دانلود کتاب دستورات اتوکد

۱۶۰ دستور اتوکد که هر کاربر باید بداند

در این پست ۱۶۰ دستور اتوکد و کاربرد آنها در اتوکد رو باهم بررسی خواهیم کرد. من اول راهم وقتی که میخواستم اتوکد رو یاد بگیرم همیشه به دنبال یه مرجع خوب بودم که همه چیز رو بهم یاد بده. در واقع دنبال یک کتاب کامل از دستورات اتوکد بودم! دوستان خوبم چه شمایی که اول مسیر اتوکد هستید چه اونهایی که تا حدودی بلد هستند خوب میدونند که ۸۰% آموزش اتوکد یاد گرفتن دستورهای مهم اتوکد هستش و این خیلی مهمه که چجوری اون دستورها رو یاد بگیریم.

ما برای راحتی خوندن شما و یا حتی اونهایی که کارشون طراحی هستش و علاقه دارند که هر روز تعدادی از این دستورها رو حفظ کنند pdf ای ارزشمند فراهم کردیم که میتونید به راحتی و بدونه مطالب زیادی و حاشیه ای از این دستورها استفاده کنید.

دوستان دقت کنید که آدم اگه علمش زیاد بشه ضرر نمیکنه و توصیه من به شما اینه که اگه توانایی حفظ کردن رو دارید و میخواید تبدیل به یک طراح حرفه و خوب بشید حتما این دستورها رو حفظ کنید و بدونید که توی همه ی نرم افزارهای دیگه هم به کارتون خواهد اومد میدونید دلیلش چیه؟ دلیلش اینه که وقتی شما با نام های انگلیسی ابزارها آشنا بشید وقتی توی ی نرم افزار طراحی دیگه به غیر از اتوکد هم قرار بگیرید اسم اون ابزار ها به گوشتون اشنا میاد و از طرفی میدونید کاراییش چی بوده. همونجور هم که میدونید اتوکد مادر همه ی نرم افزارهای طراحی هستش و این خیلی موثر خواهد بود که بتونید تمامی دستورهای اون رو یاد بگیرید.

همونجور که خدممتون گفتم وقتی که شما این دستورها رو یاد بگیرید ۸۰% راه این نرم افزار کاربردی رو یاد گرفته اید و ۲۰% بعدیش هم نحوه ی استفاده از اونها و ترفندهایی هست که اتوکد داره که میتونید پست های سایت رو دنبال کنید و اونها رو هم بیاموزید.ضمن اینکه پی دی اف آموزش جامع اتوکدمون هم در حال آماده شدن هستش و به زودی در اختیارتون قرار میدیم.

به جرات میتونم بگم که لازم نیست پول صرف هیچ کلاس آموزشی بکنید اونها هم با یک کامیون گزافه گویی اضافی همین مطالب رو بهتون میدهند مطمئن باشید با تلاش خودتون بهترم یاد خواهید گرفت حتی اگه مدرک اون هم براتون مهمه به پشتیبانی ما در ارتباط باشید ما بهتون معرفی میکنیم که چه جوری مدارکشم اخذ کنید که باز هم میگم در فضای کاری مدرک شما هیچ اهمیتی نداره و کارفرما دنبال توانایی های شما توی نرم افزاره پس از همین امروز شروع کنید به یاد گیری و حفظ دستورات مهم و کلیدی اتوکد من به شما این نوید رو میدم که بعد از حفظ این دستورها اتوکد رو فوت آب شید.

دانلود دستورات اتوکد

9 دیدگاه ها

 1. سجاد ۵ بهمن, ۱۳۹۵
  • طراح شید ۱۲ بهمن, ۱۳۹۵
 2. امیر ۷ تیر, ۱۳۹۶
  • طراح شید ۱۷ تیر, ۱۳۹۶
 3. نگین ۱۲ تیر, ۱۳۹۶
  • طراح شید ۱۷ تیر, ۱۳۹۶
 4. فاطی ۱۵ شهریور, ۱۳۹۶
  • طراح شید ۱۷ شهریور, ۱۳۹۶
 5. محسن گودرزی ۱۸ آذر, ۱۳۹۶

نظرات و سوالات خود را با طراح شیدی ها به اشتراک بگذارید