دانلود اتوکد ۲۰۱۷ + [۶ ویژگی جدید] Autocad 2017

Autodesk نسخه اتوکد ۲۰۱۷جدید خود را منتشر کرده است و در این نسخه در برخی قسمت ها رشد هیجان انگیز داشته است که در ادامه میتونید این تغییرات رو ببینید. همچنین به منظور دانلود اتوکد ۲۰۱۷ به انتهای مطلب مراجعه کنید و البته حتماً نظرات خودتونو راجع به تغییرات اتوکد با ما و دیگر دوستان در میون بزارید:

دانلود اتوکد ۲۰۱۷؟ انتخابی هوشمندانه!

اپلیکیشن دسکتاپ Autodesk

نسخه دسکتاپ Autodesk app در آخرین نسخه اتوکد ارائه شده است. در واقع این بخشی است که شما می توانید بروز رسانی های نرم افزار را مدیریت کنید، آخرین ویدئوها و مقاله ها برای یادگیری مهارت های نرم افزار را مشاهده نمایید و دسترسی به انجمن ها و شبکه دانش اتوکد داشته باشید. همچنین شما می توانید بازخورد های خود از نرم افزار را به Autodesk ارسال کنید و راهنمایی آنلاین دریافت نمایید.

دانلود اتوکد

برنامه روزانه اتوکد

برنامه روزانه (رومیزی) اتوکد در آخرین نسخه یعنی ۲۰۱۷ به نرم افزار اضافه شده است ، جایی که شما میتوانید به روز رسانی نرم افزار را مدیریت کنید، آخرین ویدئو و مقاله برای یادگیری توانایی های نرم افزاری را ببینید ، به شبکه دانش اتودسک و این اجتماع دسترسی داشته باشید .

وارد کردن فایل پی دی اف به اتوکد (تبدیل PDF به DWG)

در این نسخه شما میتوانید به راحتی فایل  های پی دی اف حاوی نقشه , عکس یا جداول مختلف را وارد نرم افزار اتوکد وارد کنید . در واقع پیش از این ابزارهای دیگری ساخته شده بودند که البته دارای باگ های زیادی بودند و البته قدرت بالایی هم در زمینه تبدیل PDF به DWG نداشتند.

برای استفاده از این قابلیت دستور ” PDFIMPORT” را در خط دستور تایپ نمایید و دکمه اینتر را فشار دهید. سپس از خط دستور فایل pdf مورد نظر را از سیستم خود را انتخاب کنید و دکمه open را بزنید. خوب الان یک پنجره PDF باز می شود و در پنجره باز شده تمام انتخاب هایی که لازم دارید را انتخاب کنید.

دانلود اتوکد

نقشه های اتوکد به عنوان فایل Text و geometry وارد نرم افزار می شوند و شما به راحتی می توانید این آبجکت ها را با توجه به نیازتان تنظیم کنید.

اشتراک گذاری نقشه ها

در نسخه جدید شما میتوانید مستقیما فایل ها را با کاربرانی که حتی اتوکد ندارند ، به وسیله A360 cloud account (حساب کاربری cloud ) به اشتراک بگذارید و آنها فقط نیازمند یک مرورگر هستند تا به فایل های به اشتراک گذاشته شده دسترسی داشته باشند .

برای این کار شما باید وارد حساب Autodesk 360 cloud بشوید و نقشه هایتان ذخیره شده باشند. روی دکمه اپلیکیشن در قسمت بالا و سمت چپ اتوکد کلیک کنید و دکمه publish  را بزنید و سپس view های مختلف را طراحی نمایید. یکی از دو گزینه را از بخش پنجره اعلان  انتخاب کنید و سپس صبر کنید تا نقشه ها آپلود شوند و view ها پردازش شوند.

زمانی که این فرآیند تمام شد شما یک اعلان دریافت می نمایید. روی آن کلیک کنید تا نقشه در مرورگر باز شود. روی آیکون گرفتن لینک کلیک کنید(در بخش شمال و راست A360 و لینک را کپی کنید. شما می توانید این لینک را با کاربران دیگر و حتی کسانی که حساب A360 ندارند به اشتراک بگذارید.

اینم به کارت میاد:  دستور Quick Dimension در اتوکد

نقطه مرکزی هوشمند

با اتوکد ۲۰۱۷ شما می توانید خطوط و نشان های مرکزی را به مدل خود اضافه کنید. کافی است در خط فرمان تایپ کنید “CENTREMARK” و روی آبجکت دایره ای کلیک کنید تا بتوانید یک نشان مرکزی ایجاد کنید. شما به وسیله این کار می توانید بر روی دایره ها، کمان ها ، و فیلت ها نشان مرکزی بگذارید.

برای ساختن خط مرکزی بین آبجکت ها مانند دو خط موازی یا متقاطع در خط فرمان “CENTRELINE” را تایپ کنید و سپس دو خط موازی یا متقاطع را انتخاب کنید. این خطوط و نشان های مرکزی با آبجکت ها ثابت می مانند و با تغییر جای آن ها همراه آن ها جا به جا می شوند.

در واقع این ابزار یک ابزار ساده جهت ویرایش خطوط و علائم مرکزی است که هنگام حرکت اشیاء و اجسام و به صورت خودکار با جسم حرکت میکند.

قابلیت  چاپ سه بعدی (۳D printing)

در اتوکد ۲۰۱۷ شما میتوانید نقشه های خود را جهت چاپ سه بعدی برای پرینتر های سه بعدی آماده و ارسال کنید. این قابلیت تنها در سیستم های ۶۴ بیتی قابل انجام شدن است. برای استفاده از این قابلیت به بخش ۳بعدی سازی اتوکد بروید و ابزار  print studio را انتخاب کنید. اگر برای اولین بار از این ابزار استفاده می کنید یک پنجره برای شما باز می شود تا بتوانید آن را دانلود نمایید.

زمانی که این ابزار دانلود و نصب شد دوباره روی Print Sutdio کلیک کنید و سپس روی watertight یا مش های بسته از نقشه خود که می خواهید پرینت ۳بعدی از آن بگیرید، کلیک کنید.

دانلود اتوکد

این مدل در پنجره print studio باز می شود. اگر شما نمی خواهید پرینت خود را انجام دهید ، می توانید فایل مورد نظر را با فرمت STL  ذخیره کنید تا در آینده از آن استفاده کنید.

انتقال تنظیمات

توسط این قابلیت شما میتوانید تنظیمات شخصی خود را به نسخه های دیگر انتقال دهید.

این تنظیمات جدید به آسانی قابل درک بوده و جذابیت بصری بیشتری دارد .

گرافیک گسترش یافته

با نسخه جدید اتوکد شاهد ارتقا گرافیک در مدل  ۳بعدی به همراه بهبود عملکرد و  ویژگی‌های قابل رؤیت صاف تر در نقشه های آن هستیم. .

همراه باشید با آخرین اخبار نرم افزار طراح شیدی

سلامت و طراح شید

نسخه ی ۶۴ بیتی:

دانلود اتوکد ۲۰۱۷

نسخه ی ۳۲ بیتی:

دانلود اتوکد ۲۰۱۷

کرک نرم افزار:

دانلود کرک اتوکد ۲۰۱۷

3 دیدگاه ها

  1. عزیزه ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶
    • طراح شید ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶
  2. NASER ۲۰ مهر, ۱۳۹۶

نظرات و سوالات خود را با طراح شیدی ها به اشتراک بگذارید