تا حالا شده به این فکر کنی که کاش میشد تمام بناهای تاریخی جهان رو یکجا داشته باشی؟

و میدونستی پکیج “مجموعه تصاویر بناهای معماری” تا چه اندازه میتونه روی دید تو در دنیای معماری و اثری که قراره خلق کنی تاثیر گذار باشه؟

مجموعه تصاویر بناهای معماری مجموعه عکسی از اکثر بناها و سبک های مختلف جهان با کیفیتی مثال زدنی جمع آوری شده تا دید معمارانه ی شما رو بتونه تا حد بسیار زیادی بهبود ببخشه

در این مجموعه حدودا هفت هزار عکس با رزولوشن بسیار بالا گنجونده شده و حدود ۷ گیگابایت عکس با کیفیت رو به شما نوید میده

سبک معماری اسلامی که از اصفهان و نقطه به نقطه ایران شزوع شده تا اکثر شهر های مسلمان جهان ادامه پیدا میکند و شما را با ویژگی ها و المان های کشورهای دیگر آشنا میکند

و همین طور معماری مذاهب مختلف جهان که تاثیر گذار در بناهای آنها میباشد و میتواند به شما کمک کند که به فکر بومی سازی این بناها با سبک معماری ایرانی باشید

و در ادامه از اکثر برج های جهان در این مجموعه دیده شده است و میتواند خط فکری شما را در تهیه ی طرح ها و پیشنهادات شما به مشاورها باشد.

و همچنین مجموعه ای بی نظیر از مراکز اداری و تجاری جهان با کیفیتی مثال زدنی تهیه شده است که برای نما های پیشنهادی به کارفرمایان شما بسیار موثر خواهد بود.

در کل این مجموعه جلوه های بصری بی اندازه را به دید معمارانه ی شما میبخشد که این دید در آینده ی شغلی شما چه به صورت فردی چه به صورت کارمندی برای مهندسان مشاور بسیار مفید واقع خواهد شد و در جهت پیشرفت مالی شما در ارگان مربوط به شغلتان خواهد بود.

پس امیدوارم به خوبی قدر زحمتی که برای جمع آوری پکیج مجموعه تصاویر بناهای معماری شده رو بدونید و به خوبی در طرح هاتون استفاده کنید.

بریم که چندتا نمونه از این عکس ها رو ببینیم:

مجموعه تصاویر بناهای معماری

مجموعه تصاویر بناهای معماری

مجموعه تصاویر بناهای معماری

مجموعه تصاویر بناهای معماری

pack-ax

برای تهیه ی این مجموعه اینجا کلیک کنید