ثبت نام

مجموعه تصاویر بناهای معماری

ax-shakhes-memari2

تا حالا شده به این فکر کنی که کاش میشد تمام بناهای تاریخی جهان رو یکجا داشته باشی؟

و میدونستی پکیج “مجموعه تصاویر بناهای معماری” تا چه اندازه میتونه روی دید تو در دنیای معماری و اثری که قراره خلق کنی تاثیر گذار باشه؟

مجموعه تصاویر بناهای معماری مجموعه عکسی از اکثر بناها و سبک های مختلف جهان با کیفیتی مثال زدنی جمع آوری شده تا دید معمارانه ی شما رو بتونه تا حد بسیار زیادی بهبود ببخشه

در این مجموعه حدودا هفت هزار عکس با رزولوشن بسیار بالا گنجونده شده و حدود ۷ گیگابایت عکس با کیفیت رو به شما نوید میده

سبک معماری اسلامی که از اصفهان و نقطه به نقطه ایران شزوع شده تا اکثر شهر های مسلمان جهان ادامه پیدا میکند و شما را با ویژگی ها و المان های کشورهای دیگر آشنا میکند

و همین طور معماری مذاهب مختلف جهان که تاثیر گذار در بناهای آنها میباشد و میتواند به شما کمک کند که به فکر بومی سازی این بناها با سبک معماری ایرانی باشید

و در ادامه از اکثر برج های جهان در این مجموعه دیده شده است و میتواند خط فکری شما را در تهیه ی طرح ها و پیشنهادات شما به مشاورها باشد.

و همچنین مجموعه ای بی نظیر از مراکز اداری و تجاری جهان با کیفیتی مثال زدنی تهیه شده است که برای نما های پیشنهادی به کارفرمایان شما بسیار موثر خواهد بود.

در کل این مجموعه جلوه های بصری بی اندازه را به دید معمارانه ی شما میبخشد که این دید در آینده ی شغلی شما چه به صورت فردی چه به صورت کارمندی برای مهندسان مشاور بسیار مفید واقع خواهد شد و در جهت پیشرفت مالی شما در ارگان مربوط به شغلتان خواهد بود.

پس امیدوارم به خوبی قدر زحمتی که برای جمع آوری پکیج مجموعه تصاویر بناهای معماری شده رو بدونید و به خوبی در طرح هاتون استفاده کنید.

بریم که چندتا نمونه از این عکس ها رو ببینیم:

مجموعه تصاویر بناهای معماری

مجموعه تصاویر بناهای معماری

مجموعه تصاویر بناهای معماری

مجموعه تصاویر بناهای معماری

pack-ax

برای تهیه ی این مجموعه اینجا کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طــراح شـــید

طراح شید سال ۱۳۹۵ با هدف به وجود آوردن محلی مطمئن برای یادگیری با تیمی قدرتمند و آگاه آغاز به کار کرد. هدف این گروه پر کردن خلاء بین محیط آموزشی و محیط کاری بود. زیرا که دانش آموختگان مراکز آموزشی کشور با داشتن علم تئوری خوب، قادر به فعالیت در شرکت ها و سازمان ها نیستند. در واقع هدف، آموزش این دانش آموختگان و صد البته علاقه مندان به دنیای طراحی برای لذت بردن از طراحی و علم کاربردی جهت استفاده در محیط کار هستش.

گواهی ها: