آپلود مدل در اسکچاپ

آپلود مدل در اسکچاپ

امروز با آموزش آپلود مدل در اسکچاپ و استفاده ی اونها برای همه قرار دادیم تا همه بتونیم مدل هامونو با هم به اشتراک بذاریم:

از مراحل زیر برای آپلود کردن مدل خود به ۳D warehouse Google استفاده کنید:
۱. مدلی که میخواهید آپلود کنید را باز کنید.
۲. دید دوربین مورد نظر خودتون را تنظیم کنید. وقتی که مدلی را در ۳D warehouse آپلود میک‌نید sketchup به صورت اتوماتیک preview image تولید میکند که تصویری از پنجره ای از مد لسازی شما میباشد.
File→۳D warehouse→share model .3 را انتخاب کنید که logon screen را برای ۳D warehouse نشان خواهد داد. اگر بخواهید مدل ها را آپلود کنید، به Google account نیاز خواهید داشت که باید یک آدرس ایمیل معتبر داشته باشید و یا در سایت گوگل بسازید. اگر ایمیل ندارید از on-screen برای sing up استفاده ببرید.

۴. اطلاعات Google account شخصی خود را وارد کنید و روی گزینه ی sign In کلیک کنید.
upload to 3D warehouse .5 را تا جایی که میتوانید پر کنید زیرا اطلاعات دقیق تری به مخاطبان خود خواهید داد.

Title : یک عنوان برای مدل طراحی شده توسط خود را وارد کنید.
Description : مدل با توضیحات کامل، به طور قطع برای کسانی که از warehouse استفاده میک‌نند محبوب تر است.
Address : این کادر تنها زمانی ظاهر می شود که اطلاعات جغرافیایی مدل شما از جمله طول و عرض جغرافیایی مشخص باشد یعنی با Google Earth طراحی خود را شروع کرده باشید که برای فهم دقیق تر میتوانید مطلب مدل سازی به وسیله گوگل ارت در اسکچاپ را مطالعه بفرمایید
اگر مدل شما کاملا درست میباشد و اندازه ی آن مناسب است و میخواهید در ۳D Building layer قرار بگیرد، این کادر را انتخاب کنید.
Web site : اگر شما دارای سایت یا بلاگی هستید میتوانید در این کادر آنرا وارد نمایید.
Tags : یک سری کلمه را که میتواند مدل شما را توصیف کند را در این کادر وارد کنید. هر چه در این کادر وارد میک‌نید با موتور جستجوی ۳D warehouse که قدرت گرفته از گوگل میباشد برای کمک به روند جستجوی مخاطبان به کار میرود.
۶ .روی upload کلیک کرده تا مدل شما به ۳D warehouse اضافه شود. اگر مراحل را به درستی طی کرده باشید باید صفحه ای که مدل شما در آن وجود دارد همراه اطلاعات ورودی به نمایش در بیاید و جمله ی model has been uploaded successfully با رنگ زرد در بالای پنجره ی جستجوگر شما ظاهر خواهد شد.

مدل های خودتون رو به اشتراک بذارید و اینقدر این کار رو بکنید که روزی کشور ما هم از سرویس ۳d گوگل بتونه بهره مند بشه ترویج علم هیچ موقع چیزی از ما کم نمیکنه پس بهتره که به هم کمک کنیم و مدل هامونو در اختیار هم قرار بدیم ، همچنین شما میتونید مدل هاتون رو برای تیم طراح شید ارسال کنید و ما هم به اسم خودتون در اسکچاپ اونو ذخیره خواهیم کرد و نام شما تا همیشه روی گوگل جاودانه خواهد موند.

امیدوارم از مطلب فوق به خوبی بهره برده باشید.

دانلود ویدئو

امید ابوالحسنی

امید ابوالحسنی

همیشه به دنبال این بودم که یک گنجینه ی بزرگ از طراحی تهیه و فراهم کنم خوشحالم که امروز نتیجه سالها زحمتم رو با یک تیم قوی مثل طراح شید دارم میگیرم...
این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

   دیدگاه خود را ثبت کنید

   This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

   مقالات مرتبط

   به جامعه میلیونی ما بپیوندید!

   حرفه‌ای بودن زیاد سخت نیست، به شرطی که انتخاب خوبی داشته باشی. اگه انتخابت ما هستیم ایمیلت رو وارد کن تا جدیدترین پلاگین‌های وردپرس رو در اختیارت بگذاریم.

   پلاگین وردپرس

   info@tarahshid.com

   خدمات ما

   • خرید پلاگین وردپرس اصل
   • طراحی سایت هوشمند
   • پکیج خرید عمده پلاگین
   • خدمات حرفه‌ای سئو

   قوانین ما

   • قوانین
   • شکایات
   • چشم انداز

   خانواده ما

   • درباره ما
   • تماس با ما
   • نویسندگی
   • تبلیغات
   حساب کاربری جدید
   ریست کردن رمز ورود