اگه شما در حال یادگیری معماری هستین، بدون شک اسمِ Autodesk Revit، برنامه‌ای برای مدلسازی اطلاعات ساختمانی(BIM)،  به گوشتون خورده. اما آیا نحوه کار کردن با اون رو بلد هستین؟ یادگیری رویت شما رو معمار نمیکنه، بلکه شما رو آماده میکنه تا به یک معمار خوب تبدیل بشین. در دانشگاه‌ها، Revit اغلب به شکل انتخابی تدریس میشه، اما تعداد درخواست‌های شغلی و کارآموزی برای این نرم‌افزار کاربردی به شدت رو به افزایشه.( تو پرانتز بهتون بگم اگه با این نرم افزار آشنایی ندارید مقاله آشنایی با رویت طراح شید رو از دست ندید)

دانشجویان معماری دیگه فهمیدن که Revit بخشی از کارشون رو تشکیل میده. نکته مهمی که همه ما معماران باید بهش توجه کنیم اینه که:

یادگیری رویت دیگر انتخابی نیست! ?

انتخاب نحوه یادگیری رویت

مهارت‌های طراحانه که شما رو با ارزش‌تر میکنه

یادگیری رویت با آموزش‌های مبتنی بر پروژه، به شما تجربه با ارزشی از ایجاد کردن طراحی‌های دیجیتال، مدل‌های سه بعدی، برش‌ها و جزئیات آن رو به شما ارائه میده. شما خواهید آموخت که چگونه طبقات، دیوارها، پنجره‌ها و در‌ها را در پلان و سپس به صورت سه بعدی طراحی کنین. بعد از اون شما می‌تونین به سمت طراحی سازه، تهویه و سیستم گرمایش و سرمایش(HVAC) حرکت کنین. این مهارت‌های جدید طراحی به شما این قدرت رو میده که دانش جدیدتون رو در پروژه‌های خود در دانشگاه یا کارآموزی اعمال کنین و یک سر و گردن از همکلاسی‌ها و همکارانتون بالاتر بوده و خودتون رو برای به دست آوردن پوزیشن شغلی تمام وقت نشون بدین.

مهارت یادگیری رویت

مهارت‌های ارائه پروژه کارتون رو در معرض دید قرار میده

برای اینکه بدونین چطوری پروژه‌تون رو با اعتماد به نفس ارائه بدین، در وهله اول باید در نظر داشته باشین که چجوری طرح‌تون رو پایه‌ریزی و ایجاد کنین. با افزایش مهارت‌های ارائه در کنار رندرها‌، برش‌ها و خروجی‌های سه بعدی حرفه‌ای، شما قادر هستین که نمایش قوی و مطمئنی از کار خودتون رو به نمایش بگذارین.

ارائه یادگیری رویت

با BIM ارز‌ش‌هاتون رو بیشتر در معرض نمایش بذارین!!

رویت  BIM نیست. برای BIM ساخته شده. رویت و BIM هر دو برای آینده شما بسیار مهم هستن. Revit به طراحان کمک میکنه تا طراحی، شبیه‌سازی، تجسم و هماهنگ‌سازی رو برای بکارگیری مزایای داده‌های مرتبط در یک مدل BIM، تجربه کنن. همین حالا Revit رو یاد بگیرین و اعتماد به نفس خودتون رو در ایجاد تغییرات در داده‌ها با یک مدل BIM افزایش بدین و ببینین چطوری تغییرات شما در یک آبجکت یا مدل به طور خودکار در طراحی اعمال میشه. با راحتی و اطمینان از اینکه داده‌های طراحی شما چگونه به هم مرتبطه، شما رو یه پله بالاتر از همتایان‌تون در کلاس درس و محل کارتون که بیشتر به کار با طرح‌های دوبعدی عادت دارن، قرار میده.

یادگیری رویت bim

خودتون رو برای کارآموزی آماده کنین!

دوره کارآموزی برای دانشجویان رشته کاربردی‌ای مثل معماری خیلی مهم و حیاتیه! در دانشگاه، ممکنه شما تا سال سوم هم شانس برداشتن Revit رو حتی به صورت درسی اختیاری نداشته باشین. با این حال شما می‌تونین در این روند آموزشی تجدید نظر کرده و از همون سال اول یادگیری رویت رو در اولویت کارهاتون قرار بدین تا برای فرصت‌های شغلی آماده باشین. کارآموزی حرفه‌ای و تجربه و ارتباطات بیشتر، فرصت‌های بیشتری رو برای بعد از فارغ‌التحصیلی‌تون به وجود میاره.

کارآموزی یادگیری رویت

امکانات طراحیتون رو بیشتر کنین.

به عنوان یک معمار، کار نهایی شما حل مشکلاته. شما می‌تونین با استفاده از اجزای ساختمان هوشمند Revit این مشکلات رو با دقت بالاتر، کارایی و نتایج بهتر انجام بدین. شما همچنین می‌تونین از قابیلت ارتباطات دو طرفه در Revit برای اعمال تغییرات خودکار در مدل خود استفاده کرده و همزمان هماهنگی‎‌تون رو با چندین کاربر دیگه که روی همان مدل کار می‌کنند، افزایش بدین.

نتایج بهتر به معنی portfolio و سابقه کارآمدتره و این فرصت‌های بیشتری رو در مورد شغل آینده‌تون پیش روتون قرار میده. با رویت شما چیزهای بیشتری نسبت به رقباتون در بازار کار در چنته دارین و برای مقابله با رزومه‌های قوی دیگه در زمینه طراحی آماده‌تر هستین. رویت شما رو انعطاف‌پذیرتر کرده و قدرت تمرکز بر روی خلق بهترین‌ها رو به شما میده.

می‌خواید رویت یاد بگیرین اما نمیدونین از کجا شروع کنین؟ کافیه از همین امروز یادگیری رویت رو با آموزش‌های ما شروع کنین و به صورت پیوسته اون‌ها رو دنبال کنین.

ما تو این مسیر کنارتونیم و به همه پر‌سش‌هاتون پاسخ میدیم.

با ما در ارتباط باشین.