راه های زیادی برای ارتقا کسب وکار طراحی گرافیکی (graphic design business) وجود دارد از جمله وبلاگ نویسی، نقل قول شفاهی ،خبرنامه های الکترونیکی و شبکه های اجتماعی. بسیاری از این روش ها ارزان یا رایگان هستند و می توانند منجر به افزایش نمایش برای کسب و کار و مشتریان جدید شما شوند.حتی زمانی که یک کسب و کار طراحی بسیار پر مشغله است، مهم این است که به بازاریابی برای کار خود ادامه دهید و بسیاری از این رویکردها می توانند بخشی از جریان کار روزمره شما باشند.

 1– رشد کسب و کار طراحی گرافیکی خود از طریق نقل قول شفاهی

در هر مرحله ای از کار طراحی گرافیکی، نقل قول شفاهی یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد مشاغل بیشتر است. بنابراین، فوق العاده مهم است که کار را خوب انجام  دهیم و ارتباطاتی عالی برقرار کنیم.

 2– ارتقای کسب و کار طراحی گرافیکی خود با مصاحبه های آنلاین

مصاحبه  برای یک وب سایت راه بسیار خوبی برای ارتقا دادن کسب و کار گرافیک شماست. مصاحبات آنلاین کار شما را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار می دهد و سیل مخاطبان را به وب سایت شما سرازیر می کند. در حالیکه این بسیار خوب است که وب سایت ها برای مصاحبه به شما مراجعه کنند اما همیشه این مورد صادق نخواهد بود. در هر نقطه از کار گرافیک، شما باید خودتان را ارتقا دهید.این کار می تواند به سادگی برقراری ارتباط با یک وب سایت باشد و پرسیدن اینکه آیا آنها علاقمند به مصاحبه یا موضوع مورد مطالعه شرکت هستند یا خیر.

ارتقا کسب و کار طراحی گرافیکی

 3- چگونه از توییتر  برای کسب و کار استفاده کنیم

توییتر یک ابزار شبکه ارتباطی  قدرتمند و پرکاربرد است و در جوامع دیگر، در میان طراحان و متخصصان وب بسیار محبوب است در حالیکه بسیاری فکر می کنند توییتر فقط برای اعلام فعالیت های روزمره اجتماعی کاربرد دارد. راه های بسیاری برای استفاده از توییتر در کسب و کار طراحی گرافیکی وجود دارد.

 4– استفاده از فیس بوک برای ارتقای کسب و کار طراحی گرافیکی شما

فیس بوک Facebook بسیار محبوب است اغلب به این خاطر که از آن به عنوان یک ابزار اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و افکار با دوستان و خانواده و چیزهای دیگری که فیس بوک اجازه می دهد استفاده می شود.

ارتقا کسب و کار طراحی گرافیکی فیس بوک

 5– استفاده از LinkedIn  برای ارتقای کسب و کار طراحی گرافیکی تان

LinkedIn یک وب سایت شبکه تجاری است که به افراد حرفه ای این اجازه را می دهد تا با یکدیگر در تماس باشند و به یکدیگر کمک کنند. برخلاف بسیاری دیگر از ابزارهای شبکه ای که در اصل به سمت اجتماعی شدن پیش می روند LinkedIn به شبکه های تجاری اختصاص دارد. بنابراین به عنوان یک ابزار، انتخاب واضحی برای بازاریابی برای خودتان به عنوان یک طراح گرافیک است.

 6– چگونه یک خبرنامه الکترونیکی درست کنیم

یک خبرنامه الکترونیکی  email newsletter ابزار مهمی برای رشد کسب و کار طراحی گرافیکی است. این ابزار یکی از موثرترین راه ها برای گسترش گفتگوی مستقیم است و اینکه چه نوع کاری انجام می دهید و به دنبال چه هستید.

ارتقا کسب و کار طراحی گرافیکی وبلاگ

 7- منافع یک وبلاگ طراحی گرافیکی

نوشتن وبلاگ طراحی گرافیکی خودتان منافع بسیاری دارد. نوشتن یک وبلاگ می تواند جمعی را برای وب سایت تان ایجاد کند و کسب و کارتان را ارتقا دهد و به شما کمک کند تا خود را به عنوان یک فرد متخصص در این حوزه اثبات کنید.

 8-چگونه یک کارت تجاری طراحی گرافیکی را طراحی کنیم

چه شما یک فریلنسر (freelancer) یعنی مستقلا برای خوتان کار می کنید  یا شرکت طراحی خودتان را دارید، داشتن کارت های تجاری business cards برای کسب وکار طراحی گرافیکی شما بسیار مهم است. اول، نگاهی به مزایای داشتن یک کارت می اندازیم و سپس به سمت تصمیماتی که باید اتخاذ شوند و روند طراحی واقعی حرکت می کنیم.

ارتقا کسب و کار طراحی گرافیکی

 9- پنج روش برای بهبود کسب و کار طراحی گرافیکی تان

راه های زیادی برای بهبود کسب و کار طراحی شما وجود دارد بعضی از بدیهی ترین این روش ها ساختن نمونه کار اینفوگرافی یا گرافیکی (Portfolio) و بهبود مهارت هایتان از طریق تمرین و دوره های آموزشی است. به هر حال پیشرفت های بیشتری وجود دارد که هم می توانید به کسب و کارتان برسید و کار طراحی تان را نیز درگیر نمی کند.این پیشرفت ها هر چیزی را شامل می شود از چطور لباس پوشیدن شما گرفته تا چطور نوشتن تان.

 10- چگونه و چرا خط اعتباری خود را روی پروژه های طراحی گرافیکی  وارد کنید

گرفتن خط اعتباری طراحی گرافیکی در کارتان راهی عالی برای گسترش نقل قول شفاهی در کسب وکار شما است. زمانی که فردی کار شما را می بیند و برای پروژه ای با شما تماس می گیرد، این روش رضایت بخش و سودمند است. در بیشتر موارد، مشتریان شما در صورت پرس و جو اطلاعات تماس شما را دریافت می کنند. ولی این ایده خوبی است که از آن مرحله صرف نظر کنید و به افراد تضمین دهید که می توانند با شما درتماس باشند. هم چنین، مسلم است که زمانی گرفتن خط اعتباری خوب است که شایسته آن باشید و نام خود را روی یک کار نهایی طراحی ببینید.