آتلیر سرجیو ربلو با همکاری ماری جوردان ،که طراح است ، پروژه ی “اودون”  را که یک بار (میکده) ، رستوران و باشگاهی (انجمنی) که مخصوص جوامع خلاق است را تکمیل میکنند. “اودون” مجمع تفریحی امروزی است که در مرکز ناحیه بوهمی شهر تالین پایتخت جمهوری استونی قرار دارد. تیم طراحی قصد داشت فضایی را ایجاد کند که زیبایی و ظرافت را از خود نشان دهد و محیطی برگ مانند را که با رنگ های مسی و راهرویی شاد و گرم و ستون های بزرگ آینه ای احاطه شده است را نشان دهد. این مکان در یک محله صنعتی -که با کارخانه های نساجی و فلز قرن نوزدهم شناخته میشود – قرار گرفته است که هم اکنون جزء مناطق به سرعت در حال توسعه در شهر محسوب میشود.

سرجیو ربلو و ماری جوردان با معرفی “اودون” ، زندگی جدیدی را به ساختمان نیم قرنی شوروی بخشیدند. فضا مملوء از نور طبیعی میباشد همراه با چشم انداز هایی که هم شهری و هم آرام است. با الهام از سازماندهی مکانی پی در پی یک قطار ، طرح با راهروی رستوران آغاز میشود که دو لوستر بزرگ کلاسیک در ورودی که غرق در هنر و مصنوعات متنوع است دارد.

سپس مشتریان با سالن بار و رستوران کوچک (مانند رستوران واگن قطار)  مواجه میشوند که حاکی از رستوران های کوچک کالیفرنیا است که در اینجا به صورت ترکیبی از وسایل جدید و غیرمنظره در آمده است : قالب های موزاییک مرمرنما ، کاشی های دست ساز ، چوب صندل سرخ ، مس و صندلی های پلاستیکی بازیافتی. مشتریان در انتهای “اودون” اتاقی با رنگ گرم که با پشم نارنجی و دیواره ای چوب پنبه ای پوشیده شده است را می یابند. این اتاق در طول روز به منظور ملاقات های محرمانه و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد در حالی که عصرها به موسیقی و رقص اختصاص می یابد.

مواد مورد استفاده با همکاری شرکتهای پرتغال ، استونی و فرانسه تهیه شده است. محوطه ی سنگ  فرش توسط “آر-ام-سی” به طور سفارشی ساخته شده است ، کاشی ها در پرتغال توسط شرکت  “ویوا لامگو” به صورت دست ساز ساخته شده ، محصول پشمی توسط “بورل” ساخته شده و صندلی های پلاستیک – بازیافتی به گونه ای رنگ شده اند که با محیط فضایی ترکیب شوند و هم خوانی داشته باشند.