انتخاب ما از بهترین قطعات نرم افزار طراحی گرافیک رایگان

نرم افزار طراحی گرافیک ارزان نیست، و برای دانشجویان و یا کسانی که تنها به خود متکی هستند، ممکن است گران باشند.

اما این بدان معنا نیست که کسانی که نمیتوانند نرم افزار گران بخرند و یا قیمت آن را حتی بصورت قسطی پرداخت کنند و یا اشتراک ماهانه استفاده از آن را بپردازند باید بدون نرم افزار باشند – برخی از نرم افزارهای طراحی گرافیکی رایگان با خصوصیات فوق العاده وجود دارد که قابلیت رقابت با بسته های نام بزرگ را دارند.

و حتی اگر شما بتوانید از برنامه های خلاقانه پرداخت شده مانند Adobe’s Creative Cloud suite – که ما به شدت توصیه می کنیم در صورت امکان از آن استفاده کنید، می توانید این ابزارهای رایگان را با توجه به آنچه که می خواهید انجام دهید، پیدا کنید.

۶۰ بهترین برس فتوشاپ رایگان

در اینجا بهترین ابزارهای طراحی گرافیک ما ارائه شده است – که به بخش هایی برای ایجاد هنر بردار، ویرایش تصاویر، ایجاد تجسم داده ها و سایر ابزارهای مفید که فکر می کنیم ممکن است شما دوست داشته باشید تقسیم شده اند- از منوی بالا برای حرکت به بخش مورد نظر استفاده کنید.

نرم افزار بردار هنر مجانی

طراح گراویت

طراح گراویت یک ابزار کامل بردار به صورت رایگان ارائه می دهد.

طراح گراویت یک برنامه طراحی کامل بردار مناسب برای تمامی حالتهای شغلی، از طرح های صفحه نمایش و آیکون تا ارائه دادن، به تصویر کشیدن و پویانمایی است.

با یک رابط کاربری تمیز و بصری که خود را به همان اندازه که نیاز دارید تنظیم می کند، این نرم افزار طراحی گرافیک رایگان، ابزارهای با ارزش زیادی را برای ایجاد تصاویر بردار زیبا و دقیق، از جمله بولی های غیر مخرب، ابزار چاقو و نمودار های مسیر، به همراه حالتهای پر کردن و ترکیب چندگانه و یک موتور متن قدرتمند دارد.

نرم افزار طراحی

این برنامه به عنوان PDF، SVG یا Bitmap صادر خواهد شد و اگر شما نیاز به دسترسی به یک پروژه در حال حرکت دارید، سرویس Gravit Cloud وجود دارد که شما را قادر می سازد تا در هر کجا که هستید کار کنید.

بردار

گزینه های آنلاین بردار برای همکاری زنده عالی است

  • پلت فرم: برازر(جستجوگر)، ویندوز، لینوکس، کروم OS

بردار یک ویرایشگر رایگان برای ایجاد گرافیک بردار 2D است که هم به عنوان یک برنامه وب مبتنی بر مرورگر و هم به عنوان یک برنامه مستقل دسکتاپ در دسترس است.  با تمام ویژگی های بردار شما امیدوار هستید که گزینه های زیادی برای استفاده از فیلترها، سایه ها و فونت ها وجود داشته باشد، علاوه بر این، این برنامه به اندازه کافی برای کارهای طراحی روزمره  تطبیق پذیراست. به خصوص مفید بودن همکاری و هماهنگ سازی زنده این گزینه است که شما را قادر می سازد تا با هر کسی، هر کجا که بخواهید بطور پی در پی ارتباط برقرار کنید. یک جایگزین واقعی برای Adobe Illustrator CC.

ویرایش SVG

  • پلت فرم: جستجوگر

اگر شما به دنبال خروجی سریع SVG یا ویرایش یک فایل SVG موجود هستید، چند ویرایشگر آنلاین وجود دارد که این کار را درست همانند Adobe Illustrator انجام خواهد داد. SVG (گرافیک بردار مقیاس پذیر) یک فرمت باز است که به شما اجازه می دهد تا طراحی بردار خود را به از نظر برنامه نویسی مجدد بسازید و SVG-Edit یکی از بهترین پروژه ها است.

این برنامه به طور کامل بر اساس HTML5، CSS3 و جاوا اسکریپت بدون نیاز به پردازش هر طرف از سرور ساخته شده است. بنابراین نه تنها شما می توانید از آن برای ایجاد و ویرایش اسناد استفاده کنید، بلکه به عنوان منبع باز نیز می توانید کد را دانلود کنید و آن را تغییر دهید – اگر می خواهید نسخه مخصوص به خود را می توانید ایجاد کنید.

مجموعه ابزارهای استاندارد – هرچند ابتدایی هر ویرایشگر تصویر برداری در اینجا است و اگرچه در قالب SVG محدود می شود، بطرز شگفت آوری توانمند است.

Inkscape (فرار جوهر)

نرم افزار طراحی گرافیک رایگان Inkscape دارای ادغام SVG بسیار خوبی است.

  • پلت فرم: ویندوز، مک OS، لینوکس

همانند بسیاری از گزینه های مجانی در دسترس، Inkscape بر فرمت SVG به عنوان فرمت اصلی فایل تمرکز می کند. این ویرایشگر بسیار توانمند دارای یکپارچه سازی SVG بسیار خوبی است که از بسیاری از ویژگی های پیشرفته تر پشتیبانی می کند که همیشه در برنامه های دیگر موجود نیستند مانند ترکیب آلفا، اشیاء کولن شده و مارکرها.

 

پشتیبانی کامل از حالت های مختلف رنگ به این معنی است که جایگزین مناسب برای Illustrator برای چاپ و طراحی وب است و اگر چه رابط نسبتا ساده تر از Illustrator می باشد، هنوز هم می توان از آثار هنری بسیار پیشرفته بهره برد. توجه داشته باشید که این ویرایشگر توانایی ردیابی تصاویر بیت مپ، پشتیبانی از سوییچ های عرض متغیر و وارد کردن فایل های بومی Illustrator را دارد.

نرم افزار ویرایش تصویر

Canva

ویرایش تصاویر، ایجاد پالت های رنگی، جفت فونت ها و موارد مشابه با Canva

  • پلت فرم: جستجوگر، iOS، اندروید

به نظر سخت می رسد است که Canva را تحت عنوان «نرم افزار ویرایش تصویر» طبقه بندی کنیم، چون کاری بیش از این انجام می دهد. Canva یک ویرایشگر عکس، ابزار پالت رنگ، جمع کننده قلم، منبع یادگیری و کولاژ ساز عکس است و حتی دارای یک سازنده اطلاعات خصوصی نموداری است که دارای صدها عنصر طراحی و فونت های رایگان می باشد که در به شما اعرضه می کند.

این برنامه واقعا بیشتر از یک مجموعه طراحی گرافیک کامل ویرایشگر عکس است و در حالی که برخی از امکانات ارائه شده کمتر از ابعاد توانایی  Adobe Creative Cloud می باشد، سادگی آن، انواع ابزارهای مفید و دارایی های یادگیری الهام بخش باعث می شود که Canva یک نرم افزار عالی باشد. شما می توانید از Canva در مرورگر برای تجربه کامل استفاده کنید، اما اکثر ابزارها برای اندروید و iOS در دسترس هستند.

فوتو پوز پرو (Photo Pos Pro)

نیاز به تعمیر عکس های خود دارید؟  Photo Pos Pro می تواند این کار را انجام دهد و حتی کارهای بیشتری را می توان با آن انجام داد.

نرم افزار طراحی

  • پلت فرم: ویندوز

اگر شما بر روی یک ویندوز کامپیوتر هستید و نیاز به یک مجموعه مناسب از ابزارهای ویرایش عکس بدون برچسب قیمت فتوشاپ یا مجموعه ابزارهای بسیار جادویی GIMP دارید، Photo Pos Pro همانی است که بدنبالش هستید. ساخته شده برای ایجاد تصاویر پیشرفت و ویرایش، این نرم افزار برای کارهای ویرایش عکس بطور خاص مانند تثبیت کنتراست، نورپردازی و اشباع مناسب است، اما همچنین به تکنیک های پیشرفته تری نیز مجهز است.

این برنامه دارای یک رابط کاربری بسیار کاربر پسند و همچنین یک سیستم کمک عمیق برای شروع کار شماست و اگر می خواهید ابزارهای خود را به تناسب نیازهایتان گسترش دهید، افزونه ها و پلاگین های زیادی وجود دارد.

کریتا (Krita)

طراحی شده با صنعت VFX و مفهوم هنرمندانه، تصویرگران، مات و بافت در ذهن، Krita یک ابزار نقاشی مجانی و منبع باز است که از سال 1999 در حال توسعه است. این نرم افزار با مجموعه کامل از برس مناسب برای همه نوع کار، و یک پلاگین کامل ، از فیلترهای پیشرفته تا دستیاران نقاشی برای کار پرسپگتیو در دسترس است.

ویژگی های برجسته شامل تثبیت کننده های قلم مو برای تمیز کردن خطوط لرزان، یک حالت پیچیده برای ایجاد بافت و الگوهای بدون درز و یک پالت پاپ آپ برای رنگ آمیزی سریع می باشد.

پیکسلر

نرم افزار طراحی گرافیک رایگان Pixlr دارای بیش از ۶۰۰ اثر است.

پلت فرم:  iOS، اندروید

نرم افزار طراحی گرافیک رایگان Pixlr ادعا می کند که “محبوب ترین ویرایشگر عکس آنلاین در جهان است.” این نرم افزار دارای بیش از ۶۰ جلوه، پوشش و مرزها می باشد و به شما اجازه می دهد همه چیزهایی را که می خواهید از یک ویرایشگر عکس انتظار داشته باشید، و از سایز و تغییر اندازه تا از محو کردن قرمزی چشم و سفید کردن دندان ها را انجام دهید.

اگر از فتوشاپ استفاده می کنید، پس برداشتن رابط کاربر Pixlr برایتان آسان است، زیرا بسیار شبیه یکدیگر هستند. این برنامه رایگان در هر دو نوع iOS و Android موجود است. توجه داشته باشید که برنامه خرید درون برنامه را ارائه می دهد – برای مثال شما می توانید 1.99 دلار پرداخت کنید تا تبلیغات را حذف کنید، و همچنین برای مواردی مانند مرزها و برچسب ها پول بیشتری پرداخت کنید.

Paint.NET

برای ویرایش عکس، نرم افزار طراحی گرافیک رایگان Paint.NET یک جایگزین عالی برای فتوشاپ است.

پلت فرم: ویندوز

Paint.NET یک جایگزین مبتنی بر ویندوز برای ویرایشگر رنگ است که مایکروسافت با نسخه های ویندوز عرضه می کند. با این وجود، اجازه ندهید که این برنامه حس شما را از بین ببرد، اگرچه این نرم افزار برای طراحی گرافیکی مجانی، بسیار مفید و بطز باور نکردنی توانمد است.

تمرکز بر سهولت استفاده است، و تمایل قطعی به سمت ویرایش عکس به جای ایجاد یک اثر هنری است. گفته می شود، طیف وسیعی از جلوه های ویژه موجود در این برنامه وجود دارد، و به شما این امکان را می دهد که به راحتی پرسپکتیو جعلی، ترکیب کردن و فشرده کردن پیکسل ها را در اطراف بوم، کاشی انجام دهید و انتخاب های تکراری و غیره انجام دهید.

طیف خوبی از ابزارهای انتخاب، پشتیبانی از لایه ها و تنظیمات مانند منحنی ها و روشنایی / کنتراست به این معنی است که Paint.NET یک جایگزین عالی برای فتوشاپ برای ویرایش عکس است، مخصوصا اگر بتوانید بدون برخی از افزودنیهای جدید به مجموعه ابزارهای فتوشاپ کار کنید .

سامو پینت

نرم افزار طراحی گرافیک رایگان Sumo Paint در مرورگر کار می کند.

پلت فرم: مرورگر (نیاز به ادوب فلش پلیر است)

Sumo Paint یک ویرایشگر تصویر بسیار توانمند مبتنی بر مرورگر است. تمام ویژگی های استاندارد که می توانید از یک ابزار دسکتاپ انتظار داشته باشید در این نرم افزار به طرز صحیحی وجود دارد (و اگر ترجیح میدهید که برنامه اصلی آن را داشته باشید، با خرید نسخه اصلی نرم افزار شما می توانید نسخه دسکتاپ برنامه را نصب کنید).

شما برای استفاده از این ابزار نیاز به ادوب فلش پلیر دارید، بنابراین از Sumo Paint نمی توانید بر روی iPad خود استفاده کنید. گفته می شود که این نرم افزار سبک وزن است و بارگذاری آن سریع انجام می شود و نسخه رایگان آن بسیار قابل استفاده است.

نرم افزار طراحی

محدوده استاندارد ابزارها و همه تعدیلاتی که انتظار دارید در برنامه گنجانده شده است. برس ها، مداد، اشکال، متن، شبیه سازی، شیب، و غیره همه از نوار ابزار شناور فتوشاپ قابل دسترسی هستند. همچنین می توانید اسناد ذخیره شده را از هارد دیسک خود باز کنید. این مسئله Sumo Paint را گزینه ای کاملا مناسب برای ویرایش و ویرایش مجدد کرده است.

GIMP

GIMP یک نرم افزار محبوب و رایگان طراحی گرافیک جایگزین برای فتوشاپ است.

  • پلت فرم: ویندوز، macOS، لینوکس

نرم افزار طراحی گرافیک رایگان با منبع آزاد که در سیستم عاملهای مبتنی بر یونیکس عرضه شده است، GIMP خلاصه برنامه بکارگیری تصویر  GNU است. امروزه این برنامه در نسخه های لینوکس، ویندوز و مک در دسترس است.

رابط گرافیکی GIMP تا حدودی از فتوشاپ متفاوت است، اما یک نسخه از GIMP در دسترس است که شبیه ظاهر و حس Adobe است، و اگر به فتوشاپ تسلط کامل دارید، این مسئله رفتن از فتوشاپ به سمت این برنامه را آسان می کند. مجموعه کامل ابزار در اینجا موجود است – همه چیزهایی که شما به آنها عادت کرده اید به آسانی در دسترس شماست، از جمله ابزار نقاشی، تصحیح رنگ، کلونینگ، انتخاب و تقویت.

تیمی که بر توسعه این نرم افزار نظارت می کند سخت تلاش کرده است تا از قابلیت سازگاری نیز اطمینان حاصل کند، بنابراین شما قادر خواهید بود با تمام فرمت های فایل محبوب بدون هیچ مشکلی کار کنید. شما همچنین یک مدیریت فایل بسیار توانمند ساخته شده را در امتداد خط Adobe Bridge خواهید یافت.

نرم افزار رایگان سه بعدی

  1. رسم کننده طراحی اولیه رایگان (SketchUP Free)

اگر شما از SketchUP Free استفاده می کنید 3D بسیار آسانتر خواهد بود.

  • پلت فرم: جستجوگر

برای گرفتن اولین قدم خود در دنیای 3D، با SketchUp دچار اشتباه نمی شوید، و نسخه رایگان آن، Sketchup Free، نقطه شروع ایده آلی می باشد. این برنامه یک مقدمه دوستانه و فراموش نشدنی برای ساخت چیزهایی در 3D فراهم می کند و از طریق طراحی خطوط و شکل ها شروع می شود و سپس شما می توانید آنها را به شکل 3D تبدیل کنید.

اگر شما نیاز به یک الهام بخش دارید، می توانید از مدل های بی شماری که در کتابخانه عظیم انبار SketchUp 3D  وجود دارند آنها را جستجو به صورت رایگان دانلود کنید.ااh

استودیوی Daz

Daz استودیوی سه بعدی برای دانلود مجانی در دسترس است.

  • پلت فرم: ویندوز، macOS

Daz Studio یک شخصیت سه بعدی سفارشی سازی، ارائه دهنده و سازنده ابزار انیمیشن است که به هنرمندان در تمام سطوح مهارتی این امکان را میدهد که  با استفاده از افراد مجازی، حیوانات، وسایل تبلیغاتی، وسایل نقلیه، لوازم جانبی و محیط هنر دیجیتال خلق کنند.

با Daz Studio میتوانید کاراکترهای سفارشی و عکاسی 3D را ایجاد کنید، محیطهای مجازی را طراحی کرده و عناصر طراحی گرافیکی و بسیاری کارهای دیگر را تولید کنید. همچنین یک جدول مفیدی وجود دارد که این ابزار رایگان را در با گزینه های پرداخت شده مشابه آنها مورد مقایسه قرار می‌دهد. (به پایین صفحه بروید).

شش ضلعی

همچنین از Daz ۳D ، Hexagon ایجاد شده است که یک ابزار مدل سازی رایگان ۳D است. شش ضلعی شامل همه چیزهایی است که شما برای ایجاد مدل های دقیق ۳D برای آماده سازی نهایی نیاز دارید می باشد. امکانات آن عبارتند از: Daz Studio 3D Bridge، ابتکارهای مجسمه سازی، براش های مدل سازی دست ساز، ابزارهای مدل سازی مایکروویو، ماژول های نقشه برداری جامع UV، رنگ پیشرفته ۳D و انسداد محیطی فوری.

نرم افزار طراحی

با استفاده از این نرم افزار در کنار Daz Studio برای مجموعه کامل ۳D، به صورت رایگان – برای کسانی که فقط با استفاده از ۳D آغاز کرده اند ایده آل است.

مخلوط کن

.  انیمیشن فوق العاده Big Buck Bunny با استفاده از نرم افزار طراحی گرافیک رایگان Blender ساخته شد

پلت فرم: ویندوز، macOS، لینوکس

اگر شما در مورد ۳D جدی هستید، اما نمی توانید نرم افزار را به دست آورید، پس شانس با شما یار بوده است. Blender  یک بسته رایگان ایجاد شده برای ایجاد محتوای سه بعدی است که برای همه سیستم عامل های اصلی در دسترس است.

Blender در سال 2002 توسط تون روزندال، بنیانگذار شرکت بلندر تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین ابزار منبع باز برای ایجاد ۳D است. سازندگان آن به طور مداوم برای توسعه آن کار می کنند، اما شما می توانید هر کاری که مربوط به ا نرم افزار ۳D می شود، از جمله مدل سازی، ساختار، انیمیشن، رندر و ترکیب سازی انجام دهید.

اسکالپ تریس

استاد هنر مجسمه سازی دیجیتال با نرم افزار طراحی گرافیک رایگان Pixologic توانست اسکالپ تریس را ایجاد کند

پلت فرم: ویندوز، macOS

اگر شما علاقه مند به هنر مجسمه سازی دیجیتال هستید، از نرم افزار ۳D Sculptris از Pixologic دیدن کنید. این نرم افزاربرای تمام سطوح مهارتی ایده آل است. نرم افزار یک نقطه شروع عالی برای کاربران جدید در این رشته است، در حالی که هنرمندان CG که با تجربه تر هستند می توانند این راه سریع و آسان برای تحقق مفاهیم را پیدا کنند.

Sculptris مبتنی بر ZBrush Pixologic است، که به طور گسترده در حال استفاده مجسمه سازی دیجیتال در بازار امروز است. بنابراین، هر وقت شما آماده هستید تا به سطح بعدی جزئیات بپردازیم، مهارتهای یاد شده در Sculptris را می توان به طور مستقیم به ZBrush منتقل کرد.

کارآموز هودین

با استفاده از این نسخه رایگان کاراموز، با نرم افزار طراحی گرافیک Houdini آشنا شوید

پلت فرم: ویندوز، macOS، لینوکس

هودینی ابزار انیمیشن سه بعدی و جلوههای بصری است که برای فیلم، پخش برنامه ها، سرگرمی و تجسم به طور گسترده در سراسر صنعت رسانه استفاده می شود. و ارزانترین نسخه آن تنها کمی کمتر از ۲۰۰۰ دلار هزینه دارد.

اما سازندگان برنامه – SideFX – یک گروه خوبی هستند و با دانستن اینکه هزینه می تواند یک مسئله باشد، نسخه ی آموزشی را به صورت رایگان ارائه می دهد. با این کار می توانید تمام ویژگی های نسخه کامل را به منظور توسعه مهارت های خود و کار بر روی پروژه های شخصی دسترسی داشته باشید. این برنامه صرفا برای استفاده از اهداف غیر تجاری و یادگیری است.

نرم افزار تجسم داده رایگان

جداول گوگل

پلت فرم: مرورگر

ابزارهای Google Charts قدرتمند، دارای کارایی ساده و رایگان هستند. شما می توانید از انواع نمودار ها انتخاب کنید و مجموعه ای گسترده از گزینه ها را پیکربندی کنید تا کاملا ظاهر و احساس وب سایت خود را مطابقت دهید. با اتصال داده های خود در زمان واقعی، نمودارهای گوگل برای وب سایت شما یک ایحاد کننده کامل infographic است.

Visualize.me

نرم افزار طراحی گرافیک رایگان Vizualize.me به این مسئله اشاره می کند که چگونه رزومه می تواند به آینده نظر داشته باشد.

پلت فرم: مرورگر

این فقط یک مسئله زمان بود قبل از ایحاد کننده خلاق infographic ظهور پیدا کرد. با استفاده از این می توانید رزومه خود را با یک کلیک تجسم کنید و همچنین نمونه های قبلی را مرور کنید و قالب های خود را بازبینی کنید. به نظر ما این یک گزینه ارزشمندی است که افراد را قادر می سازد تا تجربیات حرفه ای خود را در یک تجسم ساده و در عین حال قانع کننده شخصی بیان نمایند.

  1. Easel.ly (اشاره به سه پایه نقاشی دارد که کار را آسان می کند)

نرم افزار طراحی گرافیک رایگان Easel.ly چندین قالب رایگان برای شروع شما ارائه می دهد.

نرم افزار طراحی

پلت فرم: مرورگر

این ابزار رایگان متن باز مبتنی بر وب به شما چندین قالب رایگان ارائه می دهد که همه آنها به راحتی قابل تنظیم هستند.

شما دسترسی به یک کتابخانه از چیزهایی مانند فلش، اشکال و اتصال دهنده خطوط دارید ، و شما می توانید متن را با طیف وسیعی از فونت ها، رنگ ها، سبک های متن و اندازه سفارشی کنید. این ابزار همچنین به شما اجازه می دهد گرافیک خود را آپلود کنید و آنها را با یک لمس قرار دهید. قرار نیست بهترین Infographic که تا کنون ایجاد شده را خلق کنید، اما این یک ابزار خوب و ستفاده ساده برای شماست.

Infogram

infographics را برای وب سایت خود و یا برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی ایجاد نمایید.

Infogram یک ابزار رایگان عالی است که دسترسی به طیف گسترده ای از نمودارها، نمودارها و نقشه ها و همچنین توانایی آپلود تصاویر و فیلم ها برای ایجاد infographics بطرز عالی فراهم می کند.

اطلاعاتی که بر اساس آن infographics مبتنی بر است، می تواند در یک صفحه گسترده به سبک اکسل یافت شود که کاربر می تواند به آسانی آن را ویرایش کند و تغییرات نتایج را در زمان واقعی ببیند. هنگامی که شما با Infographics خود راضی هستید، می توانید آن را به وب سایت Infogram ارسال کنید تا بتوانید از آن لذت ببرید، آن را به وب سایت خود اضافه کنید یا آن را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر ابزارهای مجانی ئ مفید

Klex

Klex یک روش آسان برای ایجاد طرح های بسیار سریع است.

کلاکس توسط افرادی که در پشت طراحی Gravit هستند ساخته شده اند و از موتور مشابه ای هم استفاده می کند. کلکس یک ابزار آسان برای یادگیری و قابل دسترس برای همه اکسانی که می خواهند گرافیک چشمگیر را فقط با چند کلیک ایجاد کنند. در حالی که بوضوح روشن است که هدف رفتن به سمت طراحان حرفه ای نیست، این ابزار عالی برای کسی است که می خواهد به سرعت طرح های به یاد ماندنی ایجاد نماید.

طیف گسترده ای از قالب های آماده برای انتخاب وجود دارند، و همچنین هزاران دارایی بعلاوه گلچینی از جلوههای ویژه و فیلتر ها، و نیز گزینه های سفارشی سازی و هجم زیادی از فونتها و دارایی های متنی وجود دارند.

نرم افزار طراحی

فونتهای گوگل

هیچ لیستی از نرم افزار طراحی گرافیک رایگان رایگان بدون فونت گوگل کامل نخواهد بود.

پلت فرم: N / A

پروژه فونت گوگل وب (فونتهای گوگل تغییر نام داده شده) – یک فروشگاه گسترده ای از فونت وب طراحی شده با فضای آزاد و متن باز است که در یک دایرکتوری بصری ارائه شده است. این ابتکار عمل کاربران را فرا می خواند تا فونت های بیش از 135 زبان را کشف و تست کنند و مجموعه های سفارشی خانواده های فونت خود را ایجاد کنند.

Behance

برای Behance با استفاده از آدرس ایمیل خود و یا از طریق شبکه اجتماعی خود، ثبت نام کنید.

پلت فرم: مرورگر، iOS، Android

با میلیون ها بازدید در هر ماه، جامعه خلاق آنلاین Behance یک منبع کلیدی برای هنرمندان تمام رشته ها است. این یک روش فوق العاده برای دیدن آنچه که همسالان شما دارند، و همچنین پیدا کردن کار جدید و الهام خلاقانه از وب برتر و طراحان گرافیک، شرکتها ها و تصویرگران می باشد. 30 طراح گرافیک را در اینجا دنبال کنید.

WordPress

پلت فرم: مرورگر، iOS، Android

نرم افزار طراحی

طراحان زیادی وجود دارند که وبلاگ خود را ندارند، اما وردپرس یک راه عالی برای نمایش کارهای فوق العاده است، به شما در کسب شناخت در صنعت شما، کسب درآمد اضافی و گرفتن مشتری های جدید کمک می کند. ما را باور نمی کنید؟ نمونه هایی از وب سایت های وردپرس را ببینید. وردپرس محبوب ترین پلت فرم برای وبلاگ نویسی است و در حالی که می توان آن را کمی تنظیم کرد، اطلاعات زیادی در مورد آنلاین به شما می دهد، از جمله این ۴۰ آموزش عالی وردپرس.

دریبل ( Dribble)

Dribbble یک منبع عالی الهام بخش و همچنین ابزار طراح است

پلت فرم: مرورگر، iOS، Android

Dribbble طراحان را قادر می سازد خلاقیت خود را به آسانی به اشتراک بگذارند و منبع خوبی از الهام و همچنین یک راه عالی برای تبلیغ کار خود بیابند.