آموزش اسکچاپ ۲۰۱۸

3 ماه پیش

آموزش اسکچاپ

امروزه یکی از تجهیزات و امکانات نرم‌ افزاری که در بخش طراحی معماری ساختمان های مسکونی، تجاری، صنعتی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد؛ مبحث استفاده از نرم افزار و آموزش اسکچاپ است. نرم افزار اسکچاپ زمینه ساز افزایش کیفیت و کاهش هزینه های مربوط به ساخت و طراحی ساختمان شده است و به همین دلیل در دنیای مهندسی معماری و ساختمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آیا می‌دانید
محبوب‌ترین نرم افزار ۳D اسکچاپ است؟

طبق آمارها و شاخص‌های جهانی از سال ۲۰۱۷ میلادی اسکچاپ به محبوب‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزار در حوزه طراحی سه بعدی تبدیل شده است و بالغ بر ۸۷٪ طراحان جهان از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند.

طراح شید چه خدماتی در حوزه اسکچاپ ارائه می‌دهد؟

خرید آموزش اسکچاپ ویدئویی
خرید کتاب آموزش اسکچاپ
سفارش طراحی سه بعدی
PDF آموزش اسکچاپ

بهترین کتاب آموزش اسکچاپ

شاید تا الان PDF آموزش اسکچاپ زیادی دیده باشید ولی این کتاب آموزشی، با سایر کتاب های الکترونیک تفاوت بسیاری دارد. شما در این دوره آموزش پروژه های متفاوتی را از ۰ تا ۱۰۰ (۰ تا ۱۰۰ واقعی! ) طبق مراحل طراحی اختصاصی انجام میدهید، و در جریان تمام مراحل و حتی مشکلات احتمالی قرار میگیرید.

شما می‌توانید بهترین و اصولی ترین یادگیری اسکچاپ در ۳ دوره را در یک دوره بگذرانید و یک دنیا زمان و هزینه خود را ذخیره کنید.

چندین بار تلاش کردید با آموزش اسکچاپ طراحی سه بعدی کنید اما نتوانستید؟ کلاس های مختلف رفتید؟ در اینترنت جستجو کردید؟ با یک پیشنهاد ویژه چطورید؟ دیگر لازم نیست ۳ دوره مختلف در آموزشگاهی بروید تا بتوانید با اسکچاپ طراحی سه بعدی کنید، اگر واقعا عاشق طراحی هستید و به این حرفه ( که در آینده به مهارت شما تبدیل میشود، یک مهارت درآمدزا) بنا به علاقه یا درآمد آن به آموزش اسکچاپ نیاز دارید، وقت خود را از تلف نکنید و همین الان شروع کنید.

خرید این کتاب ارزشمند فقط با ۱۵ هزار تومان

پکیج تصویری آموزش اسکچاپ

در پکیج استثنایی آموزش اسکچاپ طراح شید تمام جزئیات از آغاز،اجرا و مدیریت یک مدل سه بعدی بصورت کاملا عملی نشان داده شده تا هر کسی بعد از دیدن این پک بتواند مدل سه بعدی خود را طراحی و مدلسازی کند. از طرفی کلاس بندی این آموزش باعث می شود هر درس کوتاه و کامل باشد و افراد بتوانند در هر زمان که نیاز دارند مثل یک منبع دوباره به پکیج مراجعه کرده و همچنین به دلیل تصویری و عملی بودن ویدئو بدون نیاز به اینترنت و کار با سایت حتی در اتوبوس و … با استفاده از هر وسیله ی پخش ویدئو (مثل موبایل) از آموزش ها استفاده کنند. معمولا وقتی از یک طراح سه بعدی می خواهیم برای ما یک طراحی انجام دهد،هزینه ای بالا و زمان زیادی از ما میخواهد و در تمام مدت اجرا، استفاده و گسترش طرح، ما نیازمند به همین طراح هستیم اما با استفاده از این آموزش میتوانید از آخرین تکنولوژی طراحی (بدون دانستن حتی یک کلمه از دنیای طراحی) طراحی قدرتمند و حرفه ای را ایجاد و مدیریت کنید. این پکیج آموزشی به صورت کاملا کاربردی است.

خرید این پکیج ارزشمند فقط با ۳۹ هزار تومان

آموزش تصویری اسکچاپ

تعرفه طراحی سه بعدی اسکچاپ توسط تیم طراح‌شید

اگر زمان کمی دارید و نیاز به طراحی فوری دارید یا طراحی با این نرم‌افزار برای شما دشوار است می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از پلن‌های طراحی ما را انتخاب کرده و در کمترین زمان ممکن طرح خود را دریافت کنید.

۱۹۹ هزارتومان

به ازای یکبار طراحی

 • مخصوص پروژه‌های بسیار کوچک
 • غیر قابل تغییر
 • تحویل ۱ هفته‌ای
 • طراحی بدون رنگ و المان
 • بدون رندر

۲۹۹ هزارتومان

یکبار طراحی و آپدیت

 • مخصوص پروژه‌های متوسط
 • تا ۳ المان قابل تغییر
 • تحویل ۲ هفته‌ای
 • طراحی با المان و متریال
 • با رندر ساده

۴۹۹ هزارتومان

یکبار طراحی و آپدیت

 • مخصوص پروژه‌های بزرگ
 • تا ۷ المان قابل تغییر
 • تحویل ۳ هفته‌ای
 • طراحی با المان و متریال حرفه‌ای
 • با رندر بسیار حرفه‌ای

آیا برای انتخاب محصول سوالی دارید؟

چرا از اسکچاپ استفاده کنیم؟

به طور کلی ویژگی ها و قابلیت های پیش‌ بینی شده در اسکچاپ، سبب شده است که بسیاری از کاربران و طراحان در ابعاد مختلف کاری از جمله غرفه سازی، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی صنعتی و غیره از نرم افزار اسکچاپ استفاده نمایند.

به دلیل نقطه قوتی که نرم افزار اسکچاپ در طراحی های مربوط به رشته معماری دارا می باشد؛ بسیاری از معماران به منظور طراحی ایده های معماری مد نظرشان در محیط نرم افزاری، اقدام به فراگیری و استفاده از نرم افزار اسکچاپ می نمایند. همچنین به دلیل اهمیت نرم افزار اسکچاپ در رشته معماری و رشته های دیگر، بازار کار نسبتا مناسبی پیرامون طراحان اسکچاپ وجود دارد و برخورداری از تخصص طراحی اسکچاپ، این امتیاز را برای متخصصان این نرم افزار به وجود می آورد که؛ از رزومه بسیار قدرتمندی برای استخدام در شرکت های کوچک و بزرگ برخوردار باشند.

کتاب آموزش اسکچاپ
آموزش اسکچاپ

وجه تمایز مجموعه طراح شید چیست؟

بخش اعظمی از طراحی ‌های مربوط به حوزه معماری ساختمان های مسکونی، تجاری، صنعتی و غیره به وسیله ابزارهای کاربردی نرم افزار اسکچاپ به انجام می رسد. با این اوصاف لزوم طراحی با این نرم افزار برای طراحی‌های سه بعدی رو به الزام است. از جهتی مجموعه طراح‌شید از قدیم تا به امروز پیشگام در این عرصه بوده است که نتیجه این امر بزرگ اعتماد بیش از ۱۸۴ شرکت در زمینه طراحی به طراح‌شید بوده است.

کافیست تا یکی از بسته‌های پیشنهادی ما را تهیه کرده و صفر تا صد پروژه خود را به ما بسپارید و پس از ارتباط با پشتیبانی سایت نیاز خود را به صورت کامل بیان کرده و در کمترین زمان ممکن پروژه خود را دریافت نمایید.

سوالات متداول

ابهامات قبل از سفارش خود را در سوالات زیر پیدا کنید
 • طرح دو بعدی خود را با ایده مورد نظرمان در کمتر از یک ساعت سه بعدی نماییم.
 • آن را شخصی سازی نماییم و برای کاربران دیگر نمایش دهیم.
 • برای دوستان و حتی مشتریانمان طراحی حرفه ای آماده کنیم.
 • و وارد دنیای حرفه ای طراح شیدی ها شوید …
 • هر کسی که تمایل دارد با سریع ترین و محبوب ترین نرم افزار طراحی مدلسازی و ایجاد مدل های سه بعدی نمایند.
 • مدیرانی که دوست دارند به سرعت مدل های سه بعدی داشته باشند.
 • افرادی که می خواهند پروژه های مدلسازی یا رندر اجرا کنند.

این آموزش به صورت لینک دانلودی است و پکیج فیزیکی ارسال نمی شود.

اساتید آموزش دهنده طراحی اسکچاپ مجموعه طراح شید؛ از متخصصان و بهترین طراحان اسکچاپ در ایران به حساب می آیند که با برخورداری از تجارب چندین ساله در این حوزه، بهترین راهکار برای کسب آموزش طراحی اسکچاپ را در اختیار متقاضیان محترم قرار می دهند.

بدون شک بله – پس از مطالعه و مشاهده دوره های آموزشی پی دی اف و تصویری طراحی اسکچاپ مجموعه طراح شید؛ با ابزارهای کاربردی نرم افزارهای مدرن طراحی اسکچاپ آشنا شده و می توانید با تسلط کامل، اقدام به فعالیت در زمینه طراحی اسکچاپ نمایید.

بله. قطعا کسب و کارهای بزرگی به دنبال طراح اسکچاپ برای اجراسازی طرح های معماری و دیگر حوزه های فعالیتی شان هستند که به طراحان اسکچاپ، بابت هر پروژه مبالغ مناسبی می پردازند. کافیست از تخصص طراحی اسکچاپ با استفاده از شیوه های مدرن برخوردار باشید و بعد گذشت زمان، طراحی‌های موفق و کسب تجربه کامل در این حوزه پروژه‌هایی که به مجموعه طراح شید سپرده شود به شما واگذار می‌گردد و می‌توانید اقدام به انجام پروژه برای وبسایت طراح‌شید نمایید.

 • تا کنون بیش از ۱۰ هزار مدل سه بعدی با اسکچاپ طراحی شده است
 • در گوگل ماهانه ۱ میلیون بار اسکچاپ و کلمات مرتبط با آن جستجو میشود
 • ۲۲% از شرکت های بزرگ طراحی اروپایی از اسکچاپ برای طراحی استفاده میکنند
 • بسیاری از پروژه های مطرح دنیا با اسکچاپ طراحی و پیاده سازی شده اند
 • ودر نهایت اسکچاپ محبوبترین نرم افزار مدلسازی بین طراحان مطرح جهان شده است!

تا ۵۰ ٪ مطالب را می‌توانید در اینترنت پیدا کنید ولی با جستجوی زیاد و پرداخت هزینه های گزاف و مختلف بدست آورید، ولی تجربه‌‌ هایی که به شما در این دوره منتقل میشود را نمی توانید در جایی بدست آورید یا حتی با هزینه آن را خریداری کنید. وقتی شما تصمیم میگیرید در یک حوزه اطلاعات بدست آورید، با تحقیق به منابع مختلفی می رسید که در درجه‌ی اول باید مطمئن شوید که آن اطلاعات کامل ، صحیح و به روز است و در مرحله بعد، اطلاعاتی که بدست می آورید برای ادامه‌ی مسیر برای شما مناسب است یا خیر؟ در این مسیر تجربه‌هایی که در این کتاب آموزشی مطرح میشود از فردی که این مسیر را به صورت کامل رفته است و راه های مختلف را امتحان کرده است میتواند راهنمای بسیار خوبی برای شما باشد. نمیخواهیم بگوییم که تجربه، جای علم را پر می کند ولی علم + تجربه زمان را برای شما ذخیره می نماید و شما را به هدف می رساند. درضمن شما میتوانید جای زمان طولانی که برای تحقیق و امتحان روش های مختلف این اطلاعات صرف کنید، این اطلاعات را در یک دوره‌ی علمی-عملی بدست بیاورید و با اطلاعات بدست آمده به سراغ کسب درآمد بروید.

✔️ اگر میخواهید طراح دنیای خود باشید و آنرا به صورت کامل طراحی کنید! ( آن هم بسیار هوشمندانه و حرفه ای )
✔️ اگر پروژه هایی در دست دارید و می خواهیدیک طرح حرفه ای برای خود بزنید.

      و یا اینکه میخواهیدطرح سه بعدی خود را حرفه ای تر کنید!
✔️ اگر مدیر شرکت مهندسی هستید و میخواهید بر روی روند طراحی کارمندانتان نظارت کنید!
✔️ اگر طراح سه بعدی اسکچاپ هستید و میخواهید حرفه ای تر بشوید!
✔️ اگر میخواهید از پایه (یعنی دقیقا وقتی که بر روی کاغذ طرحش رو می کشیدید)

      یک طرح سه بعدی را داشته باشید!
✔️ اگر در شهرستان هستید و نمیتوانید از دوره های طراح شید در تهران بهره مند شوید!
✔️ اگر در تهران هستید اما زمان کافی برای حضور منظم در کلاس های آموزشی را ندارید!