ثبت نام

شش کار خط فرمان اتوکد [ اینفوگرافیک ]

comand-line
ب

خط فرمان اتوکد یکی از مهم ترین ابزارها در دنیای آموزش اتوکد است. کاربران قدیمی می توانند با دو دست خود کار کرده و سریع تر رسم ها را انجام دهند.(با یک دست از کیبورد و با دست دیگر از موس استفاده کنند). همچنین شما میتوانید فقط از رابط گرافیکی استفاده کنید ولی استفاده از خط فرمان اتوکد خیلی سریع تر است. در واقع می‌توان گفت کسانی که از خط فرمان اتوکد استفاده می‌کنند کسانی هستند که به حد کافی به اتوکد مسلط هستند در واقع این افراد را می‌توان استاد اتوکد نامید. پس یادتون باشه برای اینکه قدم‌های محکمی به سوی حرفه‌ای شدن در اتوکد بردارید از همان روزهای اول سعی کنید از خط فرمان اتوکد به خوبی استفاده کنید. فاکتور مهم بعدی که این خط فرمان برای شما فراهم می‌کند سرعت بالای اجرای دستور شما است که به سادگی بعد از وارد کردن دستور و یک اینتر ساده می‌توانید به دستور مورد نظر با زیر شاخه های آن دست پیدا کنید.

cad baner sale - شش کار خط فرمان اتوکد [ اینفوگرافیک ]

کاربران جدید احتمالا بیشتر از کاربران قدیمی از رابط گرافیکی استفاده می کنند و آن ها نوار ابزار را به خط فرمان اتوکد ترجیح می دهند. ولی بعد از گذر مدتی که با خط فرمان اتوکد کار کنید دیگر دلتان نمی‌خواهد به نوار ابزار اتوکد برگردید و به خوبی از این قابلیت استفاده خواهید کرد.

در این اینفوگرافیک، ۶ کاری که خط فرمان اتوکد قادر است برای ساده تر کردن کار شما انجام دهد را مرور می کنیم. شما مجبور نیستید همه ی آن ها را به کار بگیرید، اما حداقل از وجود آن ها اطلاع داشته باشید. اگر فکر می کنید که مفید هستند، آن ها را به کار بگیرید. در غیر این صورت و سخت بودن برای شما، از آن ها عبور کنید زیرا الزامی برای استفاده از این امکان وجود ندارد و این به استراتژی طراحی شما بر می‌گردد که با چه روشی راحت تر هستید و از آن استفاده می‌کنید.

6 Things AutoCAD Command Line - شش کار خط فرمان اتوکد [ اینفوگرافیک ]

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طــراح شـــید

طراح شید سال ۱۳۹۵ با هدف به وجود آوردن محلی مطمئن برای یادگیری با تیمی قدرتمند و آگاه آغاز به کار کرد. هدف این گروه پر کردن خلاء بین محیط آموزشی و محیط کاری بود. زیرا که دانش آموختگان مراکز آموزشی کشور با داشتن علم تئوری خوب، قادر به فعالیت در شرکت ها و سازمان ها نیستند. در واقع هدف، آموزش این دانش آموختگان و صد البته علاقه مندان به دنیای طراحی برای لذت بردن از طراحی و علم کاربردی جهت استفاده در محیط کار هستش.

گواهی ها: