ابزار “مخابره کنید” در وردپرس

در این بخش ابزار “مخابره کنید” در وردپرس را به شما معرفی می کنیم که کاربرد زیادی برای کسانی که از مطالب سایت های مختلف برای پست گذاری استفاده می کنند.

ابزار “مخابره کنید” در وردپرس:

حتماً برای شما هم پیش اومده که در یک سایت باشید و مطلبی رو بخونید و بخواهید اون مطلب و به سایت خودتون منتقل کنید و به مخاطب هاتون نشون بدید. احتمالاٌ ساده ترین کاری که انجام میدید کپی و paste کردن اون مطلب هستش.

اما یک راهکار خیلی ساده تر وجود داره!! وردپرس ابزاری رو در اختیار شما قرار میده که میتونید خیلی راحت تر این کار رو انجام بدید و حتی عکس ها رو هم بردارید. اگه میخواهید بدونید چجوری، ادامه مطلب رو بخونید:

ابزاری رو که می خواهیم معرفی کنیم ابزار “مخابره کنید” در وردپرس یا “Press This” هست که میتونید در پنل مدیریت وردپرس از بخش ابزارها و سپس ابزار های در دسترس بهش دسترسی پیدا کنید:

ابزارها >> ابزارهای در دسترس >> مخابره کنید

 

پس از ورود به این بخش همانطور که در شکل مشاهده می کنید با درگ کردن و کشیدن این ابزار به بخش علاقه مندی هایتان (favorites) آن را در دسترس خود قرار می دهیم:

 

 

خوب! همه چیز آمادست. فقط کافیه که بریم به مطلب و سایتی که میخواهیم مطلب را از آنجا برداریم. به عنوان مثال ما مطلب ( مدل سازی به وسیله گوگل ارت در اسکچاپ )از سایت طراح شید رو باز می کنیم و پاراگرافی که می خواهیم آن را در سایت خود قرار دهیم را انتخاب می کنیم و ر روی دکمه مخابره کنید که قبلا در بخش علاقه مندی ها قرار داده بودیم کلیک می کنیم. مشاهده می کنید که یک صفحه جدید باز میشه و متنی که انتخاب کرده بودید و حتی عکس های اون مطلب نمایش داده میشه،همچنین دسته بندی ها و برچسب هاتون هم نمایش داده میشه:

 

با ویرایش کردن و انتخاب عکس هایی که می خواهید در مطلب قرار گیرند ،می توانید مطلب را در سایت خود انتشار دهید. (توجه: اگر می خواهید که به سئو سایتتون لطمه ای وارد نشه به هیچ عنوان منبع رو پاک نکنید). همچنین اگر مایلید در محیط وردپرس مطلب خود را ویرایش کنید یا به عنوان پیش نویس ذخیره کنید و یا به صورت پیش نمایش مطلبتونو مشاهده کنید می توانید بر روی فلش کنار انتشار دهید کلیک کنید و سایر گزینه ها را نیز مشاهده کنید:

 

 

به عنوان مثال ما ویرایشگر عادی را کلیک کردیم و همانطور که مشاهده می کنید مطلب ما به صفحه نوشته هایاصلی وردپرس منتقل شد:

پس از انجام ویرایش های نهایی مطلب را به سادگی انتشار دهید و آن را در سایت وردپرسی خود داشته باشید.

 

خوب فکر کنم استفاده از ابزار “مخابره کنید” در وردپرس خیلی ساده تر باشه ، نظر شما چیه دوستان؟ با ما همراه باشید