شما دکمه‌های اشتراک گذاری اجتماعی برای وردپرس سایتتان می‌‌خواهید، اما درگیر جست و جو بین هزاران دکمه ی پلاگین اشتراگ گذاری اجتماعی که در اینترنت وجود دارد، هستید. این به گوشتان آشنا نیست؟

بعضی اوقات انتخاب از بین موارد زیاد به سختی انتخاب از بین موارد کم است. در این پست، من می‌خواهم به شما کمک کنم از بین ۱۱ پلاگین برتر، بهترین را برای استفاده ی خود انتخاب کنید.

بله می‌دانم، ۱۱ هنوزم رقم بزرگی است. من عدد را بالا گرفتم تا شما باز هم فرصت انتخاب یک مورد کم حجم برای اکثر نت ورک های اجتماعی و یک پلاگین عمیق با ویژگی‌های زیاد را داشته باشید.

پلاگین اشتراک گذاری

در آخر پلاگین های خاصی را پیشنهاد خواهم کرد که برای وضعیت منحصر به فرد شما بهترین عملکرد را داشته باشد‌. پس قطعا شما را به حال خودتان رها نخواهم کرد.

بیایید شروع کنیم تا شما بتوانید اشتراک‌های اجتماعی بیشتری را در کم ترین زمان به دست بیاورید.

بهترین پلاگین های اشتراک رسانه ای برای ورد پرس در سال 2018

جنگ افزار اجتماعی

نکته: جنگ افزار اجتماعی یک پلاگین واقعی است که ما در بلاگینگ ویزارد از آن استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید آنها در عمل در سمت چپ این تصویر ببینید‌:

جنگ افزار یک پلاگین پر طرفدار است که دارای دو نسخه ی رایگان و پولی می‌باشد. نسخه ی رایگان برای دکمه های اشتراک گذاری سبک کاربرد دارد ، درحالی که بسیاری از ویژگی های قوی، بدون شک در نسخه ی حرفه ای قرار دارند. این ویژگی‌ها در واقع همان چیزی هستند که یک جنگ افزار اجتماعی را منحصر به فرد می‌سازد. پس در بخش اول بیشتر روی آنها تمرکز خواهم کرد. قبل از آن، اجازه دهید به شما اطمینان بدهم که جنگ افزار اجتماعی می‌تواند دکمه های اشتراکی پایه ی ورد پرس از جمله موارد زیر را مدیریت کند‌:

دکمه های  اشتراک گذاری اجتماعی ساده که خوب به نظر می رسند

پشتیبانی از تمام شبکه های بزرگ اجتماعی (بیشتر در نسخه حرفه ای)

گزینه های متعدد قرار دادن، از جمله دکمه های به اشتراک گذاری شناور

تعداد اشتراک

همه ی آنها کمک می کنند، اما این ویژگی ها واقعا به چشم می آیند‌:

تصاویر اختصاصی پینترست. برخلاف بسیاری از شبکه های اجتماعی، تصاویر دارای طول بلند تر در پینترست بهتر عمل می کند. برای استفاده از آن، جنگ افزار به شما اجازه می‌دهد تا  یک تصویر خاص را فقط زمانی که مقاله ی شما روی پینترست به اشتراک گذاشته شد، نمایش دهی .

پلاگین

سهم اجتماعی حداقل – تعداد اشتراک‌ها چیزی خوبی است چون سهم اجتماعی را افزایش می‌دهد ولی در صورتی که واقعا اشتراک گذاری داشته باشید‌، برای جلوگیری از حالتی که اشتراک گذاری منفی است ، می توانید سهم حداقل اشتراک تعیین کنید که باید از قبل از اینکه جنگ افزار شروع به نمایش دادن اعداد بکند ، مشخص شود.

شخصی سازی شما می توانید به راحتی یک توییت را که به اشتراک می گذارید شخصی‌سازی کنید‌، به آن اطلاعاتی از جمله داده ی گرافیکی باز اضافه کنید و شمای کلی آن هنگامی که بازدیدکننده آن را به اشتراک می‌گذارند‌، کنترل کنید.

به اشتراک گذاشتن تعداد بازیابی، اگر سایت خود را به اچ تی تی پی اس تغییر دهید یا نام دامنه را عوض کنید‌، به طور معمول همه‌ ی شماره‌های مورد نظر را از دست می دهید اما جنگ افزار اجتماعی می تواند به شما کمک کند، آنها را بازیابی کنید.

تحلیلگر و کوتاه سازی لینک، جنگ افزار می تواند به طور خودکار با استفاده از حسای بیتلی لینک بسازد همچنین، یو تی ام تحلیلی گوگل و ردیاب رویداد تنظیم کند تا شما اثر بخشی دکمه‌های اشتراک  گذاری را درک کنید.

قیمت: پلاگین آزاد محدود نسخه حرفه ای از ۲۹ دلار برای یک سایت شروع می شود.

مونارک

مونارک یک پلاگین اشتراک گذاری اجتماعی منعطف از تم های الگانت می باشد .اگر با آن اسم آشنایی ندارید ، تم الگانت نسخه ی ظریف تم دیوی و همچنین دیگر پلاگین و تم ها  است  . الگانت همه ی محصولاتش را از طریق یک عضویت به فروش می رساند.

این بدان معنی است که، این پلاگین کمی گران تر می‌باشد. اما من به اشتراک می گذارمش چون در آخر هنوز هم ارزشش را دارد. مونارک به شما کمک می کند دکمه های  اشتراک گذاری اجتماعی را در بیش از ۳۵ شبکه مختلف و ۵ مکان مختلف نشان دهید:

 • بالا / پایین پست محتوا
 • نوار کناری شناور
 • پنجره خودکار
 • خودکار پرواز
 • در تصاویر / فیلم ها

برای پنجره ها و فلای این ها، شما می‌توانید انتخاب کنید که چگونه دکمه اشتراک گذاری اجتماعی خود را فعال کنید. نمونه ی مورد علاقه من گزینه ای برای نشان دادن دکمه‌های به اشتراک گذاری اجتماعی بعد ز اینکه کاربری نظری را ارسال می کند‌ می باشد . این یک راه عالی برای تقویت دکمه های به اشتراک گذاری دکمه های « نرخ تبدیل است، زیرا شما بعد از اینکه بازدید کننده علاقه نشان داده و کامنت گذاشته، درخواست می کنید. شما همچنین می توانید سبک دکمه‌های خود را شخصی سازی کنید ، و همچنین تعداد سهم اجتماعی را افزایش دهید.

در نهایت، مونارک می‌تواند به شما در افزایش دکمه های پیگیری اجتماعی با استفاده ازکدکوتاه یا ویجت کمک کند. همانطور که گفتم برای دسترسی به مونارک، شما نیاز به عضویت در تم الگانت دارید هرچند این عضویت بیش ازهزاران ارزش دیگر جدای دکمه های اشتراک اجتماعی دارد.

قیمت: ۸۹ دلار برای دسترسی به تمام محصولات تم الگانت، از جمله مونارک

پلاگین

دکمه‌های اشتراک گذاری اجتماعی آسان

دکمه های ساده اشتراک اجتماعی یکی از طولانی‌ترین لیست های آپشن دار که تا کنون دیده ام را ارائه می دهد. بسته به نیازهای خاص شما، این می تواند برایتان خوب یا بد باشد. اما هیچ کس نمیتواند بگوید شما آپشن‌هایی در پلاگین  که به کارتان نیاید دارید.

و این واقعیت که دکمه های ساده اشتراک اجتماعی دارای امتیاز ۴.۶۶ ستاره (از 5) در بیش از ۲۴۰۰۰ فروش است، نشان می دهد که بسیاری از مردم مانند عمق عملکرد ش را می پسندند. اول، اصول را بیان می کنیم . دکمه اشتراک گذاری ساده اجتماعی این موارد را در بر می گیرد:

۵۰+ شبکه اجتماعی

۲۸ + موقعیت های مختلف

۵۲+ قالب پیش ساخته شده

۲۵+ انیمیشن

ارقام بزرگی به همراه علامت مثبت

یک مجموعه کامل از ویژگی های پیشرفته تر:

توییت ها، داده های گرافیکی آزاد و بیشتر را شخصی سای کنید.

حداقل تعداد سهم به شما امکان می‌دهد تا از سهم  اجتماعی منفی با تعیین حداقل تعداد برای نمایش تعداد سهم جلوگیری کنید.

پس از اقدامات مشترک به شما اجازه می‌دهد که پیام شخصی سازی شده ای را پس از اینکه محتوای شما توسط کاربر به اشتراک گذاشت اجرا کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید یک دکمه  پسندین یا پوت -این ایمیل را نمایش دهید.

تحلیلی و تست آ/ب. شما می‌توانید تحلیل جزئی از عملکرد دکمه ی هایتان به دست آورید و حتی یک تست آ/ب جهت افزایش سرعت اشتراک خود اجرا کنید.

پست های پرطرفدار ( طبق اشتراک ). به شما اجازه می‌دهد لیستی از پست های پر طرفدار حاصل از اشتراک اجتماعی ایجاد کنید.

بازیابی تعداد اشتراک. اگر تغییر دامنه داشته و یا تبذیل به اچ تی تی پی اس داشته باشید به شما کمک می کند تعداد اشتراک‌های ازدست رفته را بازیابی کنید . دکمه‌های اشتراک آسان حتی در حال ورود به جمع دکمه‌های اشتراکی حرفه‌ای هستند.

او پی تی – ورودی ایمیل. عضویت از یک ماژول به شما کمک می‌کند یک او پی تی – ورودی برای ایمیل تان به همراه دکمه اشتراک ایجاد کنید.

چت لایو – شما می‌توانید یک دکمه چت لایو برای مسنجر فیس بوک یا اسکایپ ایجاد کنید.

پلاگین

این یک لیست طولانی است و من به خیلی از موارد اشاره نکرده ام ! بنابراین اگر دوست داشتید در لینک زیر بیشتر بدانید.

قیمت : ۲۰ دلار

مش شیر

مش شیر به شما کمک می‌کند تا نوع خاصی از دکمه اشتراک گذاری را به ورد پرس اضافه کنید. درست مثل اسمش، این سبک در مشئبل استفاده می شود. پس اگر طرفدار استفاده از دکمه‌های اشتراک گذاری مشئبل هستید ؛ این دلیل خوبی برای ایجاد این پلاگین است.

فراتر از آن، همچنین می‌تواند به شما کمک می‌کند تا هم شمار سهم واقعی، و هم «سهام مجازی» را برای افزایش اثبات اجتماعی نشان دهید اخلاقی بودن این استراتژی دومی کمی مبهم است. شخصا، من آن را نادرست می دانم. مش شیر همچنین از ذخیره سازی هوشمند برای سهام اشتراک استفاده می کند تا مطمئن شود آنها سایت شما را کند نمی‌کنند. با اینکه نسخه‌ی رایگان درصورتی که فقط دکمه‌ی پایه‌ی مشئبل را نیاز دارید کافی است اما سبکه های اجتماعی محبوب تر می توانید مبالغ افزودنی مانند موارد زیر بخرید :

شبکه ی اجتماعی بیشتر

گزینه های قرار دادن بیشتر دکمه اشتراک گذاری اجتماعی را انتخاب کنید.

برا ی توییت کلیک کنید و / یا انتخاب کنید و به اشتراک بگذارید.

پیگیری رویداد گوگل آنالیز

و همچنین یک پلاگین شسته و رفته وجود دارد که به شما امکان می دهد از مردم بخواهید پس از اشتراک گذاری یکی از پست های خود، پست شما را لایک کنند . از آنجا که آنها در حال حاضر محتوا ی شما را می‌پسندند ، تقاضا بلافاصله پس از اشتراک  یک راه عالی برای افزایش شانس خود است .

قیمت: پلاگین هسته رایگان. افزودنیها تقریبا ۱۹ دلار هستند یا شما میتوانید یک بسته نرم افزاری تخفیف خریداری کنید.

اشتراک گذاری اجتماعی دابلو پی

دابلیو پی از بسیاری از پلاگین‌های قبلی سبک‌تر است . اما اگر میخواهید برای بزرگ ترین شبکه ی اجتماعی دکمه‌ی اشتراک بگذارید، این پلاگین کار را خیلی راحت می کند.

با استفاده از آن می‌توانید به سرعت برای موارد زیر دکمه‌ی اشتراک ایجاد کنید:

 • فیس بوک
 • گوگل پلاس
 • لینکید این
 • ردیت
 • پینترست
 • زینگ

شما همچنین می‌توانید محتوای به اشتراک گذاشته شده را شخصی سازی کنید و قبل از ایجاد دکمه، متن را طراحی کنید.

 

همه چیز پاسخگو است و دابلیو پی از دکمه ی سی اس اس 3 به جای عکس استفاده می‌کند.

قیمت : رایگان

پاگ اجتماعی

پاگ اجتماعی یک پلاگین دکمه‌ی اشتراک گذاری سه بعدی  به همراه طرح‌های زیبای اوت او باکس می‌باشد.

در نسخه‌ی رایگان شما می‌توانید برای موارد زیر دکمه ی اشتراک شناور و خطی بسازید:

فیس بوک / گوگل پلاس / توئیتر /پینترست / لینکید این

شما همچنین می‌توانید تعداد سهم اشتراک را به همراه دکمه‌های خود برای اثبات اجتماعی نمایش دهید.

نسخه رایگان برای استفاده ابتدائی خوب است، اما مدیران وبسایت جدی به احتمال زیاد نسخه حرفه‌ای را به دلیل تعدادی از ویژگی های مفید مانند موارد زیر انتخاب می‌کنند:

حداقل تعداد سهم برای جلوگیری از اثبات اجتماعی منفی

اگر تغییر یو آر ال ها را انجام دادید، می‌توانید بازیابی امتیاز را به اشتراک بگذارید.

دکمه های اشتراک گذاری چسبنده موبایل. دکمه‌ها به پایین صفحه نمایش های کاربران در دستگاه های تلفن همراه بستگی دارند

گزینه های قرار دادن بیشتر دسکتاپ پنجره ها و کد کوتاه داده های گرافیک سفارشی باز Bitly /brance  کوتاه کردن پیوند  باادغام Analytics به طور خودکار پارامترهای UTM را اضافه می‌کند بیشتر شبکه های اجتماعی کلیک برای توییت ویجت پست های محبوب بر اساس تعداد سهم.

قیمت: رایگان یا شروع از ۲۴ دلار برای نسخه حرفه ای شروع می شود.

پلاگین

دکمه ی اشتراک گذاری شخصی سازی شده به همراه نوار کناری شناور

دکمه‌های سفارشی به اشتراک گذاری با نوار کناری شناور هیچ وقت به خلاقیت نام آن برتری نمی‌رسند، اما این نام واقعا توصیف خوبی از افزونه است . به این ترتیب، به شما کمک می کند تا نوار سهم شناور را به سمت راست یا چپ سایت خود اضافه کنید. و همچنین به شما اجازه می دهد تا دکمه های سهم خود را با افزودن پیام شخصی سازی کنید . شما مقدار خوبی از گزینه‌های هدایت را برای کنترل (دقیقا کدام صفحات / پست انواع دکمه های به اشتراک گذاشتن خود) در نظر می گیرید.

و علی رغم تمرکز روی ستون های شناور در نام پلاگین، می توانید قبل یا بعد از محتوای ،پست خود را نیز اضافه کنید. با این حال ، باید بدانید ، قبل از دریافت نسخه‌ی حرفه‌ای نوار شناور شما پاسخ گو نخواهد بود .پس اگر از نسخه ی رایگان استفاده می‌کنید . مطمئن شوید که نوار کناری برای موبایل را از باکس غیر فعال کرده باشید.

قیمت: نسخه رایگان، و یا نرم افزار با ۴۰ دلار برای یک مجوز مادام العمر شروع می‌شود.

نوار سویفتی

نوار سریع به اندازه دیگر دکمه پلاگین اشتراک گذاری اجتماعی در این لیست محبوب نیست. اما این شامل یک رویکرد منحصر به فرد است که مطمئنا ارزش این لیست را دارد.

این رویکرد ممکن است برای هر یک از سایت‌ها کار نکند – اما این یک پیچ و تاب باحال برای  قبل و بعد  محتو ا یا نوار کناری شناور است.چطوری کار می‌کند؟ نوار سریع یک نوار پایین چسبنده است که دکمه های اشتراک اجتماعی را نمایش می دهد، همچنین اطلاعات نویسنده، زمان خواندن تخمین زده شده و دکمه بعدی / قبلی را نشان می‌دهد. این شکلی است :

تمرکز آن صرفا بر روی دکمه‌های اشتراک گذاری اجتماعی نیست – بلکه برای ایجاد پسند بیشتر کاربرانحین خواندن محتوای شما  و مشغول نگداشتن بازدید کنندگان است.

در کل، من هیچ پلاگین دیگری را دیده ام که به زیبایی این یکی باشد .

قیمت: رایگان

add to Any

AddToAny به عنوان “پلت فرم جهانی به اشتراک گذاری” شناخته می شود، زیرا به شما اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را تنها با کلیک کردن بر روی یک آیکون + جهانی + به انواع مختلفی از شبکه ها تقسیم می شود. و همچنین شامل آیکون اختصاص داده شده به شبکه های اجتماعی محبوب شما است .

در ترکیب، این به شما امکان می‌دهد تا به بیش از ۱۰۰ گزینه اشتراک گذاری در یک رابط فشرده دسترسی پیدا کنید. شما می توانید این آیکون را قبل یا بعد از محتوای خود، و همچنین در هر دو نوار عمودی و افقی (یا دستی از طریق کد کوتاه، ویدجت، یا برچسب قالب) را نمایش دهید. همهچ یز سبک و کم حج است تا اطمینان حاصل شود سرعت بارگیری تان زیاد است.

ویژگی‌های دیگر عبارتند از :

 • تعداد اشتراک
 • طراحی پاسخگو، حتی برای دکمه های  اشتراک گذاری شناور
 • پشتیبانی AMP
 • ادغام Google Analytics
 • پیوستن کوتاه کردن لینک

ادتو انی با فعالیت در پانصد هزارسایت ، پر طرفدار ترین پلاگین دکمه ی اشتراک گذاری در ورد پرس .اورج می باشد.

قیمت: رایگان

اشتراک اجتماعی کیوی

کیوی یک پلاگین دکمه اشتراک گذاری سبک است ، و سبک مورد علاقه ی من را ارائه می دهد – شیک مدرن به سبک “تغییر” (تصویر بالا)، و همچنین سه سبک دیگر. در نسخه رایگان، به شما کمک می کند تا قبل و بعد از محتوای و دکمه های به اشتراک گذاری شناور ایجاد کنید. و همچنین به شما گزینه های هدایت می‌دهد تا کنترل کنید که کدام پست ها دکمه اشتراک سهم خود را نشان  بدهند . همه ی شبکه های اجتماعی بزرگ را بر  خلاف کوچک‌ها پشتیبانی می‌کند و همچنین موارد زیر را ارائه می‌کند :

4 سبک مختلف شکل دکمه

رنگ های سفارشی

2سبک گروه دکمه های مختلف

تعداد اشتراک

اگر به قدرت بیشتری نیاز دارید ؛ یک نسخه ی حرفه ای مقرون به صرفه وجود دارد که با ادغام از طریق بیتلی و پیوند کوتاه تحلیلی گوگل چند ویژگی دیگر به آن ها اضافه می کند .

قیمت: نسخه رایگان یا نسخه حرفه ای از قیمت ۱۹ دلار شروع می شود .

پلاگین

Sassy Social Share

من ساسی را به دلیل دکمه های منحصر به فرد و گزینه های شخصی سازی خیلی دوست دارم  .  نمی توانم قول بدهم که از این سبک ها خوشتان بیاید یا نه ، اما می توانم قول بدهم که آنها متفاوت از سایر پلاگین‌های این لیست هستند.

همچنین ؛ لیست خوبی از شبکه ها پشتیبانی می کند، با بیش از ۱۰۰ سرویس به اشتراک گذاری / نشانه گذاری . شما می توانید هم قبل / بعد از محتوای و هم  میله های سهام شناور اضافه کنید.همچنین می توانید دکمه های اشتراک گذاری خود را به انواع پست خاص و یا قطعات منحصر به فرد از محتوا تبدیل کنید . همه چیز پاسخگو است، و همچنین می‌توانید هر دو دکمه شناور عمودی یا افقی را در دستگاه های تلفن همراه فعال / غیر فعال کنید.

ساسی دارای تعدادی سهم، از جمله ذخیره سازی قابل تنظیم برای اطمینان از شمارش دقیق سهمیه خود بدون عملکرد، است .در نهایت می‌توانید مواردی مثل مای کرد تحلیلگر و بازیابی تعداد اشتراک خریداری کنید . درکل ، اگر میخواهید روی چگونگی انتخاب دکمه‌ها کنترل داشته باشید، گزینه‌ی خوبی است.

قیمت : رایگان ، هر کدام از موارد اضافی ۹.۹۹ دلار می باشد.

کدام پلاگین دکمه اشتراک گذاری وردپرس را باید انتخاب کنید؟

پس از معرفی 11 پلاگین مختلف به شما، در حال حاضر سعی می‌کنم به شما کمک کنم پلاگینی را انتخاب کنید که برای وضعیت خاص شما مناسب است (زیرا شما فقط نیاز به آن دارید! لطفا 11 را نصب نکنید !) اگر فقط می خواهید دکمه اشتراک عمومی را برای شبکه‌های محبوب نمایش دهید، تقریبا هر یک از این پلاگین ها می توانند این کار را انجام دهند. فقط مطمئن شوید که به کارایی پلاگین توجه داشته باشید:

شکل دکمه ها : پاگ اجتماعی و کیوی بهترین پلاگین‌های سبک و رایگان هستند .به نظر من مش شیر شکل منحصر به فردی دارد که برای سایت عالی است.

گزینه های جایگزاری دکمه

حواستان به جایگاه دکمه در اپلیکشن موبایل باشد.

تگر شما یک بازاریاب یا وبلاگ نویس هستید ، یک جنگ افزار و یا دکمه‌ی اشتراک آسان احتمالا بهترین گزینه است. هر دو پلاگین شامل ویژگی‌های اضافی است که در واقع باعث ایجاد موفقیت معنی دار سایت شما می شود.

برای مثال جنگ افزار اختصاصی تصاویر پینترست بسیار جذاب است و یک راه عالی برای ارتباط با خوانندگان فعال می باشد. دکمه ی آسان هم خوب است .به این ترتیب ، هر دو پلاگین سهم اجتماعی حداقل دارند که به شما کمک می کند تا از اثبات اجتماعی منفی جلوگیری کنید . اگر از قبل عضو تم الگان شدید یا به محصولات دیگر تم المنت علاقه داربد ؛ مونارک هم گزینه ی خوبی است که می تواند به شما دست رسی بیشتری به نوار شناور پایین بدهد.

مهم نیست که کدام پلاگین را انتخاب کنید، من به شدت توصیه می کنم با جایگاه دکمه هایتان و ترتیب شبکه های اجتماعی تان بازی کنید تا ترکیبی را به شما بدهد که بیشترین اشتراک را برایتان فراهم سازد.

و در نهایت،  یک استراتژی موثر اجتماعی، فراتر از استفاده از برخی دکمه‌های اشتراک گذاری در سایت شما است، پس مطمئن  شوید که پست‌های خود را با برخی از ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی  مثل اینستاگرام بررسی کنید.