار دهید.

2. ژنراتور تیتر ایمپکت

تیتر ساز ایمپکت ازطرف وبلاگ ابوت وظیفه دارد تا بلاک نویسنده را برطف کند. با فشار یک دکمه شما می‌توانید صدها تیتر قوق العاده که می‌توانید در پست های بعدی تان استفاده کنید ببینید. اگر یک عنوان وجود دارد که دوست دارید، با کلیک روی نماد قلب، عنوان را به یک نوت بوک انتقال دهید.

هنگامی که شما انجام می‌شود، می‌توانید به لیست شما تولید شده توسط شما ایمیل فرستاده شود.  یک چیز شسته و رفته ای که این تیترساز دارد و دیگر سایت‌ها ندارند، خلاقیتی است که باعث کمک به برطرف شدن بلاک نویسنده می شود که یک تابلو دول می‌شود . روی (بلاک نویسنده ؟) که در سمت چپ نمایگرتان وجود دارد کلیک کنید و یک دودل سرگرم کننده  را تجربه کنید.

3. ژنراتور تیترساز وبلاک اس سی او پرسور

اس ایی او پرسور نه تنها با یک پلاگین وردپرس بزرگ ساخته شده است بلکه دارای یک ابزار قدرتمند برای ایجاد تیتر وبلاگ است. این ویژگی خاص که دیگر ژنراتور را آن را ندارند شاخص توضیحی برای کلمه ی کلیدی شما می‌باشد، مانند:

  • یک صنعت
  • یک اصطلاح عمومی
  • نام تجاری / محصول
  • یک مهارت
  • یک مکان
  • نام شخص
  • یک رویداد

پس از قرار دادن کلمه ی کلیدی در توصیف گر مربوطه، اس ایی او پرسور به شما پنج تیتر می دهد که می‌توانید از آن ها استفاده کنید.

4. ژنراتور توییک یور بیز

تیترساز توییک یور بیز تا الان یکی بهترین ابزار‌ها می‌باشد . شما کلمه ی کلیدی خود را وارد می کنید و دکمه ی ارسال را می‌زنید و تیترساز صدها تیتر در اختیار شما می گذارد. از لیست پست‌ها تا عنوانین سوالی، انگیزشی و حتی وسایل وسینک آشپزخانه، این ابزار عناوین مختلفی به شما می دهد . برای مثال من عنوان بهره وری را وارد کردم  و این ها عناوین از دسته های مختلف هستند:

چگونه ۷ چیز رویکرد شما را در بهره وری تغییر خواهد داد

بعضی افراد در بهره وری برتر هستند و برخی نه. شما کدام هستید؟

کد بهره وری را بشکنید

بهره وری؟ آسان است اگر هوشمندانه عمل کنید

شما می توانید کل لیست را چاپ و یا دانلود کنید و تنها چیزهایی که باید انجام دهید این است که بین آنها بگردید و عنوان مناسب محتوایتان را انتخاب کنید.

تیتر

5. تحلیل گر تیتر کواسکجوال

از کجا می دانید که عنوان شما اثر بخش می شود‌؟ برای اینکه بفهمید تیتر شما کار لازم برای اینکه مردم را مجاب کند کلیک کنند انجام داده است یا نه از تحلیلگر کواسکجوال استفاده کنید‌. عنوان تان را به راحتی وارد کنید و بعد از اینکه تحلیل شد کو اسکجوال به شما یک نمره از ۱۰۰ و یک درجه  گزارش می‌دهد. عنوان اخیر آدام ۱۴ راه برای تقویت مشارکت خواننده در وبلاگ شما‌، نمره ی ۷۰ و درجه ی ب + کسب کرد.

تحلیل گر موارد زیر را بررسی می‌کند:

نوع سربرگ – این نوع سرشماری یک لیست است و با استفاده از لیست نمره کلی شما را افزایش می‌دهد.

تعداد کرکترها – عنوان هایز که ۵۵ کرکتر دارند با توجه به کواسکجوال کلیک‌های زیادی کسب می کنند.

تعداد كلمات – سريال‌هاي ايده آل كه بيشترين كليد دريافتي را دريافت مي‌كنند ۶ كلمه طول دارند.

کواسکجوال همچنین به شما کلمات برجسته و احساساتی که مردم هنگام خواندن عنوان شما را درک می کند را به شما ارائه می‌دهد. همچنین؛ کلمات کلیدی مرتبط با عنوان را به شما پیشنهاد می‌کند.

6.تحلیلگر پیشرفته ی عناوین حسی موسسه ی بازاریابی

میخواهید بدانید که آیا عنوان شما، توییت، پسندیده و به اشتراک گذاشته می‌شود؟

برای اینکه بفهمید عنوان شما تاثیر احساسی لازمه را گذاشته یا نه از این تحلیل گر استفاده کنید. عنوان خود را کپی پیست کرده و تحلیل گر درصد اثر احساسی عنوانتان را گزارش می‌کند. هر عنوانی بالای 33 درصد عالی محسوب می شود. داشتن یک تیتر با ارزش بازاریابی احساسی بالا یا( ایی وی ام ) در رسانه بیشتر به اشتراک گذاشته می‌شود. پس از پست‌های محبوب خود و دیگران لذت ببرید و ببینید کدام عناوین وکلمات دارای روابط عاطفی قوی هستند.

7. بهینه ساز تیتر ثرایو

پیدا کردن بهترین عنوان ممکن است برای وبلاگ نویسان مشکل باشد. شما وقت صرف ایجاد محتوای خود می‌کنید و میخواهید اطمینان حاصل کنید که مردم روی پیام شما کلیک کرده و آن را بخوانند. و بزرگترین عامل تعیین کننده آن، عنوان شماست.

بیایید با آن رو به رو شویم‌:

به گفته ی شین از تم های ثرایو ، شما تنها ۲.۶ ثانیه وقت دارید تا توجه بازدید کنندگان را به عنوان خود جلب کنید. به همین دلیل هر چه عوان شما بهتر باشد ترافیک بازدید بیشتر می‌شود. تحلیلگر ثرایو از تم های ثرایو به شما اجازه می‌دهد تا عنوان های زیادی را تست کنید تا بهترین عنوان را برای محتوا ی حماسی خود پیدا کنید. این یک افزونه آسان برای استفاده وردپرس است که با ردیابی رفتار کاربربهترین عنوان را بر اساس چندین عامل مانند میزان کلیک، زمان صرف شده برای مشاهده محتوای شما و پیمایش انتخاب می‌کند. شروع کار آسان است. فقط تیتر های تان را بهادیتور نمایشگر ورد پرس اضافه کنید و اجازه دهید بلاگین تست آ/ ب را انجام دهد.

تیتر

بعد از اینکه پست شما رو به دریافت کلیک و ترافیک کرد، شمل قادر خواهید بود ببینید کدام عنوان بهتر عمل می‌کند‌. این پلاگین همچنین می تواند در سرفصل‌های پست های قدیمی تر، تست سرفصل های متناوب انجام داده و بهینه سازی کند تا بهترین عنوان انتخاب شود . اگر شما عضو ثرایو باشید با پرداخت ۱۹ دلار در هر ماه ، بهینه ساز ثرایو همراه با پلاگین‌ها را دریافت می‌‌کنید . تم های ثرایو با عضویت در دسترس قرا می‌گیرند . شما همچنین، می توانید با پرداخت ۶۷ یا ۹۷ دلار، بهینه ساز ثرایو را به صورت بی نهایت برای سایت‌ها استفاده کنید.

هیچ چیز جای عناصر انسانی را نمی‌گیرد

این ژنراتور ها و تحلیل گر ها زمانی به درد می خورند که شما ایده ای ندارید یا پیدا کردن کلمات مناسب برای تیتر سخت می‌باشد‌. اما، آنها تنها به عنوان یک ابزار برای کمک به جرقه ی ایده‌ها هستند. شما تنها کسی نیستید که از این ابزار استفاده می‌کند – افراد دیگری از ژنراتورهای تیرساز استفاده می‌کنند، بدین معنی که سرفصل هایی که دریافت می‌کنید همان سرفصل هایی است که به دیگران داده می شود . هنگامی که شما می‌توانید، با عناوین جذاب و قابل کلیک خودتان کار کنید؛ این  همیشه بهترین گزینه است.

چند نکته وجود دارد که می توانید در عنوان های بعدی تان استفاده کنید:

لیست پست ها – پرطرفدار هستند -این نوع پست قابل اندازه گیری است و محتوای خاص را تبلیغ می‌کند – شما خواهید فهمید هنگام خواندن انتظار چه چیزی را داشته باشید.

صفات منفی توجه مردم را جلب می‌کند مثل واژه‌های بدترین، اجتناب، هرگز و نداشتن تعداد کلیک ها را ۳۰ درصد بهتر می‌کند.

خاص باشید – خوانندگان می‌خواهند قدم ها، روش ها یا نتایج دقیق را هنگام خواندن یک پست بدانند. فقط این پست‌ها را در وبلاگ جادوگر بررسی کنید تا ببینید که منظور من چیست: چگونه  تبلیغ وبلاگ شما  و ترافیک افزایش یافته است؟ بررسی: استفاده از این پلاگین برای افزایش سریع لیست ایمیل شما و ۳۲ راه هوشمند برای ترافیک بیشتر به وبلاگ شما.

دنوت یک پیوند وابسته است به این معنی  که اگر یک خرید انجام دهید، ممکن است ما یک کمیسیون دریافت می کنیم. ایده ها برای خودمان است و ما فقط . شما هیچ چیز اضافی را پرداخت نخواهید کرد، اما محتوایی را که فکر می‌کنیم برای شما مفید است به اشتراک می‌گذاریم. شما خرج اضافه ای نمی‌کنید به این ما کمک می‌کند‌، این وبسایت را سرپا نگه داریم و همچنان مطالب مفیدی را منتشر کنیم. متشکرم!