ثبت نام

بهبود روز افزون دستورات کاربردی اتوکد – بخش اول

increase-autocad-command
ب

دستورات کاربردی اتوکد همیشه در حال بهبود است. گاهی اوقات این به روز رسانی ها و تغییر در دستورات کاربردی اتوکد بزرگ و چشمگیر است. اما حتی بزرگترین و پر زرق و برق ترین ابزار جدید AutoCAD 2017 بر هر کاربری تاثیر نخواهد گذاشت و شما احتمالا از این ابزار هر روز استفاده نمی کنید. اگر استفاده از AutoCAD برای شما مانند تنفس باشد پس می خواهید در مورد به روز رسانی هایی که تجربه روزانه خود را از AutoCAD روشن می کنند بدانید. بنابراین ما اینجائیم تا به شما که در مورد پیشرفت های روزمره دستورات کاربردی اتوکد که به شما کمک می کنند تا هر وقت که در برنامه هستید خیلی راحت تر نفس بکشید بگوئیم. در این آموزش اتوکد امروز، در قسمت اول از این سری پنج بخشی به Revision Clouds، Copy و Quick Move and Copy نگاه می کنیم.

دستورات کاربردی اتوکد Revision Clouds

اگر Revision Clouds را رسم کنید، دوست خواهید داشت که REVCLOUD به روز شده ای داشته باشید که از قالب های مستطیل شکل، چند ضلعی و دست ساز و شئی خطی از فرمان را پشتیبانی کند.  با استفاده از فن آوری های جدید دستورات کاربردی اتوکد  ویرایش Revision Clouds بسیار ساده تر از این کمانهای کشیده و طویل است.

دستورات اتوکد

 دستورات اتوکد

نکته طلایی! پیش فرض مورد نظر خود را با REVCLOUDCREATEMODE تنظیم کنید .

توجه: تنظیمات REVCLOUDGRIPS را خاموش کنید تا رفتارهای قبلی را بازگردانید.

دستورات کاربردی اتوکد Copy

از آرایه دستی در فرمان کپی برای ایجاد آرایه خطی (غیر وابسته) در fly استفاده کنید. حتی یک گزینه Fit وجود دارد که به شما اجازه می دهد بین دو نقطه آرایه قرار دهید!

دستورات اتوکددستورات اتوکد

 

دستورات کاربردی اتوکد Quick Move and Copy

آیا نیاز به Quick Move and Copy اشیاء دارید؟ پس ابتدا اشیا را انتخاب کنید، سپس راست کلیک کرده و دکمه راست موس را نگه دارید. هنگامی که شما اجازه دهید، گزینه های زیر نشان داده خواهد شد.

دستورات اتوکد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طــراح شـــید

طراح شید سال ۱۳۹۵ با هدف به وجود آوردن محلی مطمئن برای یادگیری با تیمی قدرتمند و آگاه آغاز به کار کرد. هدف این گروه پر کردن خلاء بین محیط آموزشی و محیط کاری بود. زیرا که دانش آموختگان مراکز آموزشی کشور با داشتن علم تئوری خوب، قادر به فعالیت در شرکت ها و سازمان ها نیستند. در واقع هدف، آموزش این دانش آموختگان و صد البته علاقه مندان به دنیای طراحی برای لذت بردن از طراحی و علم کاربردی جهت استفاده در محیط کار هستش.

گواهی ها: