رسم فنی در بسیاری از صنایع بخش مهمی از فرآیند طراحی به شمار می‌رود. وجود تکنسین‌های ماهر ترسیم و طراحی در تمامی حوزه‌های مهندسی اعم از معماری، الکترونیک و طراحی صنعتی، ضروری است. تخصص ما در طراح شید، ترسیم است که یکی از المان‌های بسیار مهم طراحی CAD به شمار می‌رود. ترسیم فنی ابزار اصلی طراح برای انتقال دستورالعمل‌های ساخت به افرادی است که در نهایت مسئول تولید شی مورد نظر خواهند بود. برای اینکه مطمئن شویم نگرش طراح به درستی درک شده و محصول مناسب تولید شده است، دقت و صحت ترسیمات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

تکنولوژی ترسیم کامپیوتری یا CAD، انقلابی در حوزه‌ی طراحی و ترسیم پدید آورده است. تکنسین‌های ماهر طراحی اکنون به ابزارهایی دسترسی دارند که تا 10 سال پیش فراتر از تکنولوژی موجود و دست نایافتنی می‌نمود. اکنون می‌توان نقشه‌ها و پروژه های دوبعدی و سه بعدی را به صورت کاملا دقیق بسیار سریع‌تر ترسیم کرد و تکنولوژی دیجیتال ذخیره سازی، انتقال، تکثیر و ویرایش آنان را آسان نموده است.

دیجیتال شدن طراحی امکان دورکاری را نیز برای طراحان و نقشه‌کش‌ها فراهم نموده است. شرکت‌ها و کارآفرینان حالا می‌توانند طراحان ماهر را از سراسر جهان به خدمت گرفته و به صورت دیجیتال با آنان همکاری کنند. پتانسیل بهبود کارایی در این روش، انجام پروژه اتوکد باورنکردنی است و این همان پتانسیلی است که طراح شید روی آن دست گذاشته است.

فریلنسر طراحی پروژه های دوبعدی و سه بعدی

در ادامه قصد داریم تا به معرفی فریلنسرهای ترسیم پروژه در اتوکد آشنا شویم. فریلنسرها (آزادکار) از راه دور با شما همکاری کرده و پروژه ها را طبق درخواست شما طراحی و تحویل میدهند.

با بهترین فریلنسرهای ترسیم اتوکد کار کنید

در مقایسه با شرکت‌های طراحی و ترسیم معمول، ما قادریم که خدمات را با ارزش بیشتری به مشتری ارائه کنیم. از طریق همکاری با فریلنسرهای ترسیم اتوکد درجه یک در سراسر جهان، ما می‌توانیم همان سطح عالی و حرفه‌ای از خدمات را بدون هزینه‌های اضافی معمول در شرکت‌های غیر مجازی برایتان فراهم کنیم. همکاری با فریلنسرها باعث تنوع خدمات ما شده است. تنوع ارائه خدمات مشتری را قادر می‌سازد که فریلنسرها را دقیقا برای وظایف خاص و پروژه‌هایی که نیاز دارند، به خدمت بگیرند.

پروژه های دوبعدی و سه بعدی-1

خدمات ترسیم و طراحی سفارشی که دقیقا منطبق بر نیازهای فعلی شماست، بدین معنی است که دیگر نیازی به استخدام تمام وقت تکنسین‌های ترسیم ندارید. با این روش شرکت‌های کوچک و کارآفرینان می‌توانند منابع و امکانات محدود خود را موثرتر بکار گیرند. البته طراح شید به شرکت‌های بزرگ‌تر و فعال‌تر نیز خدمت‌رسانی می‌کند تا با بکارگرفتن فریلنسرهای فوری به کارکنان تمام وقت شرکت در انجام پروژه‌هایی که زمان تحویل آنان نزدیک است، کمک کنند.

در طراح شید می‌توانید کارشناسان را برای پروژه‌های کوتاه مدت و بلند مدت به کار گیرید. طیف گسترده ای از خدمات و افراد می‌توانند از ابتدای پروژه در خدمت شما باشند و یا هنگامی که در فرآیند انجام پروژه با مشکل فنی خاصی مواجه شدید، شما را یاری کنند.

پروژه خود را برایمان بفرستید تا فرمی رایگان به شما ارسال کنیم. هیچ تعهد و اجباری متوجه شما نیست پس چیزی را از دست نخواهید داد! ما نیازهای پروژه شما را ارزیابی کرده و متخصصی را از بین طراحان CAD درجه یک خود برای شما انتخاب خواهیم کرد.

فریلنسرهای طراحی و ترسیم CAD را پیدا کنید

طراحان و تکنیسین‌های CAD ما شامل دامنه گسترده‌ای از سوابق می‌باشند و مهارت‌های بسیار متنوع مرتبط با مهندسی و طراحی را دارا هستند. ماهیت پروژه‌تان هرچه باشد، ما برایتان کارشناس CAD مناسب را خواهیم یافت تا به شما در دستیابی به موفقیت کمک کند.

خدمات فریلنسینگ (برون سپاری) ما شامل طیف گسترده‌ای اعم از از نقشه‌کشی الکتریکی، مکانیکی، طراحی شهری، لوله‌کشی،سیستم‌های گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) و سایر کاربردها می‌باشند.

مطالب مرتبط:

اﺟﺎزه ﺑﺪﻫﯿﺪ ﻃﺮاﺣﺎن دو و ﺳﻪ ﺑﻌﺪی از ﭘﯿﺶ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﺷﺪه ﻣﺎ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻨﺪ.

ما در پایگاه داده‌ی خود، تکنیسین‌های ماهر بسیاری داریم لذا می‌توانیم به آسانی کارشناس مناسب و مسلط به نرم افزار CAD مورد استفاده توسط تیم شما را برایتان پیدا کنیم.

خدمات ما آنقدر انعطاف پذیر هستند که قادر به پشتیبانی هر دو طیف مشتریانی که می‌خواهند فریلنسری را برای کمک به تیم تمام وقت شرکت خود به کار بگیرند و مشتریانی که هیچ تیم طراحی و ترسیم تمام وقتی ندارند، باشیم. اتودسک، اتوکد، کاتیا، سالیدورکس-هر نرم افزار CAD که نام ببرید ما طراحان درجه یکی داریم که به آنان کاملا مسلط اند.

پروژه‌تان را به ما بسپارید تا آن را ارزیابی کرده و به صورت رایگان هزینه را برآورد کنیم و شما را با فریلنسری ایده آل مرتبط کنیم. فریلنسری که با شما همکاری خواهد نمود تا اطمینان یابید که پروژه‌ی شما به بهترین شکل پیش می‌رود. طراحی خود را با روشی صحیح و با نقشه‌های دقیق فنی آغاز کنید. همین امروز یک فرم رایگان دریافت کنید.